Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

Sharry - Profil | So 16.11.2019 20:53:42

kkkarlos >> dik za info..., dostal jseminfo, ze jsou plne..., toz +/- tak nejak 😉😉

    ŠUKI - Profil | So 16.11.2019 19:02:55

    Stroft >> Ne,jenom ti největší "masaři" už budou také pouštět :-)))

      Stroft - Profil | So 16.11.2019 18:55:50

      kkkarlos >> Jako že, ryba změnila své chování?:-)

        kkkarlos - Profil | So 16.11.2019 17:29:26

        Stroft >> žhavá místa už dávno nejsou žhavá... 😐😉

          Stroft - Profil | So 16.11.2019 17:15:46

          kkkarlos >> Tak to je voda na těch nejžhavějších místech akorát koule:-)

            kkkarlos - Profil | So 16.11.2019 16:46:21

            Sharry >> база около метра, два ... или она полная .. 😉😉
            Ne teď vážně chybí zhruba 1,5m vody

              Sharry - Profil | So 16.11.2019 13:03:13

              Chlapi, muze mi prpsim nekdo napsat, kolik je na terlicich vody? ( tabulkove prosim ne..)

              Staci " pa ruski" napsat " je podstav cca o metr , dva... Anebo je plno..

              Diky😉😉

                David Fuzia - Profil | So 16.11.2019 12:24:16

                Kreja >> Tak málo. A těch dravců...

                  Kreja - Profil | Čt 14.11.2019 18:26:09

                  Herryman >> i kaprů a candátů je míň ale třeba to ještě není všechno

                    Herryman - Profil | Čt 14.11.2019 18:20:24

                    Štika asi žádná, jak tak koukám na ten seznam.

                      Kreja - Profil | Čt 14.11.2019 18:04:26

                      stránky MO

                        Kreja - Profil | Čt 14.11.2019 17:31:15

                        Chytá se něco na přehradě? Já teď moc nechodím ale co jsem párkrát projížděl kolem Pacalůvky a pod policajtama tak nebylo vidět žádné rybáře.Že by už měli všichni nachytáno?

                          godja - Profil | Čt 14.11.2019 2:05:20

                          Tak pípaky našli svého majitele, chtěl bych poděkovat i touto cestou Herrymanovi a mám skutečně dobrý pocit ne jen z nalezených pípaků, ale i z toho, že u vody se pohybují i slušní lidi.

                            IvoD. - Profil | Út 5.11.2019 15:40:53

                            Ryben >> Ty mlc a radeji soupej nohama pytlaku :-) Porusujes pravidla a jeste bys chtel za to penize... Bud vubec rad ze jsi zustal ve funkci 🤣🤣👌👌

                              HADESD - Profil | Út 5.11.2019 14:36:51

                              ještě tam bylo tohle :Informaci o odstoupení z funkce člena výboru a hospodáře MO p.Cholasty k 31.10.t.r. z osobních důvodů

                                Ryben - Profil | Út 5.11.2019 14:10:49

                                ukara tuka >> krásné odměny, asi jsem si vybral špatnou MO. Na druhou stranu, když jsem se k tomu přihlásil, o nějakých odměnách jsem neměl ani tušení. Tak se mi zaplatí alespoň cestovné...

                                  ukara tuka - Profil | Út 5.11.2019 14:03:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak nějak kocourkov:Usnesení č.7/2019 z jednání výboru MO ČRS Havířov ze dne 23.9.2019--Snížení funkční odměny hospodáři MO p.Cholastovi z důvodu zhodnocení dosavadních výsledků působení ve funkci
                                  Usnesení č.8/2019 z jednání výboru MO ČRS Havířov ze dne 21.10. 2019 Výbor schvaluje-Odměnu 5000,- kč hospodáři MO p.Cholastovi za dlouholeté působení ve výboru MO ve funkci hospodáře

                                    kkkarlos - Profil | Pá 1.11.2019 8:25:52

                                    Herryman >> Jasně, promiň. Já to chtěl jen tady trochu oživit ;-)

                                      Herryman - Profil | Pá 1.11.2019 1:55:44

                                      kkkarlos >> kůrňa chlapi já to myslel seriózně, ne že si tu bude kdejaký fiškus pořádat tipovačku😉

                                        kkkarlos - Profil | Čt 31.10.2019 14:53:02

                                        Herryman >> když těsně, tak Flajzar 😉😂😂

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth