Prut Retro BAMBOO

Prut Retro BAMBOO- máte je někdo
Autor diskuse: levhan - Profil , 2.4.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NForest 1 - Profil | Ne 4.4.2010 12:35:17

Luděk Černý(Lc1) >> dekuji za tvuj prispevek .....

    Nalda2211 - Profil | So 3.4.2010 22:11:06

    sajmon >> souhlasim s tebou blank je nakombinovanej harrison ale je take dobre vedet ze ty pruty byli postaveny z duvodu toho ze je krasa pozvanej do anglie na nejaky revir a chtel puvodne bambusak ale to by se nedopltil tak zvolil uhlik a zlutej proto ze chtel podobnost toho bambusaku hledal usedlej prut (vzhledove) aby zapad v anglickym prostredi :-)

      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | So 3.4.2010 21:42:44

      JJJirka >> Žádná exhibice letos nebyla, tak nikdo neměl prostor pro zkoušení svýh a nebo ostatních prutů. Utekl?

        NSla - Profil | So 3.4.2010 21:34:36

        Unca >> to je fakt. to uz je veteran:)

          NUnca - Profil | So 3.4.2010 21:18:29

          Sla >> No právě proto je to retro.

            NSla - Profil | So 3.4.2010 21:14:01

            Unca >> FBC? ten prut je stary xy let. kdyz uz tak jedine staveny prut.

              NForest 1 - Profil | So 3.4.2010 21:12:06

              Unca >> jju kazdyho vec,hlavne kdyz je spokojenej on sam ....

                Nsajmon - Profil | So 3.4.2010 21:11:48

                Unca >> můžeš ho mít klidně i v černé, záleží jak si to u LK Baits dohodneš.
                Těch žlutých se bude vyrábět pouze omezené množství právě kvůli tomu designu.
                Michal Studený

                  NUnca - Profil | So 3.4.2010 21:11:11

                  Forest 1 >> To jo. A stejně bych si nekoupil ani tu BondGirl. :-) Já bych šel do FBC 3lb. To je pravy retro.

                    NForest 1 - Profil | So 3.4.2010 21:09:33

                    Unca >> prave proto ti to pisu,kazdej at si koupi to co mu sedi a libí :-))

                      NUnca - Profil | So 3.4.2010 21:08:04

                      Forest 1 >> Víš jak by to vypadalo v obchodech, kdyby se všem líbilo to stejny? :-))

                        NForest 1 - Profil | So 3.4.2010 21:04:45

                        Unca >> nekdo taky nema rad reflexni silony, tak si je proste nekupuje.Hotovo tecka :-))))

                          NBláža - Profil | So 3.4.2010 21:03:36

                          Forest 1 >> Tak to je velmi dobrej hod.

                            NUnca - Profil | So 3.4.2010 21:03:01

                            Já sem to řikal hned jak sem ho viděl v Brně. Takovej prut sem si vždycky přál. Žlutej. :-)) Může bejt postavenej na sebelepším blanku, ale mě do stojanu nesmí. Za ty prachy si radši vemu BondGirl.

                              NForest 1 - Profil | So 3.4.2010 21:01:23

                              Bláža >> 0,28 + sokovka + 90g + kulicka boilie

                                NBláža - Profil | So 3.4.2010 20:52:06

                                Forest 1 >> Jakej silon a zátěž, případně montáž.

                                  NMarPit - Profil | So 3.4.2010 20:00:04

                                  On taky Blažek musí mít pořád něco extra ...........

                                    NForest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:52:58

                                    JJJirka >> kecas,nikdo neutekl,nez se nekdo rozhoupal zacalo se uklizet... To ti napise kazdej kdo tam byl az do konce !!!!

                                      NJJJirka - Profil | So 3.4.2010 19:51:25

                                      Mluvil sem s tomášem a říkal ,že ty klacky nejsou zrovna nejlepší ,chtěl si dát exibici s MK2 a všichni prý utekli

                                        NForest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:49:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        levhan >> Lukáš Krása

                                        Mob.: +420 605 280 710