- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Odbahnění Jordánu - Tábor
Zdá se Vám adekvátní cena 400 milionú Kč za odbahnění a vybudováni spodní výpustě na 55 ha rybníku? Plumlovská přehrada má 65 ha a cena by měla být 132 milionú !Autor diskuse: Tichej - Profil , 5.4.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nfotojakes - Profil | Ne 4.11.2012 13:51:40
Tichej >> jsem asi totální blb, ale od neděle do středy jsem lovil další revír, tentokrát soukromý (cca 1ha), kde provozovatel byl celou sezonu s rybáři a tvrdil co tam bude ryb a hlavně těch trofejních. Slovilo se pár větších kaprů (do 9 kg), pár amurů, dvě štiky (tvrdil, že jich tam mají být desítky a opravdu velkých), tři okouni kolem 40 cm (také tvrdil kolik jich tam bude a jak velkých), dále pak candáti, kterých nebylo úplně málo, ale také to nesplnilo zdaleka jeho představy. Lína se slovilo pár kusů a to tam dal v posledních letech 1000ks. A čeho tam bylo opravdu hodně? Nečekaně tolstolobiků, karasů stříbřitých a cejnů. Opět je to stejný výsledek, jako když se sloví rybářský revír.
Já netvrdím, že si někdo něco nenechává, protože u toho nejsem, ale rád bych poukázal na nesmyslné představy, které o obsádkách v revírech někteří máte. V jiné diskusi mi někdo psal, že zarybnění proběhlo naposledy v roce 2008, či 2009, takže od té doby se z revíru ryby jen odnášejí. Pokud máš informace a důkazy o krádeži ryb, tak to nahlaš, je to tvá povinnost, ale šířit špínu na základě vlastních a ničím nepodložených představ je opravdu nechutné. Pokud se nepletu, tak už jsem ti to jednou psal, zjisti si výsledky výlovů podobných revírů a zjistíš, že mají +/- stejný výsledek!!!
Já netvrdím, že si někdo něco nenechává, protože u toho nejsem, ale rád bych poukázal na nesmyslné představy, které o obsádkách v revírech někteří máte. V jiné diskusi mi někdo psal, že zarybnění proběhlo naposledy v roce 2008, či 2009, takže od té doby se z revíru ryby jen odnášejí. Pokud máš informace a důkazy o krádeži ryb, tak to nahlaš, je to tvá povinnost, ale šířit špínu na základě vlastních a ničím nepodložených představ je opravdu nechutné. Pokud se nepletu, tak už jsem ti to jednou psal, zjisti si výsledky výlovů podobných revírů a zjistíš, že mají +/- stejný výsledek!!!
NVapi - Profil | Ne 4.11.2012 13:27:37
Tichej >> Jak už jsem psal jinde, co to je 13tun ryb když převážnou většinu tvoří tolstojové a cejni. A pomalu žádná trofejní ryby se nechytla. Furt keců že jsou na Jordáně mníci a ted nic. Ale těch štik taky bylo kolem 70ti ne? Sem ted docela začal chytat štiky kolem 40 - 50 na řece, tak nevim zda něco nesazovali. Jinak sem koukal že ještě tenhle tejden lovili ale už tam toho asi moc neni.
NTichej - Profil | Ne 4.11.2012 9:29:17
Dawemaster >> ne to je fakt:-) firma co nabídla stejnou práci za míň ( téměř o polovic) neuspěla pro podezřele nízkou cenu :-))) Nicméně teď už začínám tušit, proč je Tábor jedním z nejdražších měst v republice :-)))))) voda 104,- kčza kubík, odpad 750kč za rok a osobu, důchodci už nebudou jezdit v MHD za polovic :-)) a po sedmdesátce zadara :-)))))))) jsem zvědav s čím ještě páni radní přijdou :-))))))))
NDawemaster - Profil | Ne 4.11.2012 9:14:57
Skoro půl miliardy za vyhrabání bláta z rybníka a prokopnutí díry do hráze? Se zbláznili nebo co? :-O
NTichej - Profil | Ne 4.11.2012 8:53:29
tak jsem si onehdá početl v naší místní drbně a nevím so si myslet.Z jordánu se prý odlovilo jen necelejch 90ks kapra, 2sumci a myslím stejné množství štiky a candáta!!!!!!!!!Na 13tun chycenejch ryb. Teď už tuším proč se lovilo i v noci!!!
TADY NĚCO SMRDÍ a to asi hodně!!!!kdo tvrdí, že to slovili sportovní rybáři před celou akcí je asi totální blb , stejně tak , jako ten kdo přiznal tohle množství!!!!
jakej je váš názor?
TADY NĚCO SMRDÍ a to asi hodně!!!!kdo tvrdí, že to slovili sportovní rybáři před celou akcí je asi totální blb , stejně tak , jako ten kdo přiznal tohle množství!!!!
jakej je váš názor?
NVapi - Profil | Ne 3.6.2012 20:29:05
A ještě jedno pěkné video o stavu vody. http://www.tabor.tv/video/630/Jord%C3%A1n+5-2012
NVapi - Profil | Ne 3.6.2012 20:28:24
Trošku to tu zas oživim - http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/179209-tunelari-prorazili-stolu-pod-jordanem-na-den-ji-otevreli-lidem/
NVapi - Profil | Út 10.4.2012 21:28:42
Tichej >> To je ale jenom začátek, ten největší hnus teprve příde, až bude Jordán bez vody :-)
Nlerak - Profil | Ne 11.3.2012 12:06:56
Chlapi, chlapi...
nenadávejte na MO, alespoň v tomto případě ! Rudolfe, organizace se stará, ačkoliv o tom skoro nic nevíš. A dobře se podívej na třetí větu od Kocháče.... Proč ?
- vlastníkem Jordánu je město (a to může na užívání této vody po revitalizaci vypsat výběrové řízení, které může dopadnout v neprospěch "našeho" rybolovu na této nádrži)
- držitelem dekretu na revír Tismenice 1 (Jordán) je JčUS >= výkon rybářského práva
- Jordán je v tuto chvíli prohlášený za staveniště od Náchoda po hráz - se vším všudy, co s tím souvisí
- soupisy revírů se tisknou v měsíci červnu - nejinak tomu bylo i v r. 2011, a v té době ještě zdaleka nebylo o Jordánu po stavební stránce a vůbec stránce dotace od EU rozhodnuto
Stačí ?
nenadávejte na MO, alespoň v tomto případě ! Rudolfe, organizace se stará, ačkoliv o tom skoro nic nevíš. A dobře se podívej na třetí větu od Kocháče.... Proč ?
- vlastníkem Jordánu je město (a to může na užívání této vody po revitalizaci vypsat výběrové řízení, které může dopadnout v neprospěch "našeho" rybolovu na této nádrži)
- držitelem dekretu na revír Tismenice 1 (Jordán) je JčUS >= výkon rybářského práva
- Jordán je v tuto chvíli prohlášený za staveniště od Náchoda po hráz - se vším všudy, co s tím souvisí
- soupisy revírů se tisknou v měsíci červnu - nejinak tomu bylo i v r. 2011, a v té době ještě zdaleka nebylo o Jordánu po stavební stránce a vůbec stránce dotace od EU rozhodnuto
Stačí ?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














