Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

Nbicman - Profil | Po 28.2.2011 19:18:36

noční ryba >> Jjj, Jestřabice jsou super!!:-) Ať už je jaro!!!:-) Už se nemůžu dočkat těch jeseteřích výskoků nad hladinu a vyčerpávající souboje...:-)

    Ncapr cib - Profil | Po 28.2.2011 19:16:38

    heras77 >> tak co je to za soukromý revír

      Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 19:12:42

      bicman >> já chytala u prvních stromků směrem k chatě a pak jak je konec lovného místa pod parkovištěm..))))

        Nbicman - Profil | Po 28.2.2011 19:11:19

        yvana >> Díky!:-) Byl nádhernej... Zdavej ani škrábanec... hezčí rybu jsem zatím nechytil...:-)

          Nbicman - Profil | Po 28.2.2011 19:09:32

          noční ryba >> Nepleteš...:-)

            Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 19:07:27

            Stanley 87 >> Díky moc!!! A v dubnu vzpomínej na dvojku..))))

              Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 19:06:51

              bicman >> že by Jestřabice? Pokud se nepletu

                Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 19:03:42

                bicman >> Tak tenhle je taky nádhernej.

                  Nbicman - Profil | Po 28.2.2011 18:57:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Taky se pochlubím, 115cm na halibutku na feeder, nádrernej, černej jak noc...:-)

                    Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:55:03

                    dosec >> To neva,ale jsou nádherný.

                      Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:54:33

                      Stanley 87 >> No vidíš a já vůbec neměla čas něco utrácet a to jsem si poctivě šetřila do prasátka a vezla peníze domů,já bych na to potřebovala víc času,ale zase jsem poznala spoustu nových lidí třeba SBS jinak jim říkám šroťáci a jiný lidi.

                        NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:52:25

                        heras77 >> Já tam chcu ! :-)

                          Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:51:49

                          Stanley 87 >> ne ne, i pár kapříků, ale těch se majitel postupně zbavuje, kolega tam uvláčil štiku 113 a prý je tam i pár vousáčů ke dvoum metrům

                            NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:49:16

                            heras77 >> Si děláš řiť? Tam jsou jenom setři né?

                              NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:48:48

                              yvana >> Já je taky jen na ,,čumendu" a dvojka v trapu :-)

                                Ndosec - Profil | Po 28.2.2011 18:46:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                yvana >> tento byl ze spodu taky poměrně světlý a albín to nebyl :-))

                                  Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:45:18

                                  Stanley 87 >> No tak být tam z Nielem dýl dopadlo to dost krušně asi by jsme přespali u mivarďáků ve spacákách byla fakt prča.

                                    Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 18:45:11

                                    dosec >> hm, tak to asi ano, už se na to těším....

                                      Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 18:44:44

                                      heras77 >> já měla malého, jen něco přes metr, ale ten byl divoký ažaž..)))))

                                        Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:44:08

                                        dosec >> No však je to bílé a kráva to není:-))

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV