Bonětický rybník ?

Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat jestli někdo jezdíte chytat na Bonětický rybník ?? Včera jsem se bavil s kolegou v práci o tomhle rybníku a on říkal že se na něj vztahuje naše západočeská povolenka, je to pravda ?? Jestli tam někdo jezdíte tak se prosím podělte o svoje zážitky co se tam chytá, jak tam berou ryby atd ... Díky moc
Autor diskuse: kica7 - Profil , 10.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

u x a - Profil | St 2.5.2018 16:52:42

co jsem viděl tak je to rybník kde je největší bordel kolem vody byl jsem tam jednou a naposled..

    Anýzový dědek - Profil | St 2.5.2018 15:48:05

    Ještě jsou nějaké novoty zde
    https://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=620603

      tommaly - Profil | St 18.4.2018 22:15:01

      Byl jsem tam přes víkend chytil sem asi dvacet kaprů od25cm největší 45cm chytal jsem na kukuřici boilis a pelety...

        pedrona - Profil | St 18.4.2018 5:52:18

        Stále nikdo nic?

          pedrona - Profil | Čt 14.9.2017 5:50:31

          Letos někdo zkušenosti s tímto rybníkem?

            tommaly - Profil | Pá 31.3.2017 9:23:53

            pedrona >> mrtvá voda jenom násadáci, naposled jsem tam dostal pokutu nedá se tam nikde zaparkovat všude přírodní rezervace

              Jarin3D - Profil | Čt 16.3.2017 11:26:55

              Byl sem tam minulou nedeli, a sli akorat cejni a kaprici kolem 35cm
              To co na podzim nasadili

                pedrona - Profil | Čt 16.3.2017 9:59:18

                Je tu ještě někdo, kdo chodí chytat na tento rybník? A jak se když tak povedla loňská sezona, má to ještě cenu tam jezdit? Jde chytat ještě po domluvě z tábora? A nebo je to mrtvá voda?

                  tommaly - Profil | St 6.7.2016 1:07:27

                  pepacptj >> taky tam chodím vláčet a žádného se mi nepovedlo chytit a to tam chodím několik let a docela pravidelně... a ani sem neslyšel by by se nějaký chytnul tak to asi byla náhoda

                    pepacptj - Profil | Út 5.7.2016 22:49:48

                    tommaly >> letos jsem tam byl dvakrát vláčet s marmyškama, chytil jsem nějaký okounky, 2 pěkný kapry a právě jednoho sumíka, kterýho se mi bohužel nepodařilo vytáhnout měl tak 60-70 víc ne, byla to "náhoda" ale nějaký tam nejspíš budou, snad i větší....

                      tommaly - Profil | Po 4.7.2016 16:19:26

                      Ahoj, slyšel jste někdo že by se na boněticích chytnul sumec???

                        Anýzový dědek - Profil | So 26.3.2016 11:35:15

                        u.x.a. >> Uxlíku už to nehul. já tam byl loni všehovšudy dvakrát a víc než na koule jsem si ty násadáky zachytal na obyč kukuřicu.
                        Voda pěkná, ale bordel neskutečnej a ve vodě kulový. Moje domovská voda to není.

                          u.x.a. - Profil | So 26.3.2016 10:07:15

                          tommaly >> byl jsem tam párkrát vláčet a bordel opravdu neskutečný, dá se ten rybník dokonce považovat za domácí vodu AD..

                            tommaly - Profil | So 26.3.2016 9:26:22

                            pedrona >> loni jsem tam jezdil hlavně na podzim na boilie a max 65cm jsou tam jenom samý násadáci je tam velkej tlak a strašně moc lidý někdy si tam není ani kde sednout a bordel neskutečnej... letos už tam asi nepojedu

                              tommaly - Profil | So 26.3.2016 8:57:02

                              loni jsem tam jezdil hlavně na podzim na boilie a max 65cm jsou tam jenom samý násadáci je tam velkej tlak a strašně moc lidý někdy si tam není ani kde sednout a bordel neskutečnej... letos už tam asi nepojedu

                                pedrona - Profil | So 26.3.2016 6:21:57

                                Byl jste tam v poslední době někdo? Jak to tam vypadá s chytanim, ja tak byl naposledy před dvoma roky na víkend a neviděl jsem rybu

                                  Majra7 - Profil | Pá 25.3.2016 22:40:27

                                  Tak jsem si pročetl celou tuto diskuzi od začátku a musím uznat, že to je jedna z nejsmutnějších, co jsem tu kdy četl. Lidi jsou hroznej druh....

                                    zdeko - Profil | Pá 6.11.2015 17:07:25

                                    Zdravím, plánuju návštěvou Bonětičáku a po zkušenostech z minulosti se chci zeptat, jak to v současnosti vypadá se stavem vody ? Nerad bych přijel k poloprázdnému rybníku. Sice koukám že to tady nějak vázne, tak doufám, že dá někdo vědět.

                                      Anýzový dědek - Profil | St 18.3.2015 8:09:26

                                      zdravím ve spolek.
                                      Dovolím si tuto diskusi oživit.
                                      Neví někdo jak to tam letos vypadá a zda se tam vyplatí jet takto brzo z jara?

                                        snex - Profil | Út 19.8.2014 9:52:45

                                        16.8...před půlnocí..70 cm ,ráno 64 cm...

                                          carrot - Profil | Pá 30.5.2014 11:20:39

                                          jj, jenda listopadová koupačka z boěťáku