Prut Retro BAMBOO

Prut Retro BAMBOO- máte je někdo
Autor diskuse: levhan - Profil , 2.4.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:48:56

levhan >> jj nejni zac ....

    levhan - Profil | So 3.4.2010 19:45:41

    Forest 1 >> urco mu zavolam koukal jsem ze ma svejch strankach nake cislo snad je to jeho dik moc

      Jacky10 - Profil | So 3.4.2010 19:45:12

      sajmon >> Hezky jenom mít ty Money

        sajmon - Profil | So 3.4.2010 19:44:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Zdravím všechny, teď jsem mluvil s Lukášem Krásou. Takže pro všechny do diskuze.
        Prut je postaven na blanku Harrison Torrix MS - more sense(vyrábí se výhradně pro mě), očka jsou Kigan zirkon - Harrison je dává na své originální pruty.
        Složení materiálu - špička je Torrix, spodní díl je ale složený jinak, čímž se dosáhlo větší paraboly, což je vidět i na fotkách.
        S pozdravem
        Michal Studený

          NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 19:42:30

          levhan >> ok

            Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:42:27

            levhan >> proc jen kouknout,myslim ze nebude zadnej problem si snima hodit,Lukas tam ma mista :-))) Ale bude lepsi kdyz si to dopredu po tel .domluvis ...

              levhan - Profil | So 3.4.2010 19:41:48

              Hrochoroh >> jak sem rikal neznam je proberu to z vyrobcem ale myslim ze fuji by nemel bejt problem

                levhan - Profil | So 3.4.2010 19:40:12

                NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 19:34:52 >> jasne urcite se pojedu v tydnu na nej kouknout az pojedu juknout na svuj flek na labe dam vedet jak si u me stoji

                  Hrochoroh - Profil | So 3.4.2010 19:36:57

                  levhan >> o ty oka se neboj, nejsou tam žádný šmejdy

                    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 19:34:52

                    levhan >> no jasně, ale me by zajímalo jak se ti ten prut jeví.. klidně i na SZ

                      levhan - Profil | So 3.4.2010 19:33:00

                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 19:30:04 >> proc nedelam tu recenze na koule na ktere chytam nebudu ani delat toto slo mi jen o skusenosti z timto prutem tot vse

                        NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 19:30:04

                        levhan >> janě.. pokud ho koupíš, doufám, že tu uděláš pořádnou recenzi.. :-)

                          levhan - Profil | So 3.4.2010 19:26:53

                          Forest 1 >> dik moc chlape

                            levhan - Profil | So 3.4.2010 19:26:22

                            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 19:19:46 >> i to je mozne ale rikam pokud bych si je bral urcite z jinyma okama oni se nedelaji jen zlute ale i zelene hlavni je ze podle fotek se ten klacek chova tak jak bych cekal samo ze ho nejdriv vemu do ruky nez ho koupim

                              Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:21:29

                              levhan >> vsak ja ti ho taky v zadnem pripade nerozmlovam ...

                                NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 19:19:46

                                levhan >> ale joo, to je jasné.. pro me je to od Lukáše super marketingový tah..

                                  levhan - Profil | So 3.4.2010 19:09:52

                                  Forest 1 >> me se proste libi a to cimdal vic jen bych na nich chtel asi fuji oka tydle neznam

                                    levhan - Profil | So 3.4.2010 19:08:46

                                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 19:04:00 >> mno me pripada dost retro vzdit svim vzhledem pripomina stare dobre lipno kdyz uz to musim tak napsat

                                      Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:04:17

                                      levhan >> ?????