Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 21:43:44

yvana >> Je to u nás. Nemusíš jezdit do ciziny :-)

    Nnoční ryba - Profil | Po 11.10.2010 18:52:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Glanis >> ahoj, u nás se chytají na soukromáku, takže nejvhodnější je určo to, co tam prodávají. Mě se daří chytat na pelety halibutky, někdy i na panáčka, ale chce to pořádně zakrmit místo. AŤ se daří!!!!

      NGlanis - Profil | Po 11.10.2010 18:33:08

      Nazdar koukám, že sem chodí samí specialisti na jesíky. Jak vidíte tuto roční dobu na jejich lov? Je lepší je lovit na boilí nebo radši nejakou rousnici? Chystám se na ně poprvé...
      dík za všechny rady

        Nyvana - Profil | Po 11.10.2010 17:58:37

        Stanley 87 >> Ahojky není ti to blbé chytat tak velký ryby:-))Jinak fakt dík za fotky jsou moc pěkný.Mě by stačil jenom jeden.Ty jsou chycený u nás,nebo někde v cizině?

          NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 11:58:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          A tady je jeseter ruský 104 cm

            NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 11:56:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Macatější sibiřák 96 cm

              NStanley 87 - Profil | Po 11.10.2010 11:51:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak sem dám moje poslední 3 kousky. Všechny chyceny na přelomu září a října 2010

              Sibiřák 94 cm

                Nmacek2 - Profil | Po 11.10.2010 7:37:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Přidám jeden kousek chyceného na tovačovském jezeru zachutnala mu red halibut peleta, 112cm.

                  NZámek - Profil | Po 11.10.2010 0:31:34

                  noční ryba >> jj byl strašně hodnoučkej zapozoval a šel do vody:D

                    Nnoční ryba - Profil | Ne 10.10.2010 23:36:38

                    Zámek >> a to mě řekni, že byl tak v klidu...))))))

                      NZámek - Profil | Ne 10.10.2010 22:57:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      taky jednoho přidám:D

                        Nyvana - Profil | Ne 10.10.2010 22:05:56

                        TWIN 69 >> Dobrou a díky.

                          NTWIN 69 - Profil | Ne 10.10.2010 22:04:24

                          yvana >> no vidíš jak je to jednoduché.No nic idu spat.DOBROU NOC!!!

                            Nnoční ryba - Profil | Ne 10.10.2010 21:58:58

                            yvana >> no od tebe dost..)))) Jsi jak Dan, mrkni do mapy Já tam jedu dvě hodiny

                              Nyvana - Profil | Ne 10.10.2010 21:58:29

                              noční ryba >> Kolik je to kilometrů?

                                Nyvana - Profil | Ne 10.10.2010 21:58:05

                                TWIN 69 >> No cesta jednoduchá fakt já jsem na Jihu hááááááááá

                                  Nnoční ryba - Profil | Ne 10.10.2010 21:55:50

                                  yvana >> a zastavíš se v je... a pak kel....

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 10.10.2010 21:54:51

                                    yvana >> cesta je jednoduchá.furt na Jih!!!

                                      Nyvana - Profil | Ne 10.10.2010 21:52:40

                                      TWIN 69 >> No to bych ráda,ale se mnou je problém,nemám orientační smysl tím pádem všude zabloudím.

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 10.10.2010 21:47:00

                                        yvana >> přes zimu nebo nejpozději na tom Vašáku něco vymyslíme abys si ho mohla chytit sama.

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV