Polsko revíry hlavně kapr ,samozřejmě pro všechny odvětví rybařiny .

Je tady spousta rybářů, kteří navštěvují našeho severního souseda, proto otvírám tuto otázku, ať už jako volný pokec a taky pro případnou pomoc jak na jakém revíru a pod. Fota úlovků a revíru vítána.
Autor diskuse: slamakos - Profil , 16.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

NMr.Doctor - Profil | So 30.3.2024 9:10:54

Pindˇa >> Já pořídil ty oboustranné čidla od Flacarp a je to stejné jak u tebe i jak píše Marťas.....foukne nějaký poryv větru a čidlo vezme trávu, větve stromu, keře a i ten člun na vodě....také s tím bojuji a stejně tak čekám ten Fox, jen mám obavy, že to bude stejné.... z čeho vycházíš, že by to u toho jejich Security System již nemělo dělat ??

    N$ - Profil | So 30.3.2024 9:05:05

    bart.bm >> jj, mají vysílačky

      NPindˇa - Profil | So 30.3.2024 9:02:10

      bart.bm >> Tak Petrův, ať to jezdí.

        Nbart.bm - Profil | So 30.3.2024 9:00:47

        Pindˇa >> mám obyč a stačí. Když je možnost dávám na strom a je klid

          Nbart.bm - Profil | So 30.3.2024 8:59:45

          $ >> jj a drzé jak lázeňská veverka,klidně vlezou i do bivaku 😁

            NPindˇa - Profil | So 30.3.2024 8:59:10

            bart.bm >> Jj taky mi čidlo spouští tráva, nebo pohupující se člun na vodě, je to pak v noci o nervy, proto čekám na Fox RX+ SECURITY SYSTEM to už by dělat údajně nemělo

              Nbart.bm - Profil | So 30.3.2024 8:58:02

              $ >> neřekl bych že jezdí jak poslání. Jezdím Náchod - Prudník 2x týdně a když Polák jede kilo přes dědinu ,policajti tam na 1000%nejsou. Když už kilak před dědinou jede pade tak jsou. A kilo po dědině je kolikrát málo. A já už zažil neoznačenou i Opel Corsa 😁

                N$ - Profil | So 30.3.2024 8:54:18

                bart.bm >> jo, to jsi mi připomněl. Polsko je země lišek. Je jich tam mrak. Po setmění lezou i k obydlím. Taky tam prakticky neuvidíš zajíce.... to se tam posralo

                  N$ - Profil | So 30.3.2024 8:52:17

                  bart.bm >> jsou to svině, proto Poláci jezděj jak posraní. Mně ani nevadí ti kokoti s pistolovým radarem co se schovávají u reflexně polepených aut, navíc v Polsku na sebe řidiči hodně blikají aby upozornili.... serou mě v těch neoznačených BMW, pověsí se za prdel a hotovo...

                    Nbart.bm - Profil | So 30.3.2024 8:52:14

                    Pindˇa >> to spustí i tráva když se pohne. Ale musí být dost blízko,dal i keř. Spíš počítám že šla nahoře 🦊

                      NPindˇa - Profil | So 30.3.2024 8:42:35

                      bart.bm >> Co ho spustilo ježek?

                        Nbart.bm - Profil | So 30.3.2024 8:28:37

                        Tak noc krom pohybového čidla bez pípnutí 🙄 ale spinká se v tom chladu nádherné

                          Nbart.bm - Profil | So 30.3.2024 1:22:55

                          První noční kávička ☺️. Zatím bodoval jen kolega. Krom Poláků,kteří asi grilují na chatkách na velké části jezera jsem slyšel jen asi 2x rybu na hladině.

                            Nchřenovák - Profil | Pá 29.3.2024 21:39:55

                            Červenci jedu sem
                            Chytal tam někdo
                            Rybářina bude jenom doplněk 🤣

                            https://maps.app.goo.gl/6w2qMtvYkCLHUM1R8

                              Nbart.bm - Profil | Pá 29.3.2024 19:22:09

                              $ >> já 99 😁 sem jim říkal že tolik ta fabie ani nejede 🙄 půl hodiny před tím tam nebyly 🤷 a měří klidně i v jednu v noci 🤦 maj chrápat v autě a ne strašit u cesty

                                N$ - Profil | Pá 29.3.2024 19:10:19

                                bart.bm >> jasně. Ale mají jich tady 24 doplna.... tak cajk

                                  Nbart.bm - Profil | Pá 29.3.2024 19:05:46

                                  $ >> jo a víš o tom že se můžeš v Polsku vybodovat jak u nás 😁

                                    Nbart.bm - Profil | Pá 29.3.2024 19:03:47

                                    $ >> 😁 já předloni za rovných 1000,- no jezdí tu partičky z Ostravy a nemají s nimi moc dobré zkušenosti. Ale když zjistil odkud jsme tak v poho. Ptal se jestli jsem z OVA.

                                      N$ - Profil | Pá 29.3.2024 18:32:04

                                      bart.bm >> jako že by polský orgán nebyl nestranný? To snad neeee..... 😅
                                      Já minulý týden

                                        Nbart.bm - Profil | Pá 29.3.2024 17:46:39

                                        petr616 >> ber to tak že Polák se v neděli pomodlí v kostele a před ním tě klidně okrade. Auta se tu vykrádají běžně. Stalo se i že jeden večer ho vykradli a za další dvě noci ho ukradli. I Poláci používají čidla. Sami ti řeknou že lidi tady jsou ku.vy. tady je to Klondike 😁