Prut Retro BAMBOO

Prut Retro BAMBOO- máte je někdo
Autor diskuse: levhan - Profil , 2.4.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 3.4.2010 12:57:25

Mne sa ten prut celkom paci, dobry napad "retro" skoda ze skoro nikto na nete (vyrobcovia) nemaju hi-res fotky prutov. Kliknes na lupu a ukaze sa ti este mensi obrazok ;-) Typicke.

    NWR-9 - Profil | So 3.4.2010 12:45:08

    na očka jsem se ho neptal, nemohu hodnotit

      NMajo86 - Profil | So 3.4.2010 9:56:26

      kalaban >> Asi to tak výrobca a hlava chceli kedže sa to VOLA !! RETRO BAMBOO čiže v primitývnom preklade "nejaký starý bambusák" na pohlad OLD SCHOLL a srdce špičkový blank z anglickej dielne absolutne špičkových prutov ...
      Ja by som si ho osobne (asi) nekupil ako pruty č. 1 ale ako pruty č. 2 by som si ho vedel predstavit :)

        Nkalaban - Profil | So 3.4.2010 9:35:39

        Tady tento smysl pro "krásu", mi naprosto uniká! Přijde mi to, jako si koupit trabanta ne z bakelitu, ale s kosmickejch slitin a s motorem mercedes. Navíc, ten prut, alespoň dle fotek, mi připomíná můj první proutek v setu s rexíkem....a to už je nějaký to desetiletí zpět...:o))

          Nlevhan - Profil | So 3.4.2010 8:55:21

          račet >> WR-9 - 3.4.2010 6:55:58 >> uvydime jak si povedou dnes na CRC v Kladrubech n/L me se ta zluta libi jeto neco jineho nez klasika jen nevim ty ocka jaka jeto kvalita

            NWR-9 - Profil | So 3.4.2010 6:55:58

            levhan - >> lehce jsem do lukáše zaryl na vystavě v brně, potom následovala komická scénka pro ostatní, když já na záčátku jako rybář a lukin na konci jako ryba, musím říct, že ty jeho klacky skrývají obrovskou sílu, ale ta žlutá je taková řekněme nestandartní, ten zelený model je už o něco zajímavější, rozhodně to nejsou špatné pruty

              Njarda 2004 - Profil | So 3.4.2010 0:19:51

              levhan - >> Dlouho jsem tenhle proutek prohlížel na FF v Praze a po pravdě nemít nakoupené Century tak do nich jdu jsou tak vyjímečné a jiné že mě to celkem lákalo.

                NHrochoroh - Profil | Pá 2.4.2010 23:38:02

                cindy >> asi jo, tak nějak to nejspíš bude

                  Ncindy - Profil | Pá 2.4.2010 23:29:44

                  Hrochoroh >> Harrison vyrábí mimo své, řekněme sériové blanky, taky blanky na přání jednotlivých stavěčů, nebo firem, které na nich staví "své" pruty. Jedním z nich je taky Harrison M.S. Je postaven ze stejného materiálu jako Torrix, jen spodní díl je měkší. Snad je to napsáno už srozumitelně.....

                    NSla - Profil | Pá 2.4.2010 22:32:36

                    Hrochoroh >> proste novy blank, ktery vychazi z torixu-si myslim.

                      NHrochoroh - Profil | Pá 2.4.2010 22:23:31

                      romanmki >> To je právě to, čemu moc nerozumím. Michal jednak píše, že je prut postaven na jeho blanku Harrison M.S. a na druhé straně píše, že vrchní část je komplet Torrix (???)

                        Nromanmki - Profil | Pá 2.4.2010 22:02:45

                        tady ho popisuje sám Michal Studený
                        promiň zpět k tvému dotazu na Bamboo - každý může přijet a já mu ukážu blank a může ho porovnat, prut bamboo je na mém blanku Harrison M.S. - tzn. More Sense název schválený Harrisonem osobně. Vrchní část je kompletní Torrix, spodní je ze stejného materiálu pouze s nepatrným rozdílem ve složení, které prutu dává větší parabolu na spodním dílu než má originální Torrix.

                          NHrochoroh - Profil | Pá 2.4.2010 21:55:21

                          anakonda >> Osobně torrix neznám, takže jsem to nijak neřešil :-) Každopádně mi ten prut ale přišel dost těžkej. To je jediný, co mě na první ohmatání zarazilo.

                            Nanakonda - Profil | Pá 2.4.2010 21:43:52

                            timb >> Když se obrátíš přímo na Studeného,tak za ty peníze dostaneš exklusivní Torix.

                              Ntimb - Profil | Pá 2.4.2010 21:41:48

                              anakonda >> Neříkám že je špatnej blank,jen bych za to ty peníze nedal.

                                NForest 1 - Profil | Pá 2.4.2010 21:40:56

                                sadraj >> Martin nebo Jarda je to jedno ne ?? :-)))))

                                  Nsadraj - Profil | Pá 2.4.2010 21:39:35

                                  je k sehnaní i s popisem na www.chatapust.cz Martin je ofiko prodejce Lukaše pro zapadni čechy

                                    Nanakonda - Profil | Pá 2.4.2010 21:34:26

                                    timb >> No pozor.Ten prut není na špatném blanku.Není to sice Torix,ale je to Harrison od Studeného.Jinými slovy,je to lepší než veškerá konfekce,která se zde sežene.

                                      NSwann - Profil | Pá 2.4.2010 21:24:49

                                      je to tak pánové, taky sem o tom mluvil s Lukášem a už v Prahe mi řikal, že to neni torrix....torrix je jinej blank pánové....:-D

                                        Ntimb - Profil | Pá 2.4.2010 21:21:49

                                        Já jsem ho zkoušel v Lk na krámě jeví se pěkně ale tolik bych za něj nedal.