Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

Nkosvi - Profil | Ne 2.6.2013 16:59:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnes okolo 15. hodiny

    Nvahaj - Profil | Ne 2.6.2013 12:21:41

    2.6.2013 11:45 h

      Nvahaj - Profil | Ne 2.6.2013 11:05:33

      Labe dnes ráno.

        Nvahaj - Profil | So 1.6.2013 16:04:52

        Jako každý rok.

          Nkosvi - Profil | Ne 3.2.2013 17:34:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Na Javorce už stav trochu klesl. Voda přinesla spoustu naplavenin a mezi nimi i splávek.

            NM@gič - Profil | Ne 3.2.2013 13:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jihlava 3 - vody pěkně přibylo.

              Nvahaj - Profil | So 2.2.2013 9:09:34

              2.1.2013

                Nvahaj - Profil | Pá 1.2.2013 17:02:21

                Trošku přibylo:-)))

                  Nvahaj - Profil | Čt 31.1.2013 16:33:16

                  I na Labi přibývá.

                    Nkosvi - Profil | Čt 31.1.2013 16:05:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vahaj - >> Po odtátí sněhu a následném dešti hladina stoupla a na některých místech se voda vylila z koryta.

                      NM@gič - Profil | So 5.1.2013 17:23:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jihlava 3- vody tak akorát a je celkem čistá.

                        Nvahaj - Profil | Čt 27.12.2012 15:20:31

                        kosvi >> Tady je trochu víc vody:-)))

                          Nkosvi - Profil | Čt 27.12.2012 15:12:11

                          vahaj >> No jasně :-)

                            Ntuzemak - Profil | Čt 27.12.2012 14:56:11

                            vahaj >> houno,škopek z nádobííí:o)))

                              Nvahaj - Profil | Čt 27.12.2012 14:26:11

                              kosvi >> To vypouštíte vanu???:-)))

                                Nkosvi - Profil | Čt 27.12.2012 10:54:29

                                vahaj - >> Teče a teče

                                  Nvahaj - Profil | Ne 4.3.2012 8:56:17

                                  Trošku klesá.

                                    Nmates202 - Profil | So 3.3.2012 19:43:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vahaj - >> Tady zatím led, ale už to taje...........už aby bylo teplo = jaro.

                                      NMrvan - Profil | So 3.3.2012 17:39:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vahaj - >> Ohře cca 2km pod Želinským jezem.

                                        Nsumec.km - Profil | So 3.3.2012 17:38:52

                                        Kroměříž- řeka Morava dnes -asi 2m nad normálem,těsně pod 1.stupněm SPA