MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

buldozer - Profil | Čt 24.6.2010 21:25:08

Slovenskoooo ďakujeme chlapci:-)

    TWIN 69 - Profil | Čt 24.6.2010 21:21:47

    VIVA SLOVAKIA !!!!Blahoprajem chalani!!!

      kaco - Profil | Čt 24.6.2010 21:15:18

      Je to iste historický úspech slovenského futbalu, dúfam, že proti oranies nehodia flintu do žita, a nechajú na ihrsku srdce, potom výsledok nebude dôležitý.

        visage - Profil | Čt 24.6.2010 20:36:56

        Vaša >> ďáááá - ku - jéééé - me !!!

          Vaša - Profil | Čt 24.6.2010 20:31:56

          Slováci GRATULUJU!!!!!!
          Já jsem Vám věřil,že Italy porazíte!

            pepa-č - Profil | Čt 24.6.2010 19:32:38

            http://www.gazzetta.it/

            casa je dům a vergogna je ostuda. ten zbytek umí italsky každý :-))

              šťovíček - Profil | Čt 24.6.2010 19:05:11

              slováci další haluz :-) neříkám apon se dostali na MS ne jak ti naši barani co neví co je fotbal ale prostě haluz :-)

                kubah - Profil | Čt 24.6.2010 18:54:31

                Georgino >> tak, to jim stačí :-))

                  Georgino - Profil | Čt 24.6.2010 18:54:05

                  no postup ze skupiny už by jim moh stačit, víc už jim radši přát nebudu, páč jim podáš prst a urvou ti ruku bacha na to :-))

                    cimelik - Profil | Čt 24.6.2010 18:52:57

                    Nevim ted skym to budou mastit, ale doufam,že dojdou co nejdal!!

                      kubah - Profil | Čt 24.6.2010 18:49:03

                      cimelik >> Jenomže příští zápas mají myslím o hodně slinějšího protivníka.

                        cimelik - Profil | Čt 24.6.2010 18:47:56

                        No slováci zabojovali a jsou tam..fandim jim!!

                          Georgino - Profil | Čt 24.6.2010 18:45:34

                          Musím se přiznat že jsem těm slovákům fandil, což sice nechápu, ale je to tak :-)

                            Pavel S. - Profil | Čt 24.6.2010 18:17:50

                            petersomja >> fandim,jen aby se toho hoši nezalekli.

                              petersomja - Profil | Čt 24.6.2010 18:07:40

                              dik za fandenie bratia....sme tam..!!!!

                                Roh1!ck - Profil | Čt 24.6.2010 18:06:15

                                MafiaCarp >> schreier - 24.6.2010 17:59:49 >> Tak to ti jde. Já takové štěstí nemám, výhru už jsem neviděl pěkně dlouho :(
                                Tak jestli někdy budeš mít nějaký pěkný tip, tak ho vlož tady do té diskuze http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626683

                                  TiborK - Profil | Čt 24.6.2010 18:05:17

                                  SME TAM !!!
                                  :o)

                                    smradzjzd - Profil | Čt 24.6.2010 18:00:16

                                    Fotbal moc nemusím, ale na bratry se dalo dívat, vyhráli zaslouženě

                                      schreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:59:49

                                      Roh1!ck >> jn, ale jsem celkem dost v plusu, každý měsíc mi výdje větší výhra..zatím mám štěstí...

                                        Bomber76 - Profil | Čt 24.6.2010 17:59:21

                                        No jen tiše zavidím slovenským fanouškům. Vypadalo to, že se vrátí Slovensko domů s velkou ostudou a nakonec je budou na letišti vítat tisíce lidí. Opět se potvrdila stará slova, že fotbal nemá logiku.

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak