Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

NUncle FIDO - Profil | Ne 24.10.2010 12:14:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

yvana - >> Ahoj, jesetera sem chytil u nás na JM na soukromáku v Dyjákovicích, měl rovných 85 cm, minutu po mém záběru se rozhrčel naviják i kamarádovi a za chvilku byl na břehu i jeho sibiřák s délkou 86 cm:) Jen mě mrzí, že v té době ještě tak nefrčely digitální foťáky, takže se žádná fotka nekonala a od té doby jsem na žádné takové vodě nebyl. Snad se to brzo změní:)

    NSihanuk - Profil | Ne 24.10.2010 12:08:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    yvana - >> tady máš taky jednoho na feeder. 127 cm 13 kg Oborský rybník Černá hora

      Nyvana - Profil | Po 18.10.2010 9:25:18

      Stanley 87 >> Díky moc je to fakt parádní jak ryba tak video.

        NStanley 87 - Profil | Po 18.10.2010 9:22:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak konečně jsem dal do kupy video se zdolávačkou a následnou pouštěčkou jesetera. Je to konkrétně video s tímhle kouskem

        http://fishingtour.webgarden.cz/vlastni-rybarska-vi​dea/zdolavani-a-pousteni-jesetera-2.html

          Nyvana - Profil | Pá 15.10.2010 16:55:28

          Méďa >> No tak tohle jak říkáš mimčo bych brala moc krásný a děkuju.

            NMéďa - Profil | Pá 15.10.2010 15:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jedno mimčo....

              NGlanis - Profil | Pá 15.10.2010 15:31:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak děkuji všem za rady, výprava se podařila a nejaké jesíky jsme dostali. Ja jen jednoho 77cm, ale kolega jich dostal 5. Tady je jeho nej který má 116cm.

                NRadekM - Profil | Út 12.10.2010 20:15:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jesik 112cm

                  Nkadlan - Profil | Út 12.10.2010 20:10:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ahoj,já svého prvního jesetera chytl letos v létě na orlíku na rousnici ve 22:30hod.Byl jsem hodně překvapen s té nádherné archajické ryby.Nebyl velký 82cm ale radost byla velká.Samozřejmě putoval zpět do vody.

                    NStanley 87 - Profil | Út 12.10.2010 19:51:55

                    Glanis >> Radši přitvrď. Já měl na feederu 0,20 mm a ničemu to nevadí

                      NGlanis - Profil | Út 12.10.2010 16:29:31

                      Stanley 87 >> no feeder zatím nevlastním, jak to pujde s plavkou dám vedet pokud se mi nejaký povede bude to jistě rodeo nevím sice jak jsou bojovní ale pokud říkáš, že na kapráku je to souboj tak co potom na 14 návazci. Snad se povede alespon jeden...

                        NStanley 87 - Profil | Út 12.10.2010 6:53:27

                        Glanis >> Myslím si, že i na 3 lb. kaprák je jesík pěkně bojovnej. Plavačka by nemusela být špatná, ale osobně bych spíše preferoval feeder

                          NGlanis - Profil | Po 11.10.2010 22:20:02

                          Stanley 87 >> jo neco tu mam tak uvidíme jak to dopadne snad se nejaký povede, rád bych zkusil chytat i na plavačku přeci jen byto mohla být lepší zdolávačka než na 3lb kaprák

                            NVitali - Profil | Po 11.10.2010 22:12:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            yvana - >> Halibut peleta, soukromý revír Dešná

                              Nyvana - Profil | Po 11.10.2010 22:01:45

                              Stanley 87 >> No ty bláho to je fakt super cena a můžeš říct kde?Jestli to teda není tajný.

                                NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 21:58:13

                                yvana >> My jsme byli za 600 na 3 dny :-)

                                  Nyvana - Profil | Po 11.10.2010 21:53:23

                                  Stanley 87 >> Neboj koukala jsem kde je mají,ale dát litr za jeden den to určo na to nemám.

                                    NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 21:48:58

                                    yvana >> Na velké většině soukromáků jeseteři jsou. Hledej a najdeš

                                      Nyvana - Profil | Po 11.10.2010 21:47:28

                                      Stanley 87 >> No to jsi mi udělal radost,že nemusím do ciziny,ale jsou to všechno soukromáky,ale tady na Jihu moc toho asi není,kde by byli jesteři,asi spíš ta Morava.

                                        NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 21:46:41

                                        Glanis >> Specialista určitě nejsem, ale každopádně dle mých malých zkušeností se vyplatí chytat na pelety, nebo boilie s masovou příchutí. Halibutky jsou super. Rousnicí nic nezkazíš, ale budou Ti jí tahat malý ryby a těm se chceš vyhnout. Krmení je určitě dobré, ale v chladnější vodě to nepřeháněj. Jeseter je sice jako kombajn, ale může se přesytit a pak bys mohl být bez záběru. Krmit ano, ale s rozmyslem.

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV