MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

Martin M. - Profil | Čt 24.6.2010 17:59:10

Videl jsem jen druhou pulku a krasne zvraty. Gratuluji Slovensku.

    pepa-č - Profil | Čt 24.6.2010 17:57:51

    Ale hráli odvážně, nepřiposraně a zaslouženě vyhráli! to se mi moc líbilo! :-)

      Roh1!ck - Profil | Čt 24.6.2010 17:57:21

      MafiaCarp >> schreier - 24.6.2010 17:45:24 >> Tak to nas*re.

        pepa-č - Profil | Čt 24.6.2010 17:55:08

        tohle válení se, je nedůstojné

          Marcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:55:00

          Makaroni byli dneska Al dente :-) Arrivederci

            Kuny8 - Profil | Čt 24.6.2010 17:50:30

            tak to je podcenujete :-D

              Marcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:50:19

              Do prdele :-))

                kubah - Profil | Čt 24.6.2010 17:48:51

                Nevadí, Holandsko už nedaj.

                  schreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:48:41

                  tak gratulace slovákům...

                    Marcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:47:30

                    To je stridani :-))

                      schreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:45:24

                      Roh1!ck >> tak já sázím nejvíc na tenis ... můj sponzor k rybářským potřebám:)) letos můj největší dojeb:(

                        Venca888 - Profil | Čt 24.6.2010 17:44:49

                        už by měli ty špagáti odvolat brankaře, ne?!

                          Roh1!ck - Profil | Čt 24.6.2010 17:42:48

                          MafiaCarp >> schreier - 24.6.2010 17:29:31 >> sázkovky budou v balíku. Tenisu nerozumím a nemám v tom přehled, to nevsázím. Teď jedu akorát baseball .... už ať začne sezóna ... anglická, italská, německá liga, UEFA :)

                            kubah - Profil | Čt 24.6.2010 17:41:15

                            MafiaCarp >> schreier - 24.6.2010 17:40:42 >> největší sranda by byla, kdyby vyhrál Nový Zéland :-)

                              schreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:40:42

                              kubah >> to už ale italové nedají :((

                                Marcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:39:37

                                A sakra :-(

                                  kubah - Profil | Čt 24.6.2010 17:39:32

                                  MafiaCarp >> schreier - 24.6.2010 17:32:45 >> 2 : 1

                                    Marcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:36:51

                                    smradzjzd >> podle toho, kdo je mistr světa ve flyfishingu...
                                    Jesli novozelanďani vyhroju, budu mít depku :-)

                                      kubah - Profil | Čt 24.6.2010 17:35:19

                                      smradzjzd >> v šachách

                                        smradzjzd - Profil | Čt 24.6.2010 17:34:25

                                        Co je víc, mistr světa ve fotbale, nebo v hokeji?

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak