Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | So 3.3.2012 17:36:45

Je to stále pod ledem...o))))

    Nairfish - Profil | So 3.3.2012 17:33:06

    20 kubíků na Metuji. Průměr je necelé dva.

      Ntomicarp - Profil | Čt 1.3.2012 17:21:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Řeka jde stále nahoru,spousta bordelu,ostatně jako vždy při každe větší vodě,a na stojacích ukrajuje vítr ledový příkrov,takže nezbýva nic jiného než se modlit:-)),aby tyto nežádoucí stavy brzy pominuly:-)

        Nvahaj - Profil | Čt 1.3.2012 16:59:07

        Stoupá a stoupá.

          NTWIN 69 - Profil | Ne 8.1.2012 10:10:27

          Ahoj,včera jsem si při cestě pro povolenky obešel moje oblíbené místa.Pod ledem toho moc nebylo.Škoda,že dnes prší,jinak bych to asi zkusil na červíky.

            NTWIN 69 - Profil | Ne 30.10.2011 19:41:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tož teda šohaju,přesně takhle včíl vypadá voda,kterou znáš moc dobře a kam by ses měl opět podívat.

              NTWIN 69 - Profil | Ne 26.6.2011 18:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tož Václave,dluho TI tady nikdo nic nedal.Tož tady máš pár fotek z Luhačovické přehrady.Letos si tam nikdo určitě nezachytá.

                NM@gič - Profil | So 26.2.2011 15:20:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jihlava 3 - 26.2.2011-14:42- krásně čistá voda a řekl bych, že mírně podstav.

                  NTWIN 69 - Profil | So 26.2.2011 15:08:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Aji lodě ještě zimují,takže JARO eště nezačalo.ŠKODA!!!

                    NTWIN 69 - Profil | So 26.2.2011 15:04:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ahoj,tak dneskaj vypadá Morava asi takto.kompletně zaledováno!!!!

                      Nvahaj - Profil | Pá 28.1.2011 19:53:01

                      RO:-(man)-: >> Plzeň leží na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z nichž vzniká řeka Berounka. Hracholusky jsou na Mži. Toť chytrá kniha.

                        NTomesoxx - Profil | Pá 28.1.2011 19:52:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        A na potoku taky nic moc.

                          NTomesoxx - Profil | Pá 28.1.2011 19:46:14

                          Unás to teď vypadá asi takhle.Na plavky to není :-)

                            Nstump - Profil | Pá 28.1.2011 19:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zpráva ze středního polabí. Stojáky zamrzlé, řeky a potoky nad normálem, ne však dramaticky.

                              NRO:-(man)-: - Profil | Pá 28.1.2011 19:29:03

                              vahaj >> to je docela krutý, to je berounka, jestli se mohu zeptat?

                                Nvahaj - Profil | Pá 28.1.2011 19:22:18

                                Pár fotek ze s Plzně.

                                  NM@gič - Profil | Ne 23.1.2011 16:53:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jihlava 4 u železňáku dnes okolo čtvrté hodiny. Stav něco kolen 50cm nad normálem.

                                    Nvahaj - Profil | Ne 23.1.2011 14:06:51

                                    Labe dnes.

                                      Nvahaj - Profil | Ne 23.1.2011 14:06:12

                                      Jovánek >> V pohodě:-)))

                                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.1.2011 13:29:26

                                        vahaj - >> Prozatím zamrzlo i když sněhu už moc není......)))))