Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

ŠUKI - Profil | Pá 29.11.2019 23:54:59

Dědek >> Zeptám se Ivoša D. a Džoua ti umí chytat jenom metr + :-) a ze břehu !!!!!

    Dědek - Profil | Pá 29.11.2019 23:49:47

    ŠUKI >> Za první větou měl být prvně otazník, nebo otazníky a potom vykřičník, či vykřičníky.
    To já nevím, to se musíš zeptat těch, co tvrdí, že je ve vodě dravců dost. Já tvrdil opak.

      ŠUKI - Profil | Pá 29.11.2019 23:38:45

      Dědek >> Proč Kalmu dráždíš !!!!! Napiš ve kterém revíru se ta ryba nachází !!!!

        Dědek - Profil | Pá 29.11.2019 22:41:55

        Kalma >> Nevím teda na co narážíš, ale u nás jsou rybáři, jak jsem se od jednoho tady na MRKu dozvěděl, kteří říkají že dravců je dost... Shodou okolností, je to tvůj kamarád :-)

          Kalma - Profil | Pá 29.11.2019 21:21:01

          Kreja >> Člověk by brečel když vidí, že jinde to jde bez problémů a tady to stojí za vylíž pr.el:-((

            Kreja - Profil | Pá 29.11.2019 17:36:38

            Vysazení štik do ÚN Orlík
            Zarybnění revírů Rady ČRS
            Vážení rybáři, v uplynulých dnech proběhlo další vysazení dravých ryb do revíru Rady ČRS - ÚN Orlík. Obsádku rozšířilo více než 1000 kg štik v lovných velikostech.
            Jako vždy byly vysazené štiky pečlivě rozvezeny loděmi po celé ploše přehrady. Každoročně je na ÚN Orlík rybáři uloveno přibližně 1.100 kusů štik o celkové váze téměř 2.200 kilogramů
            Někde to jde..... nám by stačila menší velikost ale v přiměřeném počtu

              HADESD - Profil | Po 25.11.2019 12:32:58

              waccl >> ahoj ano je to tak pro rok 2019 máji byt brigády zaplacené do konce listopadu a pro rok 2020 do konce dubna.

                Barty94 - Profil | Ne 24.11.2019 22:04:30

                waccl >> Ahoj, myslím že do konce listopadu.

                  waccl - Profil | Čt 21.11.2019 15:37:52

                  Ahojky, nevíte někdo do kdy mají být letos zaplaceny brigády v MO Havířov?

                    MACO666 - Profil | Čt 21.11.2019 14:02:53

                    Dodatek -2020-471131

                      Pařezz - Profil | Út 19.11.2019 22:06:48

                      Stroft >> Mara se zlepší, když teď není pod tlakem. Já na ni určitě nezanevřel. Ale u Harty si nejsem jist, zda se v dohledné době vzpamatuje. Široko daleko jediná voda a co zbývá rybářům, když nakoupili lodě? Taky se snažím víc a víc za dravci cestovat, co čas dovolí. Jinak to ani nejde.

                        Stroft - Profil | Út 19.11.2019 21:12:15

                        Pařezz >> Letos jsem na Hartě nebyl:-) Říkám si, když už tak už:-) Norsko, Ebro a z nostalgie Mara.

                          Pařezz - Profil | Út 19.11.2019 19:05:30

                          Stroft >> tak to rozhodně. Na Hartu se jezdí jen pár krát za rok z nostalgie. Držím palce, ať se daří. Já o víkendu také nebudu zahálet.

                            Stroft - Profil | Po 18.11.2019 21:32:59

                            Pařezz >> Kluci jezdí pravidelně, žádná hitparáda ale pořád lepší než Harta.

                              Pařezz - Profil | Po 18.11.2019 20:35:51

                              Stroft >> Mara? No nevím. Byl jsem tam letos třikrát a bylo to velmi slabé. Skoro nikdo tam nejezdí. Ale určitě ve vodě něco zbylo.

                                Stroft - Profil | Po 18.11.2019 19:51:23

                                Pařezz >> Prdím na kapř, jedu na Maru.

                                  Pařezz - Profil | Po 18.11.2019 19:35:59

                                  Kapři se dávají každý rok v Makru jako bonus k nákupu..

                                    Stroft - Profil | So 16.11.2019 21:27:39

                                    ŠUKI >> Potřebuji na vánoce kapra, neskočíš mi na Odru? Stačí dvou kilový!

                                      kkkarlos - Profil | So 16.11.2019 20:59:32

                                      Sharry >> plné vypadají opravdu jinak 😉

                                        Sharry - Profil | So 16.11.2019 20:54:31

                                        ŠUKI >> aaa kuwva!...😂😂😂😊, vidim..vidim..😉😉😉

                                        Twl!

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth