Sportovní jádro .

Na MRKu se nachází spousta otázek, diskuzí, jader,... ale tohle mi tu prostě chybí.
Něco na způsob plkárny, ale pouze o sportu.
Autor diskuse: Roh1!ck - Profil , 10.2.2010 všeobecné - ostatní

jon007 - Profil | Út 22.5.2012 7:01:57

Mr.Mepps >> :D

    Mr.Mepps - Profil | Po 21.5.2012 20:57:02

    visage >> Jo včera to taky tak bylo :D

      jon007 - Profil | Po 21.5.2012 7:02:21

      visage >> No tak asi třeba na 99,9 neprohráte,ale rusko je 0,1:D

        Rybatorstr - Profil | Ne 20.5.2012 19:42:10

        Ještě nějaký kousky přidat..... Slováci, držím Vám pěsti !!!

          LosPafkos - Profil | Ne 20.5.2012 19:36:46

          hoši to čumím,to je tlak :-)))))

            Paul van Drax - Profil | Ne 20.5.2012 19:35:14

            Poďme Slovensko! Začátek výborný.

              Bomber76 - Profil | Ne 20.5.2012 19:34:16

              Tak Slovensko už vede 1:0 ! No fandím jim, ale nevěřím, že vyhrají...

                mira17 - Profil | Ne 20.5.2012 19:23:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ahoj kluci, mrzí mne ta prohra se Slovákama, ale měli lepšího brankáře. Dneska super bronzová medaile a přál bych Slovákům překvapení, aby ty Rusáky smázli. Tak bratia makejte za mne vám držím palce a nenechte se otloukat :-))

                  oskus - Profil | So 19.5.2012 20:02:10

                  visage >> to bolo na jojke .-))

                    visage - Profil | So 19.5.2012 19:55:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Letí, letí puk, do Lacových rúk. Keď je Laco v bráne, nikdy neprehráme!

                      Mr. T - Profil | So 19.5.2012 19:48:32

                      Neplačte....

                        retrívr - Profil | Pá 18.5.2012 19:28:43

                        Roh1!ck >> Souhlas.

                          jon007 - Profil | Pá 18.5.2012 19:07:38

                          Aleš10 >> moje slová!!!!

                            kebator - Profil | Čt 17.5.2012 22:53:03

                            dobry vecer ! no tak to sa opat uvidime v najblizsom zapase .... uz sa tesim, bude to fajn

                              Roh1!ck - Profil | Čt 17.5.2012 22:49:38

                              mira17 >> jo jo :)

                                mira17 - Profil | Čt 17.5.2012 22:47:39

                                Tak kluci dobrou a v sobotu zase tady :-))

                                  Roh1!ck - Profil | Čt 17.5.2012 22:45:14

                                  Aleš10 >> snad ne. :) A krásné by bylo, kdyby Češi i Slováci si odvezli medaile.

                                    Aleš10 - Profil | Čt 17.5.2012 22:42:48

                                    je to tam :D bratja teste se dostanete na prdel :DDDDD

                                      mira17 - Profil | Čt 17.5.2012 22:42:09

                                      Roh1!ck >> Teď bylo vidět jak se ptal Nedvěd na ledě někoho ze spoluhráčů koho máme a pak řekl Slováky no to musíme a usmíval se . Nádhera se na tydle obrázky dívat :-)))

                                        Mr.Mepps - Profil | Čt 17.5.2012 22:40:58

                                        Tenhle frajer nás tam poslal !!!

                                          Roh1!ck - Profil | Čt 17.5.2012 22:39:50

                                          mira17 >> taky se mi dnešní zápas líbil a přesně jak jsi psal, věřit se musí až do poslední chvíle. A už se těším na zápas se Slovákama :)

                                            mira17 - Profil | Čt 17.5.2012 22:35:41

                                            Roh1!ck >> Moc pěkný a nic tomu nechybělo, nádhera :-))))))))))))))))))

                                              Roh1!ck - Profil | Čt 17.5.2012 22:31:57

                                              Pořádné nervy, ale je to tam!! :)

                                                mira17 - Profil | Čt 17.5.2012 22:29:01

                                                Já to říkal :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                                  baitruner2 - Profil | Čt 17.5.2012 22:23:11

                                                  Mno ty vole tak ty žlutý motorky mě začínají pomálu,ale jistě srát!

                                                    Rybatorstr - Profil | Čt 17.5.2012 22:02:39

                                                    To budou nervy.... co budou - už jsou.....

                                                      Rybatorstr - Profil | Čt 17.5.2012 21:59:43

                                                      3 : 3