MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NGeorgino - Profil | Pá 25.6.2010 22:55:08

Hornet >> ale dyt vám fandim, i když holandany už asi nedáte

    NHornet - Profil | Pá 25.6.2010 21:57:10

    Georgino >> No neviem či máš pravdu s tým odtrhnutím ruky! Napr. Ja som po vypadnutí Slovenska Na MS v hokeji fandil vám až do úspešného konca a žiadny Čech mi ruku neutrhol! Ten finálový zápas s Rusmi bol super! Urobili mi velkú radosť! Už len pozerať na tie sprosté, neveriace ruské ksichty stál za to! Tak dúfam že ma nebudeš trhať za to že som fandil ČR!

      NHornet - Profil | Pá 25.6.2010 21:43:14

      rices >> Nemali ani na Talianov a predsa ich porazili ! To je fakt dobré! Podľa toho, keď nemajú na Holanďanov,tiež by ich mohli poraziť? Takto funguje športová logika ? A o tej lopte - doteraz som bol v tom že je hranatá!

        NGRUPA - Profil | Pá 25.6.2010 21:16:55

        Vaša >> nechval dne před večerem...................., aby se svět nedivil.....

          Nrices - Profil | Pá 25.6.2010 21:14:11

          Vaša >> nemali ani na Talianov , lopta je gulatá :-)

            NVaša - Profil | Pá 25.6.2010 20:51:18

            Ale teď, při vší úctě k Vám ,Slovákům,pojedete domů.Na Holanďany nemáte.Škoda.

              NMatesJ - Profil | Pá 25.6.2010 19:59:22

              Slonici jedou domu:-( Ach jo.

                NAďo - Profil | Pá 25.6.2010 19:06:31

                Vcera aj dnes v praci mi kolegovci gratulovali, k vitazstvu nasho timu nad talianmi. Bolo to fakt pekne. Anglicka tlac si na ich prehre zgustla a nas vychvalili do neba.

                  NDulf - Profil | Pá 25.6.2010 18:41:18

                  Bratrům gratuluji,ale zpátky na zem.Italové hráli opravdu mizerně,krom po
                  sledních 15 minut.Teď je orange prověří,ale ve sportu je možný všechno.Držím palce.

                    NMarcel - Profil | Pá 25.6.2010 18:27:32

                    pepa-č >> souhlas hnus fialovy :-(
                    me pobavila ted pani na prime, ... to bych byla uplne blba kdybych nevedela, ze pamidor je meloun...

                      Nfred41 - Profil | Pá 25.6.2010 18:22:51

                      Ja lovim ryby a na čutanou nemam moc cas ale kdyz je prilezitost tak se mrknu :-)))

                        Npepa-č - Profil | Pá 25.6.2010 17:54:57

                        por-bra - otřesná holomajzna, posledních 15 minut, kdy nikdo, ale nikdo, neběhá a všichni jen čekají na konec, bylo trapných.

                          NGRUPA - Profil | Pá 25.6.2010 16:50:26

                          pepa-č - >> gratuluji všem slovákum k jejich úspěchu. Ostudu si narozdíl od nás na MS neudělali. Holandsko to nebude mít lehké a slovensko už vůbec né. Je to 1:1. Tipl bych klidně i že budou penalty, a tam už je to jedna velká loterie. Hlavně nesmí kluci usnout na vavřínech. Povedl se jim na MS jen jeden zápas, ale ten důležitý. Pokud jejich herní kvalita stále poroste, tak je nemusí zastavit ani holandsko a ani, ani, ani. Byla by to pro takovou malou zem opravdová nádhera. My už můžeme jen doufat a závidět...............:-) VIVA SK

                            Npepa-č - Profil | Pá 25.6.2010 16:41:28

                            Těch karet - a všechny oprávněné. 5 žlutých za půlku je docela dost.

                              NTulo - Profil | Čt 24.6.2010 21:45:21

                              žádná haluz to nebyla.Vyhráli zaslouženě.Gratuluji.

                                NVydra revírní - Profil | Čt 24.6.2010 21:41:31

                                Viděl jsem zápas sousedů a nestačil se divit. To byla jedna velká haluz :-) Nicméně - gratulace, Italové a úřadující mistři světa se ze šampionátu nevyřazujou každý den ( i když jim letos prostě chyběla kvalita ). Já osobně fandil Zélandu, takže sorry, bratia ... a teď mě omluvte, jedu pátrat po podnapilých Slovenkách ;o)

                                A k všem těm simulacím ( Štrba s rozraženou nohou promine ) - co to je za klauni ?!

                                  NHromy - Profil | Čt 24.6.2010 21:38:53

                                  slovenskoooo!!!! gogogo

                                    Nkranex - Profil | Čt 24.6.2010 21:29:20

                                    nechcel by som aby ma teraz lustrovali karabinieri;de dove sei?a Slovacca...pulky hezky vod sebe,vic,jeste vic......

                                      Nlubos666.p - Profil | Čt 24.6.2010 21:28:28

                                      Gratuluji Slovákům k postupu přes Mistry Světa!Výkon byl nestandartní našim poměrům i když ke konci docházel dech,ale zvládli jste to a držím palce do dalších bitev!Něco mi říkalo,že když my ME 1996-2:1,tak i Vy.....Jestli se teda nepletu

                                        NMaxxx - Profil | Čt 24.6.2010 21:26:09

                                        Připojuji gratulaci Slovákům, byl to pěknej fotbal a na konci jsem se přistihl,že mám strach o výsledek)))))

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak