Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

Sven - Profil | So 1.1.2011 16:17:34

Kreja >> není důvod proč by RS Tebe křižovala a odebírala povolenku.
Jistě je Tvá žena zletilá a tedy za své konání zodpovědná sama .....

    mič - Profil | So 1.1.2011 16:10:31

    tak maximálně třikrát do roka, ale vždy velmi spokojena. Až na ty komáry.

      Kreja - Profil | So 1.1.2011 15:44:16

      Máma se mnou občas zajde když je teplo Ráda si zkusí zachytat ale je to o papíry Vidět mě porybní tak mě za to na místě ukřižují Taky pěkná blbost Jarda

        kadlan - Profil | So 1.1.2011 15:35:32

        Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 15:26:03 >> Přesně tak

          Fil@s - Profil | So 1.1.2011 15:26:03

          kadlan >> A nekdy jak na sviňu se to nehodí, že??? :-)

            kadlan - Profil | So 1.1.2011 15:24:14

            Bohužel

              CHaP - Profil | So 1.1.2011 15:17:27

              přítelkyně semnou jezdí ráda, i ráda vlačí,ale musí být hezké počasí

                Fil@s - Profil | So 1.1.2011 15:11:55

                Občas spolu svou drahou polovičku vezmu, ale to musí být opravdu hodná, a musí svítit slunko aby ji nebyla zima. Jinak sedí doma.

                  Petr64 - Profil | So 1.1.2011 15:08:21

                  sticansum >> STICANSUM - >> Ta moje nedoveze ani ten oběd.:-(

                    visage - Profil | So 1.1.2011 15:07:26

                    c.13 >> asi ešte nie :D

                      c.13 - Profil | So 1.1.2011 15:00:36

                      Bandog >> Zkusim fotky znova,jestli už admini vystřízlivěli.... :-)

                        Sven - Profil | So 1.1.2011 14:38:14

                        Ano ale Vánoce bývají častěji :-)

                          Flying trout - Profil | So 1.1.2011 14:06:51

                          když je hezky, tak vyrazíme spolu.Může se smažit na slunci, je v přírodě ... to je fajn, ale do rybaření jí nenutím, občas si zachytá ... ale aby mi pomáhala podebrat rybu, to už nikdy. Spíš je tím podběrákem praští po hlavě a ryba je fuč :)

                            Roberto2 - Profil | So 1.1.2011 14:03:19

                            Chodí ..ale nemám to rád .. všechny ryby by totiž chtěla sežrat ...))) Je masařka ...

                              loveckaprů - Profil | So 1.1.2011 13:58:34

                              kamarád té svojí koupil povolenku, a jelikož ona chytat neumí, on si pěkně chytá na 4 PRUTY :-)

                                Bandog - Profil | So 1.1.2011 13:57:18

                                c.13 >> nezapomen tomu bobrovi vzit nejakou dřevo-mnamku,aby ti nepustil na chajdu nejakej....... :)))))

                                  Mike1977 - Profil | So 1.1.2011 13:51:38

                                  Ano chodí, ale skoro ne vždy ta samá.....za rok jich lze vystřídat i 10....hold na rybách je klid....soukromí.... :-)

                                    c.13 - Profil | So 1.1.2011 13:40:00

                                    Bandog >> Jedu zkontrolovat chajdu, zatím....

                                      c.13 - Profil | So 1.1.2011 13:39:34

                                      Bandog >> Nemá každý takovou "izolaci" jak ty :-)))

                                        Bandog - Profil | So 1.1.2011 13:30:04

                                        c.13 - 1.1.2011 13:27:33 >jsem ti řikal,ty nevěřicnej kaciři.........ty maš spacak,spiš duchnu peřovou :)))))