Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

Nbart.bm - Profil | So 1.1.2011 21:24:40

kasch >> solich76 - 1.1.2011 17:25:30 >> gumáky sluší :-)))

    Ntwin - Profil | So 1.1.2011 18:01:27

    ahoj chodí a než se zvednu už to má v ruce.

      NKreja - Profil | So 1.1.2011 17:54:53

      Sven >> mamina nemá povolenku a tak nemůže chytat ani na můj prut J.

        NJKh - Profil | So 1.1.2011 17:35:13

        I má ženuška tráví 90% času v ležmo, dokonce mi ani rybu nepřeje, jen aby nemusela vstávat:-)) Někdy má světlejší chvilku, zejména když se balí a něco i pomůže:-)

          Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 17:27:07

          No a teď už chodíme ve třech a já se dostanu k prutům jen když ji junior zaměstnává :-)

            NBatuta - Profil | So 1.1.2011 17:26:04

            Jo a dělá mně tam módní přehlídky...

              Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 17:26:03

              No a pak už jsem jen dostával na prdel :-)

                Nsolich76 - Profil | So 1.1.2011 17:25:30

                Tak opožděně ale přece. Snad mi už fotka půjde dát.

                  Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 17:21:58

                  Pak sedla k průtům....

                    Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 17:20:52

                    Pak o klobůk pro štěstí....

                      Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 17:20:03

                      Napřed jsem přišel o spacák.....

                        NPavel Z - Profil | So 1.1.2011 16:55:29

                        letos se mnou manželka docela jezdila. Pasoval jsem jí na provianťáka a docela to fungovalo. Nejraději měla pzizici ležmo a doháněla spánkovej deficit :-))

                          NRoberto2 - Profil | So 1.1.2011 16:39:33

                          už to jde ..

                            Nretrívr - Profil | So 1.1.2011 16:31:14

                            SkulalukS >> To je fakt zajímavá fotka, hodnoceno bez emocí.

                              NTony-007 - Profil | So 1.1.2011 16:25:27

                              .....

                                NBandog - Profil | So 1.1.2011 16:24:32

                                c.13 >> ja nemůžu z baraku :((

                                  Nosud - Profil | So 1.1.2011 16:23:08

                                  samozřejmě vrácíme kapra vodě

                                    Nosud - Profil | So 1.1.2011 16:22:39

                                    odháčkování stále usměv na tváři.moje sluníčko

                                      Nosud - Profil | So 1.1.2011 16:22:06

                                      zdolávačka

                                        Nosud - Profil | So 1.1.2011 16:19:12

                                        volfino >> kdybys nekecal na každé výpravě jo?To jsem potom asi tvoje manželka taky.