Prut Retro BAMBOO

Prut Retro BAMBOO- máte je někdo
Autor diskuse: levhan - Profil , 2.4.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:38:18

levhan >> da se rist ze celej zavod dost foukal protivitr,coz je videt na vlajkach : oficiální rekord Tomáš Blažek hodil 143,75m

    tomicarp - Profil | So 3.4.2010 18:36:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    další

      tomicarp - Profil | So 3.4.2010 18:35:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky přihodim nějaké foto.

        levhan - Profil | So 3.4.2010 18:31:31

        Forest 1 >> aha neva kolik znich dostaly pokud mas info

          Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:30:35

          levhan >> to ti nenapisu,ja nehazel,hazet neumim .... :-))

            levhan - Profil | So 3.4.2010 18:28:20

            Forest 1 >> skvele pak napis pocit jak to chodi co jejich oka nake spatne vlastnosti co by si jim vytknul dik moc

              Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:23:00

              pepeee >> nestiham dalsi pozdeji,Teda ty nej :-)))

                TAV - Profil | So 3.4.2010 18:15:19

                jarda 2004 >> Máš originál FMJ?

                  pepeee - Profil | So 3.4.2010 18:12:15

                  Forest 1 >> dávej další :)

                    Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:06:53

                    Staci nebo jeste?? :-))

                      Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:05:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ....

                        Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:02:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ..

                            Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 18:01:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            .

                              Forest 1 - Profil | So 3.4.2010 17:58:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              levhan >> slibene foto

                                NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 3.4.2010 17:32:12

                                Hardyman >> to je tvoje? koupím bambusák a klasické kolečko..

                                  pavel68 - Profil | So 3.4.2010 14:31:14

                                  Hardyman >> o))))))))))))))))))))

                                    Hardyman - Profil | So 3.4.2010 14:13:51

                                    Tuhle sestavu mám z výstavy z Brna, letos ji budu testovat....

                                      Hardyman - Profil | So 3.4.2010 14:06:11

                                      Já jsem kupoval tuto sestavu v Letňanech na výstavě FOR FISHING. Bohužel jsem zapoměl firmu, která ho nabízela.....Naviják to je model na rok 2010 ale není to baitrunner....

                                        levhan - Profil | So 3.4.2010 12:59:21

                                        WhatWouldGeezesCatch >> dnes by tu budou fota ze zavodu vydrz