Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 13:27:33

Hmmm, mě taky ne :-( Majů to jakési posr.até :-)

    NBandog - Profil | So 1.1.2011 13:25:00

    c.13 >> hoooj špione,nejde to kuwa :((((

      Nc.13 - Profil | So 1.1.2011 13:23:49

      Bandog >> Jak pozdějc! Hned! :-)

        NBandog - Profil | So 1.1.2011 13:22:35

        neni nad to když to klape :)))))) foto neprošlo,tak pozdejc :((

          Nmondry - Profil | So 1.1.2011 13:06:43

          ještě v roce 2010 zatím jen pasívně.Ale ježura byl k mé polovičce štědrý a dal jí nový vercajk,papíry už také zvládla takže od roku 2011 už aktivně.
          Zatím jen sledovala a učila se.Ted začne lovit,radit,poučovat a kdo ví co ještě :-)
          Snad mě nerozseká hned první rokem :-) i když spoustu ryb ji přeju a těším se jak mi to bude chtít nandat při každé vycházce k vodě.

            Nsolich76 - Profil | So 1.1.2011 12:45:49

            Pokud chce a mi to pasuje taky tak jí rád vemu. Ještě před narozením klůků se mnou jezdila pořád. Každý na mopedu. Masakr. Ale jela jak DOCTOR )))))))

              NTony-007 - Profil | So 1.1.2011 12:38:25

              bylo krasne

                NHornet - Profil | So 26.6.2010 23:58:20

                SkulalukS >> Tak ta keby teraz prdla - to ba bol plameň!

                  Nsticansum - Profil | So 26.6.2010 23:35:02

                  Natálka v akci:-))

                    NIza - Profil | Pá 14.5.2010 10:05:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    chodí i s břichem:-)

                      Nkarlos1 - Profil | Pá 14.5.2010 9:09:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Mám to stěstí a jezdíme s manželkou,myslim že ji to řádně chytlo.A hlavně už lapem na 4 klacky.

                        NSkulalukS - Profil | Pá 14.5.2010 9:03:08

                        Dring >> Viděl jsem tu fotku na svým oblibeným serveru, tak jsem to sem musel dát....

                          Nsticansum - Profil | Pá 14.5.2010 8:58:55

                          SkulalukS >> to asi na rybách nebude, ale nevadí pěknej příspěvek:-))

                            NDring - Profil | Pá 14.5.2010 8:57:41

                            SkulalukS >> to je drevorubecka holka, ne ? :)

                              Nlevhan - Profil | Pá 14.5.2010 8:51:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              rikala ze natom neumi tak sem se ji pokousel zbavit kua zase nic snad priste:-) holt zensky umi moc

                                NSkulalukS - Profil | Pá 14.5.2010 8:32:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  NTWIN 69 - Profil | Čt 13.5.2010 22:54:10

                                  jambo >> a proto vezmu moju pod křídlo a deme spat.ZDAR a hodně rodinné pohody,ať jsme pořád u vody!!!

                                    Njambo - Profil | Čt 13.5.2010 22:49:48

                                    TWIN 69 >> tak ,tak zázemí domova u vody pohoda !

                                      NTWIN 69 - Profil | Čt 13.5.2010 22:17:00

                                      Lutra >> ještě že takový pochopení máme doma.takže můžeme v klidu k vodě.

                                        NHornet - Profil | St 12.5.2010 23:36:19

                                        Homer >> Mňa by zaujímalo, ako na tú " Tvoju " reagujú ostatní pri vode. Ostane Ti miestečko pri udiciach aspoň 1m x 1m?