Prut Retro BAMBOO

Prut Retro BAMBOO- máte je někdo
Autor diskuse: levhan - Profil , 2.4.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Nanakonda - Profil | Pá 2.4.2010 21:17:10

Hrochoroh >> To mně řekl v Praze Krása také.Protože ale Torixy mám a nezdála se mi akce tohoto žlutého retro,volal jsem Michalovi Studenému,který mi jasně řekl,že na Torixech to postavené není.To by bylo cenově jinde.Oprotí Torixu je žlutí Bambo žvýkačka.

    Nanakonda - Profil | Pá 2.4.2010 21:15:19

    WhatWouldGeezesCatch >> Ano Torix je nejmodernější blank od Harrisonu.

      NHrochoroh - Profil | Pá 2.4.2010 21:13:51

      anakonda >> Hmmm, zajímavý. Prohlížel jsem si ten prut v Brně a Lukáš mi naopak potvrdil, že je to postavený na Torrixu :-O

        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 2.4.2010 21:13:26

        anakonda >> torrix je blank od Harrison-u

          Nanakonda - Profil | Pá 2.4.2010 21:12:14

          MatesJ >> Ano blank je do Harrisonu.Dovozce blanku je Michal Studený a prut staví také on.

            Nanakonda - Profil | Pá 2.4.2010 21:10:34

            WhatWouldGeezesCatch >> Ne Torix to není,je to blank od Harrisonu,dělá to Michal Studený,ale není to Torix.Ptal jsem se na to přímo pana Studeného.

              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 2.4.2010 21:03:14

              aky blank to je torrix ?

                NForest 1 - Profil | Pá 2.4.2010 20:56:17

                levhan >> jinak sposta fotek bude zitra tady ,,, http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626620 uz ted tam nejaky jsou

                  NForest 1 - Profil | Pá 2.4.2010 20:50:00

                  levhan >> :-)))

                    Nlevhan - Profil | Pá 2.4.2010 20:48:10

                    Forest 1 >> omluva kua kde sem to vycetl

                      NForest 1 - Profil | Pá 2.4.2010 20:47:06

                      Samozřejmostí je možnost doplnění Vašich iniciálů na prut při výrobě. (Doba dodání do 3 týdnů) :-)))

                        Nlevhan - Profil | Pá 2.4.2010 20:37:01

                        MatesJ >> sem tam cetl ze to vyjelo roku 09

                          Nlevhan - Profil | Pá 2.4.2010 20:36:32

                          Forest 1 >> dekan moc

                            NForest 1 - Profil | Pá 2.4.2010 20:32:09

                            levhan >> ok,pokusim se ho nafotit v akci a hodim sem foto.

                              NMatesJ - Profil | Pá 2.4.2010 20:31:37

                              dobrej asi bude ,kdyz je to od harrisonu,ale tezko ti nekdo poradi z vastni zkusenosti,je to novinka,jedine snad lidi co ho meli na testovani,ale ti chvali dycky vsechno,musis si tak pul roku pockat az to koupi normalni rybari

                                Nlevhan - Profil | Pá 2.4.2010 20:28:14

                                MatesJ >> ja ho kupovat nechci pouha zvedavost jestli je uzasny jak se pise

                                  NMatesJ - Profil | Pá 2.4.2010 20:26:22

                                  nez kupovat,prut za 10k ,tak si radeji necham udelat podle vlastniho prani od stejneho vyrobce podobnej za 7k

                                    Nlevhan - Profil | Pá 2.4.2010 20:24:30

                                    Forest 1 >> sem z dalky budu rad kdyz pak pisnes jak to vypada

                                      NForest 1 - Profil | Pá 2.4.2010 20:21:50

                                      No,ja ho nemam ale zejtra dostane poradne zabrat na CRC v Kladrubech n/L,prijed se podivat.Myslim ze to bude hodne vostra zkouska ... Zavodnici ho nebudou vubec setrit ...