Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

c.smrt - Profil | So 13.3.2010 18:38:43

Manželka nechodí,jenom slibuje,zato kamaradka chodí ráda,samo že vše oficiálně nahlášeno manželce.

    fousaty - Profil | So 13.3.2010 18:38:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Už spoustu let chytá taky,neměla jinou možnost.Co je doma potěr tak je to slabší jen pár výprav do roka.

      štikobijec - Profil | So 13.3.2010 18:32:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      i ma přítelkyně chodí semnou, ale letos si děla papíry,takže mi to asi jako novaček ukaže,jak se chytají velke ryby ........

        špaky - Profil | So 13.3.2010 18:31:22

        zedan >> čauky,no pro mě jsi šťastnej chlap a važ si toho,protože já to štěstí nemám.Když už jde tak musí být krásně a stejně po dvou hodinách už chce jet domů...takže chodím raději sám,nebo s kolegy.

          zedan - Profil | So 13.3.2010 18:25:30

          Její největší

            drda - Profil | So 13.3.2010 18:23:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Se mnou žena rybaří od úplnýho začátku a mám to stejný jako Denny :-) Ale jinak si vůbec nestěžuji. Je to úžasný, když si člověk nemusí vymýšlet neustále důvody, proč chce jet zase na ryby :-)

              zedan - Profil | So 13.3.2010 18:20:44

              Její osobáček

                zedan - Profil | So 13.3.2010 18:16:54

                Mám to štěstí, že ano. Ona sama říká, že raději stráví dovolenou na rybách, než-li někde u moře.

                  Denny - Profil | So 13.3.2010 17:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  U nas je to uz spis naopak,ja jezdim na ryby se svou zenou,taha me k vode i kdyz se me obcas nechce :-)))

                    Jarda.cz - Profil | So 13.3.2010 17:57:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak ta moje nejdřív, že semnou na ryby nikdy nepůjde a dneska? Ráda za každou rybu, kterou vytáhne, vicedenní výpravy s ní, žádnej problém. Baví jí to a nuda vůbec není. Umí být i v pohotovosti a jakmile sekne rybu, už prut nedáá z ruky. Šikovná je...
                    A je tu i video, jak jí vyskočil kapr z ruky a chytla ho, nedovolila mu dát si na čumák... http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=11915

                      mathas1 - Profil | So 13.3.2010 17:45:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já sem tu svojí na rybách uhnal :D. Svítilo sluníčko, ryby nebraly, nikde nikdo... :D jeden z důvodů proč tolik miluju rybařinu :D. Teď už má i papíry, takže je semnou na všech chytačkách

                        MarxKarl - Profil | So 13.3.2010 17:45:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        obcas jde kdyz je dobry pocasi a jdu nekam na flek kde je pekne...upiji mi z lahvace, cte si a furt me presvedsuje at se vykaslu na feeder kaprocejny a chytam stiky nebo uhore, pač štiky jsou elegantni a uhoř ji chutna na česneku a víně... :)) je to fain...

                          tony.bobo - Profil | So 13.3.2010 17:42:49

                          Dříve semnou jezdila celkem často a dokonce i chytala a bavilo ju to ale co se nám narodila cácorka tak semnou byla cca 3x jelikož cácorka tam zatím dlouho nevydrží.Jsou jí skoro 2 roky.

                            Kocháč - Profil | So 13.3.2010 17:37:14

                            A tady holky zrovna pouští kus masa, jaká škoda.....

                              andy01 - Profil | So 13.3.2010 17:35:35

                              Párkrát se mnou šla posedět si na fídr, ale dopadlo to vždycky stejně.Holt rybařina jí moc nebere.

                                Kocháč - Profil | So 13.3.2010 17:33:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Chodí se mnou obě moje holky :o)

                                  Ian - Profil | So 13.3.2010 17:33:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  se mnou jj, bez cigára a deky, než ta předešlá. nenechám ji v křesle sedět když je řeka plná ryb, aby na mě jen čučela, tak ať se taky činí. sice jí baví kaprařina a mě přívlač, ale to je jedno. počítá se účast.
                                  koukám, že některé sou pěkné kočky

                                    Wamp - Profil | So 13.3.2010 17:24:20

                                    Milan Malíček >> čakin - 13.3.2010 14:28:48 >> krásná kočička, klobouk dolů pane čakin...

                                      kroupa - Profil | So 13.3.2010 17:18:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      sticansum >> STICANSUM - >> Tak ja jsem ji zacal brat az loni v lete a docela musim uznat ze ji to zacalo bavit. sem tam ji sverim svuj prut at si zachyta drobot(ploticky). ale to ji po par vypravach prestalo bavit. tak ji nechavam sem tam chytat na moje delicky a musim uznat ze se docela zdokonalila. ma nej kapra asi kolem 60 cm. ale to zdolavani jeste musi pilovat !!

                                        vikikaca - Profil | So 13.3.2010 17:09:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        bez sve drahe polovicky ani ranu