Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

NMachino - Profil | So 26.3.2011 17:59:37

yvana >> jj to zabolí víc...

    Nyvana - Profil | So 26.3.2011 17:54:30

    Machino >> Tak s toho si nic nedělej aspoň rozmazanej,ale když přijdeš o rybu něčí blbostí je horší třeba tím,že začne šachovat zamotá všechny pruty a ty jsi bez šance.

      NMachino - Profil | So 26.3.2011 17:44:43

      yvana >> no ten můj byl pěkně vyžranej:)ale jo je dobře vyfocen a tak to má být....nejhořší je když chytneš krásnou rybu a někdo tě vyfotí tak že je poloviční:)mě třeba s mým nej kaprem vyfotil kámoš a pak když sem ho pustil tak sem na ty fotky koukal a ten kapr byl skoro rozmazanej:(((to zabolí

        Nyvana - Profil | So 26.3.2011 17:37:24

        Machino >> Tak to ho někdo moc dobře vyfotil podívej se níž tam má 140cm a zdá se proti tvému prcek.

          NMachino - Profil | So 26.3.2011 17:33:22

          yvana >> 133cm a měj 15kg..a to mi ještě během zdolávání 3krát vyskočil nad hladinu:))

            Nyvana - Profil | So 26.3.2011 17:26:23

            Machino >> Kolik měřil?Je to už pěkný macek.

              NMachino - Profil | So 26.3.2011 17:23:24

              yvana >> jj z lonska.parádní souboj

                Nyvana - Profil | So 26.3.2011 17:20:08

                Machino >> Podle oblečení soudím,že je z loňska co?Moc krásný.

                  NMachino - Profil | So 26.3.2011 17:14:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  taky sem něco přihodím...

                    NTWIN 69 - Profil | So 26.3.2011 17:02:07

                    yvana >> jo,to máš pravdu.8 mm jim stačí.

                      Nyvana - Profil | So 26.3.2011 17:00:17

                      TWIN 69 >> Dobře oni teď na jaře ty ryby ještě moc nechtějí nic velkýho.

                        NTWIN 69 - Profil | So 26.3.2011 16:56:09

                        yvana >> neboj,budeš to vědět.chutnala jim malá peletky obalená pastou Brusinka.

                          Nyvana - Profil | So 26.3.2011 16:54:20

                          TWIN 69 >> Tak mi musíš říct já se zkusím přimluvit,

                            NTWIN 69 - Profil | So 26.3.2011 16:48:41

                            yvana >> není splněno,ještě chci chytnout nějakýho většího.za 14 dnů bych chtěl jet na noc,tak uvidíme jak se zadaří.

                              Nyvana - Profil | So 26.3.2011 16:45:32

                              TWIN 69 >> Moc děkuju víš co já beru radši oba a splněno nemáš,kdybych se za tebe nepřimluvila tak nevím,nevím:-)))

                                NTWIN 69 - Profil | So 26.3.2011 16:06:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                yvana - >> jo,a kdyby TI to nestačilo,tak tento byl další.asi starší brácha toho prvního.tenhle má rovných 140cm.fotila to Evička.

                                  NTWIN 69 - Profil | So 26.3.2011 16:05:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  yvana - >> ahoj děěvčico,chtělas chytit Jesetera,tak tady ho máš.má sice jenom 90cm,ale je první letošní.Tím pádem mám u Tebe splněno a můžu chytat dál

                                    Nbicman - Profil | Po 28.2.2011 19:26:58

                                    noční ryba >> Proto se jezdí na ryby...:-)

                                      Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 19:23:09

                                      bicman >> a nebo mrskajících ocasů nad hladinou, když připlují ke kraji..)))) To je pak paráda.

                                        Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 19:19:37

                                        capr cib >> Bohužel nemůžu to až takhle propálit.

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV