Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

Nyvana - Profil | Ne 10.10.2010 21:43:04

TWIN 69 >> No já bych moc ráda nějakého chytla to by bylo pro mě jedno splněné přání.

    NTWIN 69 - Profil | Ne 10.10.2010 21:35:59

    yvana >> tak s tím se bude muset příští rok něco udělat!!!

      Nyvana - Profil | Ne 10.10.2010 21:33:28

      TWIN 69 >> Moc ti za něj děkuju udělal mi radost,já se jen tak na ně nedostanu.

        NTWIN 69 - Profil | Ne 10.10.2010 21:22:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj,tak tenhle byl chycený kvůli Tobě.115cm.

          NTWIN 69 - Profil | Ne 12.9.2010 9:55:19

          yvana >> tak vidíš.No nic musím jít se psem ven a pak balím k vodě.Zatím AHOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

            Nyvana - Profil | Ne 12.9.2010 9:52:05

            TWIN 69 >> Mám polštářek.

              NTWIN 69 - Profil | Ne 12.9.2010 9:48:30

              yvana >> tak to chce molitan.ale aspoň jsi ve střehu!!!!!!!!!!!!!!!!§

                Nyvana - Profil | Ne 12.9.2010 9:46:45

                TWIN 69 >> Tam se nevejde,všude kamení.

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 12.9.2010 9:45:33

                  yvana >> tak si vem karimatku::::::::::::::::::::::::::::::::

                    Nyvana - Profil | Ne 12.9.2010 9:44:18

                    TWIN 69 >> No já si moc nepúospím,kamení tlačí.

                      NTWIN 69 - Profil | Ne 12.9.2010 9:43:03

                      yvana >> jasně že řekl.Akorát mě štve,že tam rybám moc nelezly boilies a pelety.všechny ryby chyceny na kukuřici.Ale celkem pohodový den u vody.Nadělal jsem si hromadu návazců a trochu si i pospal v křesle

                        Nyvana - Profil | Ne 12.9.2010 9:38:59

                        TWIN 69 >> To jsi mi udělal radost,řekl jsi,že je pro mě?No ty kapři taky nádhera.

                          NTWIN 69 - Profil | Ne 12.9.2010 9:36:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ahoj,tak tady máš toho slíbeného Jesetera.Délka 115cm a chutnala mu kukuřice na silikonovém adapteru.Což je moje oblíbená montáž.Jednoduché a účelové.
                          Jinak došlo pár Kaprů z nichž za zmínku stojí řada 72,73,74 cm.

                            NTWIN 69 - Profil | Pá 10.9.2010 9:49:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            yvana >> tady máš fotku těch tubusů.ten nalevo je rozdělaný.Celé je to na rychlozávit.Dávám do toho spoustu věcí a funguje to perfektně.Hlavně je to zadarmo.

                              Nyvana - Profil | Čt 9.9.2010 22:23:20

                              TWIN 69 >> Dobrou a pošli.

                                NTWIN 69 - Profil | Čt 9.9.2010 22:22:08

                                yvana >> je to z plastu a šroubovací.délka od 20ti do 50ti cm.zítra TI pošlu fotku jak to vypadá.Dnes končím,jdu spát.DOBROU NOC !!!!!!!!!!!!!!!

                                  Nyvana - Profil | Čt 9.9.2010 22:19:50

                                  TWIN 69 >> Něco jsem tady četla o tubusech,ale nemám to.Mě kde o to,že toho tahám dost.Tady jdeš domů kotárama a už takhle to mám co nosím těžký.

                                    NTWIN 69 - Profil | Čt 9.9.2010 22:16:43

                                    yvana >> mám místo pouzdra plastové tubusy a v nich válec z Miralonu.jednoduché,levné a praktické.tubusy mám zdarma a už je má spousta mých známých.já si je vozím z práce.

                                      Nyvana - Profil | Čt 9.9.2010 22:14:48

                                      TWIN 69 >> No já vozím co se dá,ale tady je rozdíl když jdu na svůj flek tak tam jsou kotáry a každý deko navíc nebo spíš kilo tahat zpátky je hrozný.Když jedu někam na dýl tak vozím pouzdro z návazcema.

                                        NTWIN 69 - Profil | Čt 9.9.2010 22:10:24

                                        yvana >> proto vozím k vodě navázané a k tomu jednotlivé komponenty pro návazce.člověk holt nikdy neví co bude u vody potřebovat.............

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV