Prut Retro BAMBOO

Prut Retro BAMBOO- máte je někdo
Autor diskuse: levhan - Profil , 2.4.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 19:04:00

levhan >> a co na tom není pravda? proč se ten prut teda jmenuje retro? retro bude opravdovej bambusák.. toto je jako si udělat středověké karbonové brnění.. :-)

    levhan - Profil | So 3.4.2010 19:02:07

    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 19:00:04 >> Forest 1 >> uplně..
    kdyby to byl opravdu štípanej bambus a Luke ho dal pod jeho jménem na trh, smekám a ukláním se.. ale tohle je jaksi něco, čemu nerozumím...

      Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 19:00:47

      ..

        NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 19:00:04

        levhan >> co není pravda?

          Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:54:04

          Marek_R >> anthrax - 3.4.2010 18:53:03 >> jj feeder hrozne zmaha :-)))) ok,v pohode ...

            anthrax - Profil | So 3.4.2010 18:53:03

            Forest 1 >> Tak prepac,ja som unaveny z ryb,dnes od 8:00 do 16:00 feeder.

              levhan - Profil | So 3.4.2010 18:52:27

              NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 18:49:40 >> ale to neni pravda me se libi uz jen to ze jeto neco jineho nez ta klasika co se bezne prodava kdyz to reknu uprime rad se odlisuju

                Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:51:35

                Marek_R >> anthrax - 3.4.2010 18:48:40 >> ja si to taky nepamatoval,musel jsem to hledat,ty lenochu !!! :-))

                  anthrax - Profil | So 3.4.2010 18:51:28

                  Hm no tych 165m co hodil Jiří Pacovský je este poriadne daleko.

                    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 18:49:40

                    Forest 1 >> uplně..
                    kdyby to byl opravdu štípanej bambus a Luke ho dal pod jeho jménem na trh, smekám a ukláním se.. ale tohle je jaksi něco, čemu nerozumím...

                      anthrax - Profil | So 3.4.2010 18:48:40

                      levhan >> Dik,to video som uz videl pred rokom,nechcelo sa mi hladat a nepametal som si nato kolko hodili.

                        Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:47:51

                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 3.4.2010 18:45:57 >> to nemyslis vazne vid??

                          Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:47:03

                          Marek_R >> anthrax - 3.4.2010 18:44:27 >> 141,60 David Beran

                            levhan - Profil | So 3.4.2010 18:47:02

                            Marek_R >> anthrax - 3.4.2010 18:44:27 >> najet si na videa dej kaprarina a tam je video z lonskeho roku

                              NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 18:45:57

                              jak tak koukám, stačí udělat na standartní pruty žlutej lak a spousta lidí si sedne na zadek.. pěkně Krása pěkně.. :-)

                                anthrax - Profil | So 3.4.2010 18:44:27

                                Forest 1 >> A kolko bol prosimta stary rekord,dakujem.Skoda ze nebolo bezvetrie.

                                  levhan - Profil | So 3.4.2010 18:43:31

                                  Forest 1 >> mno mam pocit ze zacinam mit velky problem co ze starejma klackama a kde vzit na tyto:-((((((

                                    Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:41:40

                                    levhan >> jj, jinejma se nehazelo

                                      levhan - Profil | So 3.4.2010 18:40:17

                                      Forest 1 >> to udelal stimto prutem

                                        levhan - Profil | So 3.4.2010 18:39:37

                                        tomicarp >> tva druha fotka nema chybu je vydet ze ten klacek se hejbe upone celej