Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

NSrneček - Profil | Út 11.5.2010 23:37:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Lutra >> studený večeře bych přežil.Já jsem rád,že manželka "se mnou občas" jede.Jde o to ,že pak už by se mnou nejela.Asi bych jí tím urazil.A to nechci.No a taky na rybách udělá kávu,dlabanec,,,,, a to další ti neřeknu :o)) :o))

    Npajinek - Profil | Út 11.5.2010 23:31:13

    Mike1977 >> tak to ma bejt....nadela se dost, tak si zaslouzi odpocinek...

      NMike1977 - Profil | Út 11.5.2010 23:18:38

      pajinek >> No jo, to máš supr, že si ženská odpočine u ryb...dá si pivko, počte si...a je klid ne ???? :-)

        Npajinek - Profil | Út 11.5.2010 23:15:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        neco dobreho mi bere sebou.....

          Npajinek - Profil | Út 11.5.2010 23:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          vyspi se......

            NHornet - Profil | Út 11.5.2010 23:12:57

            mikbaits1992 >> A má krásne - čižmy!

              Npajinek - Profil | Út 11.5.2010 23:12:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ........

                Npajinek - Profil | Út 11.5.2010 23:11:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                aspon si odpocine....

                  Npajinek - Profil | Út 11.5.2010 23:10:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Chodí.....a dost casto...

                    NLutra - Profil | Út 11.5.2010 22:51:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Srneček >> držkovat a jezdit sám není tak zlý, ale držkovat a pak mít 14 dní studený večeře, to si to pak opravdu rozmyslíš.

                      NGRUPA - Profil | Út 11.5.2010 15:26:50

                      Koubas >> kuo jí prut co by se ti hodil až se na sebe vyserete....:-)))

                        NKoubas - Profil | Út 11.5.2010 15:24:52

                        GRUPA >> tyjo hezky pjekně ty... to mě ještě čeká spíš dej radu čemu se mám vyvarovat.. zatim sem ji jen koupil lehátko a spacák :) a už po mě chce abych ji dal jednu udicu na kterou by mohla chytat maly rybky

                          NGRUPA - Profil | Út 11.5.2010 10:30:07

                          Srneček >> Jo, tomu kaprovi se stalo ho§vno....

                            NSrneček - Profil | Út 11.5.2010 10:26:25

                            GRUPA >> no jo no.Vypadá to ,že jsme jí tam měli akorát tak pod prdel co ? :o)).Ale víš co,pokud se s rybou zachází šetrně tak není podložka ani zapotřebí.Ale to už jsme odbočili od daného tématu.Jinak dík

                              NGRUPA - Profil | Út 11.5.2010 10:21:52

                              Srneček >> parádní video, taky se mě snad jednou podaří, něco natočit.... a s tou podložkou je to vážně srandovní ....:-))))

                                NSrneček - Profil | Út 11.5.2010 10:21:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                HP >> jj čekal jsem to,že někdo rejpne :o) nekecal jsem jí do toho,když nevyndali kapra ani z podběráku.Na ženskou nesmíš moc držkovat, páč by si už jezdil sám :o))).Ale to víš ,že jsem jí na to doma upozornil,když to tenkrát viděla poprvé.

                                  NHP - Profil | Út 11.5.2010 10:06:42

                                  Srneček >> Musím si prochu rejpnout s tou podložkou, takle to vypadalo že ji tam máš úplně na nic. Rybu položí 50 cm od ni a hotovo. Ne žeby oněco šlo, jen mě to příjde hrozně vtipný. :-)

                                    Ndeni 79 - Profil | Út 11.5.2010 10:01:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ta moje se mnou chodi na ryby,a nedobrovolne jsem ji vyridil povolenku. Byla to financni palba,ale chytat kapry na 4 pruty je nadhera.......

                                      Npoustevník - Profil | Út 11.5.2010 9:42:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      sticansum >> STICANSUM - >> Letos jsem slíbil že ji vezmu.Před pár rokama se mnou chodila ale od doby kdy mi urazila podběrákem trofejního candáta tak jsem ji nebral ale už jsem jí to odpustil tak už zase může.

                                        NSrneček - Profil | Út 11.5.2010 9:38:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        nejen,že se mnou chodí,ale když jdeme někam kde není zapotřebí papírů "př.soukr. voda" tak nepustí feeder z ruky a na mě zbudou teleskopy :o)) http://www.youtube.com/watch?v=9ifg1rU9_BM ,zde je důkaz :o)),omluvte kvalitu.