Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

NJovánek - Profil | Ne 23.1.2011 13:24:41

vahaj >> Skoro sám.Špatný?

    Nvahaj - Profil | So 22.1.2011 23:25:02

    Dan.J >> ?????

      NDan.J - Profil | So 22.1.2011 23:24:17

      vahaj >> To pro že jsi mu neporadil.-)))

        Nmico - Profil | So 22.1.2011 23:23:07

        Tak stojaky odpocivaju v ledovem spanku a reka pomalu tece :-)

          Nvahaj - Profil | So 22.1.2011 23:15:42

          Jovánek >> Skvělej postřeh. To sám??? :-)))

            Nanguilla - Profil | So 22.1.2011 16:23:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Berounka - Sýkořice. Minulý víkend.

              NVYDRA33 - Profil | So 22.1.2011 16:16:18

              Nechranice

                NVYDRA33 - Profil | So 22.1.2011 16:14:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                louny

                  NVYDRA33 - Profil | So 22.1.2011 16:13:19

                  Nechranice-vykletice

                    NTiger - Profil | So 22.1.2011 15:42:15

                    Těžce pod ledem.

                      NJovánek - Profil | So 22.1.2011 15:38:17

                      Teče voda teče....

                        NM@gič - Profil | So 22.1.2011 15:32:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jihlava 3 – Moravské Bránice- voda ještě tak 50cm nad normál.

                          Nvahaj - Profil | Čt 20.1.2011 17:44:22

                          Hřensko:-(((

                            Nvahaj - Profil | Út 18.1.2011 19:50:21

                            Labe dnes odpoledne v Ústí nad Labem.

                              Nhering - Profil | Po 17.1.2011 17:36:13

                              Vlčí jezero.Ještě to nepovolilo a sněhu je zde taky jěště dost a dost.

                                Nhering - Profil | Po 17.1.2011 17:26:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Včerejší Děčín a dnešní pohled z druhé strany.Kulminujeme :-)

                                  Nkosvi - Profil | Ne 16.1.2011 18:29:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Javorka dnes odpoledne.

                                    NVL.K. - Profil | Ne 16.1.2011 17:27:43

                                    Ohře Terezín v cca 13.30h

                                      NVL.K. - Profil | Ne 16.1.2011 17:24:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Labe v LTM v cca 13hod

                                        NM@gič - Profil | Ne 16.1.2011 17:16:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jihlava 3 - dnes splav v Dolních Kounicích.