Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

Nyvana - Profil | Ne 13.2.2011 19:03:36

kudrlinka >> Je to jak z jiné planety.

    Nploticee - Profil | Ne 13.2.2011 18:48:15

    kudrlinka >> na tom nic neni ho chytit:) stačí si ho vyčekat. Pokud zavítaš na nějáký soukro. revír tak se uspěch dostaví:) Tenhle je z pískovny Roudnice. Na Vrbenským v Mostě jsou taky a velký prasata ale je to poměrně drahej revír. Nebo Nový revír Jaroslav od Kordy ale taky neni dvakrát levnej, nebo Chlumec II., atd je toho hodně kde je s uspěchem chytat...

      Nkudrlinka - Profil | Ne 13.2.2011 18:40:21

      ploticee >> nádherný kousek, po takovém už toužím dva roky :-(
      kurell - :-) eště raz díky za fotky

        Nploticee - Profil | Ne 13.2.2011 18:38:27

        yvana - >> tady je i video jak ho pouštím:)
        http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=18525

          Nkurell - Profil | Ne 13.2.2011 18:34:24

          kudrlinka >> a bez očí,je to ten tvuj jenom z mojého mobilu

            Nploticee - Profil | Ne 13.2.2011 18:33:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            yvana - >> posílám také jednoho ze soukromého revíru. měl 112cm. Chycen na Boilís 2 kuličky.

              NIONPajos - Profil | Ne 13.2.2011 18:33:46

              yvana - >> cau ja jsem loni v srpnu v podvecer chytl jesetera na red-fish peletu od mikbaitsu

                Nkudrlinka - Profil | Ne 13.2.2011 18:33:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                yvana >> díky, tato fotka už tu jednou byla.Černoušek vážně nemá oči,ani žádná jizva nebo důlek, zajímavé

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 18:32:01

                  yvana >> díky za přání.udělám pro to maximum.

                    Nyvana - Profil | Ne 13.2.2011 18:29:47

                    kudrlinka >> Ten je nádhernej.

                      Nkurell - Profil | Ne 13.2.2011 18:29:35

                      kudrlinka >> nezačínej zase:))

                        Nneutral - Profil | Ne 13.2.2011 18:29:33

                        To je jednoduchy-maji je v 99% soukromaku a zerou 99% veci co lezi na dne...:))

                          Nkudrlinka - Profil | Ne 13.2.2011 18:28:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          černoušek z Jestřabic :-)

                            Nkurell - Profil | Ne 13.2.2011 18:25:57

                            TWIN 69 >> kam se jede?

                              Nyvana - Profil | Ne 13.2.2011 18:23:56

                              TWIN 69 >> tak snad se zadaří moc ti to přeju.

                                NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 18:21:00

                                yvana >> naštěstí na tom soukromáku se v zimě nechytá.takže ryby budou odpočinuté a v plné síle.

                                  Nyvana - Profil | Ne 13.2.2011 18:19:46

                                  TWIN 69 >> no budou i když jestli se nepletu,tak jeseter ani v zimě moc neodpočívá.

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 18:11:38

                                    yvana >> doufejme!!!!po zimě budou vyhládlí!!!

                                      Nyvana - Profil | Ne 13.2.2011 18:09:17

                                      TWIN 69 >> Tak ti ogare držím přímo pěsti,no snad budou při chuti.

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 18:04:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        yvana - >> Vážená paní,tímto Vám oznamuji,že dne 25.března bude první výprava na Jesetery.no a první letošní úlovek Vám věnuji.Takže bych TI děvčico radil,abys mě držela všechny palce ať je co největší!!!!

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV