Rada ohledně boilie od mikbaits

Lidi prosím vás o radu . V úterý jsem si koupil boilie od mikbaits express 18 mm a ještě jsem si k tomu vzal plovoucí boilie od stejné značky, ale když jsem si vybíral to plovoucí tak jsem asi nebyl při smyslech a koupil jsem si jen 14 mm :-( A teď se bojím že když nastražím panáčka aby mi to nebraly malí kapři . Myslíte že kdybych tam dal 2 koule 18 mm a k tomu jedno plovoucí 14mm že to bude pořád plavat nebo ne ?? Budu rád za každou radu . S chytáním na boilie totiž začínám ....
Autor diskuse: kica7 - Profil , 13.8.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

NStrnda - Profil | Ne 9.1.2011 11:07:54

kica7 - >> Vubec se toho neboj ze nastrazis jednu 18mm a na to plovku 14mm.Taky se muze stat
ze chytnes kapra jen na jednu 14mm plovku. budes-li nastrazovat 2koule +popku tak nvm jestli to bude plavat.to vyzkousej doma v kybliku s vodou.Kazdopadne z jara rad pouzivam maly plovky,bud samostatny a nebo jeste se 14mm boili ANANAS-NBA z atraktivneny dipem,pastou nebo obalovacim dipem.A az bude tepla voda tak kup 18mm plovky.Me se osvecily Fluoro pop-up Fr.Klobasa.

    NMikbaits mánie - Profil | So 8.1.2011 21:40:57

    žije to tu tady ještě

      Nšťovíček - Profil | So 30.10.2010 14:57:25

      mám expresku 16 mm oliheň byl sem s tim 2 krát u vody návazec helikoptérka vysledek 2 kapři sice malí 50 a 48 cm ale lepší jak nic a kamarád 65 cm... Zitra jedu s tímto boilies znovu tak uvidíme :-)(NEZAKRMUJU VŮBEC!!!)

        NFranc - Profil | St 18.8.2010 21:19:04

        Já dávám i dvě 20 a 16až18 popku a nachytal jsem na to jak 50 tak i 80 kapříky jen si dej pozor na boilie od mika že ten express moc dlouho nevidrží ve vodě oproti pop-up, už se mi stalo že jsem měl nastraženého panáčka přes celou noc a ráno jsem vytáhl jen pop-up!

          NFidy - Profil | St 18.8.2010 20:52:54

          tak to skus doma v kyblu abudes vedet hned. cau.

            NRashid 28.93 - Profil | St 18.8.2010 19:42:03

            Michal Kučera >> :0)))))

              NButters - Profil | St 18.8.2010 19:28:53

              Michal Kučera >> ale aby nevydráždila nějakou jikrnačku na břehu:-D

                Nkica7 - Profil | St 18.8.2010 19:16:06

                LeoSNB >> tak dík zkusím to, ale asi největší problém mi bude dělat najít na boilie roh :-) :-) :-)

                  NLeoSNB - Profil | St 18.8.2010 19:06:42

                  kica7 >> normálně vem kudlu a nařezej :D pěkně zrohu do rohu :D

                    Noskus - Profil | St 18.8.2010 17:00:40

                    kica7 >> normálně ho ořežeš aby se rychleji uvolňovalo aroma nebo ho oškrabej nožem

                      Nkica7 - Profil | St 18.8.2010 16:58:14

                      LeoSNB >> jak myslíš to oříznu boilie prosím tě ?

                        NMichal Kučera - Profil | St 18.8.2010 15:24:47

                        Butters >> ne, ta mrkev má za úkol vydráždit jikrnačku :-)

                          NBeck - Profil | St 18.8.2010 15:19:24

                          Krm málo, ať nestáhneš do loviště menší kapry. Nedřív si ty velké najdi

                            NButters - Profil | St 18.8.2010 15:12:11

                            Michal Kučera >> aha,tak tam byla chyba že jsem nenachytal:-Dona tam ta mrkev vlastně plní stejnou funkci jako štětina že???:-D

                              NMichal Kučera - Profil | St 18.8.2010 14:53:19

                              Kubánec >> nemůže, Kubánci vždycky měli velký pin´doury, takže tu 10ku dole musíš vyměnit za 24 a vejš :-)
                              Butters - pokud ses rozhodl chytat na sněhuláka, musíš do té spodní koule strčit tři uhlíky a do té vrchní mrkev :-)

                                NButters - Profil | St 18.8.2010 14:48:59

                                Michal Kučera >> ale co když se rozhodnu chytat na sněhuláčka???to pak musíš jít 18,16,14:-D

                                  NLeoSNB - Profil | St 18.8.2010 14:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  kica7 >> já když jsem používal dip tak jedině stejné příchutě,ale už jsem dip omezil a radši oříznu boilie :)

                                    Nkica7 - Profil | St 18.8.2010 14:15:19

                                    Kubánec >> chtěl bych vidět jak by jsi udělal holčičku :-) :-) :-) :-)

                                      Nkica7 - Profil | St 18.8.2010 14:13:52

                                      LeoSNB >> dík za radu . To video už jsem viděl, je to dobrý video , p. Nikl to tam dobře vysvětluje i ukazuje . Jen nevím jestli bych to mohl zkombinovat z jinou příchutí nebo radši ne

                                        NKubánec - Profil | St 18.8.2010 7:20:35

                                        Michal Kučera >> A co když dám jako hlavičku 14mm popapku k tomu 20mm jako tělíčko a ještě pod to miniboilies 10mm jako pinďourka? Může to tak bejt? :-) :-) :-)