Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

lungen - Profil | So 13.3.2010 17:04:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

semnou ta moje jezdí docela rada je to dobrý společník byla semnou i na 14 dení vypravě bylo to fajn ja jí říkám kuchařka na rybách. a taková dýmka míru nebo cesta kolem světa na rybach pěkně v přírodě to je prostě super.

    jarda 2004 - Profil | So 13.3.2010 16:14:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    sticansum >> STICANSUM - >> No přítelkyně se mnou sem tam jela ale noposledy se tak nudila že začla mastňákama krmit mravence a krmila takintenzivně že jsem po hodině chytání neměl na co chytat mravenci se nažrali a já mazal domů.

      TWIN 69 - Profil | So 13.3.2010 16:13:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      sticansum >> STICANSUM - >> tož ta moja je tak odolná,že se mnou byla minulý týden na procházce po revíru.a ani si nestěžovala že je jí zima.Tož takové ženy sa rodí u nás na Moravě!!!

        kapr000 - Profil | So 13.3.2010 16:10:16

        Dal bych ještě fotky ale jsem počítačovej odborník tak mi to nejde zkoušel jsem to třikrát a nic. To je hrůza a dcera není doma ta možná večer až přijde tak jsem ještě něco šoupnu.

          vydrák - Profil | So 13.3.2010 16:06:29

          sticansum >> STICANSUM - >> Zdravím Tě.Zajímavá otázka,musím odpovědět.Když jsme s manželkou spolu chodily,tak byla na rybách se mnou dost často.I na noční lov candátů se mnou chodila.Pak ještě chvilku po svatbě a teď absolutně minimálně.Zaplať pánbůh,se nám narodil syn a ten mi to vynahrazuje.Vypadá to,že se potatil,rybaření má opravdu moc rád.Tak uvidím,jestli mu to vydrží.Petrův zdar

            kapr000 - Profil | So 13.3.2010 15:39:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dřív jen chodila ale třetím rokem chytá taky a můžu říct že je náročnější jak já . Tedy co jse týká výbavy. Jinak je to pohoda naopak mě jse nikam nechce a žadoní aspon na odpoledne. Vloni začala chytat feeder a to je úplnej konec. Ten kdo vaří kafe a snídani jsem já prej nemá čas furt jí to bere ale jsem štastnej že to funguje.

              Lidl - Profil | So 13.3.2010 15:29:32

              Mojí přítelkyni čeká letos premiera, tak jsem zvědav :)).

                DADE - Profil | So 13.3.2010 15:23:41

                sticansum >> STICANSUM - >> Chodila,no vždy frflala ak sa čo len trochu ochladilo,tak som kúpil karavan,tajne dúfam ,že bude klud?!

                  baitruner2 - Profil | So 13.3.2010 15:02:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak se mnou jezdi,ale jen kdyz je teplo.Jinak chyta jen trosku a To na privlac.Na feeder ji To moc neba.
                  Jinak vetsinou vezme psi a uziva si s nima u vody a Me i neco uvari.Jinak bych tam asi umrel hlady.A To Mi vyhovuje.

                    Žandule - Profil | So 13.3.2010 14:52:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...teď jsem se tak zamyslela, že ono asi hodně záleží jakej druh rybařiny se chce provozovat s drahýma polovičkama, určitě je snažší usednou do kaprařského křesílka, či lehátka (i když mezi námi ženami se bohužel najdou i takové, které by toto nikdy ne nepodnikly), moc si nedokážu představit někoho koho to moc nebaví tahat zabrozeného řekou a nebo jak psal Lauri nepříjemným terénem třeba i v kopřivách několik kilometrů okolo řeky, myslím, že kaprařina je pro takový ten rodinný život na rybách asi to nejlepší a nejpřijatelnější a nakonec i ty děti se tam nechají uhlídat.

                      standas - Profil | So 13.3.2010 14:51:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      sticansum >> STICANSUM - >> zde je s úlovkem

                        Frenky1451 - Profil | So 13.3.2010 14:50:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vase zprava

                          standas - Profil | So 13.3.2010 14:42:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          sticansum >> STICANSUM - >> moje ženuška je rybářka,nemám co řešit

                            Žandule - Profil | So 13.3.2010 14:39:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak to je neuvěřitelné, krásně pozitivní otázka i fotky, ale je mi jasné, že né všichni mají to štěstí a společná domáctnost je v duchu rybářském, k tomu pak samozřejmě i dovolená, dárky, překvapení ap., bohužel já tak nějak patřím mezi ty, co o koupi nového navijáku raději moc nemluví a snažím se vždycky říkat jaká to byla výhoudná koupě a nebo, že mi to někdo dal. Na druhou stranu už si přítel zvykl na to, že na ryby chodím a chodit budu i kdyby se stavěl na uši, tak mohu jen doufat, že kvůli krásným rybám a přírodě nezůstanu jednou sama s hromadou nástrah a všeho co k tomu patří. Jo a stím obědem to by se mi moc zamlouvalo :o))

                              čakin - Profil | So 13.3.2010 14:28:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kaprařinu mám rád, ale svou partnerku miluju!!! No řekněte sami, nepotěšil by vás ráno takový úsměv... :-) Jsem šťastný chlap!!!

                                vikicz - Profil | So 13.3.2010 14:26:32

                                Milan Malíček >> čakin - 13.3.2010 14:25:27 >> super fotka...)))

                                  čakin - Profil | So 13.3.2010 14:25:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ta moje vydrží hodně a stěžuje si jenom málo :-))))

                                    Pavel Z - Profil | So 13.3.2010 14:25:26

                                    Petak >> jsem s tím max. spokojenej neměnil bych.

                                      vikicz - Profil | So 13.3.2010 14:24:30

                                      ta moje semnou byla i na tejden,hezky zrovna moc nebylo,žadny teplo a každou chvíli se přehnala pekna bouřka,byla uplně v pohodě i ja na to čuměl...ale ty rana byly nejlepší,připravena snídaně,voněla kavička....))

                                        jurda - Profil | So 13.3.2010 14:18:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Moje žena jezdí semnou ráda,ale musí bejt teplé počasí,jinak nevidrží a začne mě štelovat směrem domů :)