Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Millhouse23 - Profil | Po 11.10.2010 21:22:36

Tak to jsem teda zvědavej jaký to bude mít příští sezonu ohlas. Nemyslím si, že je to štastné řešení.

    zdeko - Profil | Po 11.10.2010 20:51:33

    Koukam samí dobrý novinky,moc jste mě nepotěšili, zrušit zavážení, bojky a ještě zdražit asi nebude nejšťastnější rešení

      foxxx - Profil | Po 11.10.2010 20:23:26

      Greysmen >> Já myslím,že tohle všechno je k zájmu ochrany ryb...zas bych z toho nedělal tragedii.Nakrmit se dá i ze břehu (krmná raketa,kobra) a kapři určitě nežerou jen vzádu u větví.

        Greysmen - Profil | Po 11.10.2010 20:08:44

        kica7 >> i když se mi tam líbilo, tak už tam asi nepojedu, škoda že to takhle ořezali , myslím si že jsou sami proti sobě :-((

          kica7 - Profil | Po 11.10.2010 11:01:39

          Teď jsem mluvil s p. Čihákem a říkal že odedneška se nesmí zavážet a všechno co je spojené s loďkou . Je zákaz používání bojek a lodiček na ovládání . Vnadit se může jen ze břehu . Zdražovat se bude od nového roku, ale neví o kolik .

            Hary25 - Profil | Po 11.10.2010 10:33:36

            kica7 >> ano ode dneška tak mi to bylo řečeno od pana Čiháka kdyžtak si zavolej a ujisti se

              kica7 - Profil | Po 11.10.2010 9:57:12

              Myslím si že timahle novinka si nepolepšili, ale spíš pohoršili . Podle mého názoru tam všichni zaváželi a krmili loďkou, páč je tam všude hrozně bahna a tvrdý dno je až na druhé straně rybníka .

                Greysmen - Profil | Ne 10.10.2010 20:06:16

                Halen >> no zavážení a krmení je diskutabilní, když je rybář pako a nasype do vody 20kg krmení za dva dny tam kde to ryby nestihnou slupnout tak je to průser, ale když někdo zaveze montáž a přihodí 2hrsti pelet kde ví že to ryby bez problémů během chvilky vyluxují tak v tom žádnej zádrhel nevidím

                  Greysmen - Profil | Ne 10.10.2010 20:01:44

                  kurell >> koukal jsem na stránku rybníka a nikde se o žádné změně nepíše :-(

                    kurell - Profil | Ne 10.10.2010 19:46:09

                    je to nekde na www.?

                      Halen - Profil | Ne 10.10.2010 19:39:05

                      Greysmen >> Co bych já dal za revír, kde by se nesmělo zavážet ani krmení, ani nástraha. A opravdu se to dodržovalo a porušování tvrdě postihovalo. Kde by každý musel své umění prokázat ze břehu. Už to pohnojili i na Roudnici a nebude to dlouho trvat a bude tam návnada hnít na dně jako na Štítu.

                        Greysmen - Profil | Ne 10.10.2010 19:21:00

                        Hary25 >> tak to pohnojily jestli zdraží a zakážou loďku tak si myslím , že přijdou o pár rybářů :-((

                          kica7 - Profil | Ne 10.10.2010 15:44:59

                          Greysmen >> asi sem se dal na špatný povolání . Neznám co to je dělat od pondělí do pátka a víkendy volný :-( Aspoň že toho 24. října si tam pojedu zachytat :-)

                            kica7 - Profil | Ne 10.10.2010 15:41:06

                            Hary25 >> tyhle všechny změny jsou platný už od zítra jo ? I to zavážení a krmení ?

                              Hary25 - Profil | Ne 10.10.2010 13:39:44

                              Greysmen >> Tak já sem zase selhal no i když tentokrát za to asi fakt nemůžu já přes noc sem měl 2 záběry a 2 padáčky 2ryby sem vyndal padáčky se mi nepovedli ale už vím že to sou líni =) (minule sem jednoho vytáhnul) potom dýl dám foto

                              JINAK POZOR CHYSTAJÍ SE ZMĚNY !!!!!!! A TO UŽ OD ZÍTŘKA !!!!!
                              PŘIVEZLI NOVÉ RYBY PRÝ 20KG !! ALE PRD PŘIVEZLI TO SAMÉ CO TAM BYLO MAJÍ JE ODJEDNANÝ TAK BY BYLO DOBRÉ JE VIDĚT AŽ TO TAM BUDOU PUŠTĚT....
                              DÁLE BUDE ZDRAŽOVAT !!!!!!!!
                              NEBUDE SE MOC ZAVÁŽET KRMIT PROSTĚ COKOLIV CO MÁ SPOLEČNÉ S LOĎKOU
                              teď jen lituju že sem tam nezůstal ještě dnes ale včera se to nedalo strašný vítr ryby přes den vůbec nereagovali ale za to pán na 2 si zachytal všechny ryby mu to tam nafoukalo k hrázi
                              jak sem říkal potom přihodim foto těch dvou

                                Greysmen - Profil | Ne 10.10.2010 13:06:08

                                kica7 >> máš recht, jen kdyby byl čas :-(

                                  kica7 - Profil | Ne 10.10.2010 12:23:30

                                  zkoro každý den jezdím okolo březí a moc aut tam nestojí v takovým krásným počasí . Kdybych měl volno tak určitě jedu . Vím že až tam pojedu já koncem října tak už bude hnusný počasí :-( :-(

                                    Greysmen - Profil | So 9.10.2010 18:15:52

                                    Hary25 - tak se pochlub, jak jsi uspěl?

                                      kica7 - Profil | St 6.10.2010 11:35:17

                                      my jedem zkusit štěstí s kolegou na bžezí od 24-26. října . Tak sem zvědavej jestli busou kapříci při chuti :-) opět jedeme na č. 8 :-)

                                        Hary25 - Profil | Út 5.10.2010 16:01:59

                                        čauky tak to asi ještě risknu a vyrazím na březí letos asi naposled pojedu v pátek
                                        poradí te mi co si mam vzít za koule ? mám B5 ale chtělo by to i něco jiného popřípadě i nějakej dip =)