Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:44:02

Stanley 87 >> Jo přesně tak. Zajímavej opravdu je, jednou jsme tam s kolegou za noc chytli cca 35 jeseterů

    Ndosec - Profil | Po 28.2.2011 18:42:33

    noční ryba >> jeseter bývá bojem většinou tak vysílený,že se dá udržet naprosto v pohodě

      NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:41:18

      heras77 >> To je zase ten rybník co? Sakra to musí bejt zajímavej revír

        Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:40:44

        noční ryba >> No někdy docela blbě. Několikrát jsem měl rozdrápanou ruku když se zamlel, ale nepustil jsem :-)

          Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 18:39:08

          heras77 >> jak se dá udržet takový kousek mazlivý?

            Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:38:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Stanley 87 >> Můj největší byl tenhle 142 a rusáka mám 136

              NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:36:58

              yvana >> Niel říkal. Já tam byl v sobotu a taky jsem tam pár MRKmenů potkal. Nicméně Niel se prý rozšoupnul :-)

                Ndosec - Profil | Po 28.2.2011 18:35:25

                yvana >> jak jsi přišla na to,že je to albín

                  Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:35:15

                  yvana >> ne to není albín, ale viza velká

                    Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:34:10

                    Stanley 87 >> Jistě já čekala,že sem něco dáš už dávno,jinak z Matýskem jsem si to užívala v pátek.

                      Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:33:27

                      heras77 >> No tak asi i luxusní ceny,když tam mají albína.

                        NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:31:12

                        yvana >> Ahojky. Na skok se sem musím podívat :-)

                          Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:30:57

                          yvana >> no je to luxusně zarybněnej soukromák

                            NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:30:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            heras77 >> Já mám největšího tohohle ,,bolševika"

                              Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:29:39

                              Stanley 87 >> Hele kdopak k nám zavítal ahoj.

                                Nyvana - Profil | Po 28.2.2011 18:29:16

                                heras77 >> Ty bláho tohle určo není z přírodní vody je nádherný.

                                  Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:16:41

                                  Stanley 87 >> No pomálu jo :-D

                                    Nnoční ryba - Profil | Po 28.2.2011 18:16:33

                                    Dr.happy >> a kam na ně v zimě chodíš?

                                      NStanley 87 - Profil | Po 28.2.2011 18:15:18

                                      heras77 >> To je někde v ZOO ne?

                                        Nheras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:14:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A jedna běluga ze září.

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV