Bonětický rybník ?

Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat jestli někdo jezdíte chytat na Bonětický rybník ?? Včera jsem se bavil s kolegou v práci o tomhle rybníku a on říkal že se na něj vztahuje naše západočeská povolenka, je to pravda ?? Jestli tam někdo jezdíte tak se prosím podělte o svoje zážitky co se tam chytá, jak tam berou ryby atd ... Díky moc
Autor diskuse: kica7 - Profil , 10.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

carrot - Profil | Pá 30.5.2014 11:20:39

jj, jedna listopadová koupačka z boněťáku

    Jirgy - Profil | Pá 23.5.2014 0:17:35

    Loni sem tam byl jednou v obvyklý čas jako tam na jaře jezdím. Předloni a před před loni se tam daly krásně za den chytit 3 kapři 70+ když se vědělo kam jít a šli. Loni sem tam byl 2 dny od rána do večera a ani ťuk. Tento rok jsem to ještě nezkoušel a ani nevím, jestli má cenu to zkoušet.

      wuddy - Profil | Po 21.4.2014 15:46:45

      tommaly >> Tak letos je poklad chytit 40cm kapříka :-D :-D

        tommaly - Profil | Ne 20.4.2014 23:32:33

        Můžu se zeptat, od jaké hranice začíná být úlovek pokladem? Od 80cm? 10kg? větší ryba tam neplave nevěřím tomu... Zeptám se chytnul tam loni někdo většího?

          TULEN90 - Profil | So 19.4.2014 6:14:07

          Donn79 >> urcite souhlasim s tebou, nejaky ten poklad tam 100% jeste bude

            TULEN90 - Profil | So 19.4.2014 6:12:01

            Donn79 >> ahoj presne tak. Byly tam nadherny ryby od klatovskeho rybarstvi, ktery byly fakt nadherny a kdyz se to rozneslo tak se tam jezdilo jen z duvodu si co nejvic odnest domu. Samozrejme byly i vyjimky co si prijeli jen odpocinout ale kdyz ze vsech stran byly masari ve stanech co tam vydrzeli tyden tak co byclovek po trech letech mohl chtit :(

              Donn79 - Profil | Pá 18.4.2014 21:43:46

              tommaly >> Jeto pěkné velká voda,možná své poklady ještě nevydala.

                tommaly - Profil | Pá 18.4.2014 21:29:30

                Ono je to tam tak, že se tam odsud odvezlo všechno, je to tam jak na sádkách... o větší rybu tam člověk nezavadí... já tedy nezavadil už dva
                roky a ani sem tam žádnou větší neviděl chytnout...

                  Donn79 - Profil | Pá 18.4.2014 21:24:55

                  TULEN90 >> Zdravím,já jsem na této vodě nikdy nebyl,ale slyšel jsem o ní hodně.Zajímal by mě výraz co jsii napsal "nenažraný prasata" tím jsi myslel,že spousta ryb se odvezlo?

                    TULEN90 - Profil | Pá 18.4.2014 21:05:43

                    Si pořád stěžujete, ale vzpomeňte si jak skvělá voda to byla před třema rokama! Se sem sjížděli lidi z celé republiky, jenže 3/4 z nich se chovalo jako nenažraný prasata tak tady to máte!!!

                      wuddy - Profil | Pá 18.4.2014 19:34:19

                      začíná to být tragická voda

                        carrot - Profil | Ne 9.3.2014 11:11:53

                        nekdy na podzim asi :D

                          zdeko - Profil | Čt 6.3.2014 18:53:58

                          Jedna z rána ? A kdy to ráno bylo ?

                            carrot - Profil | St 5.3.2014 21:00:07

                            trosku nám to tady umírá, tak jedna z rána

                              carrot - Profil | Po 17.2.2014 22:40:24

                              vitybor >> jestli bude co, tak pujdu taky sbirat, to je jasny

                                wuddy - Profil | Po 17.2.2014 22:08:46

                                Donn79 >> domluvte brigádu když budu mít volno a můžete semnou taky počítat :-)

                                  vitybor - Profil | Po 17.2.2014 20:14:54

                                  Donn79 >> OK.

                                    Donn79 - Profil | Po 17.2.2014 20:11:23

                                    vitybor >> Určitě to není špatný nápad.Zajedu se tam podívat,jestli to opravdu stojí zato,jestli jeto opravdu v takovém stavu jaký se tady píše.Potom byto chtělo založit tady na MRKu určitě diskusi na téma Brigáda na Bonětickém rybníku,s přesným datumem aby to oslovilo co nejvíce dobrovolníků a pokud vše klapne,tak můžeme jít nato .-) Hm....?

                                      vitybor - Profil | Po 17.2.2014 19:54:43

                                      Donn79 >> Jestli tu brigádu domluvíte,tak se mnou můžeš počítat.Vemu auto a káru.

                                        vitybor - Profil | Po 17.2.2014 19:53:29

                                        carrot >> Tak se zajdi podívat k silu a do bříz ,a o druhé straně od lesa ani nemluvim.Mě se tam nějaký při vláčce podařil podseknout,ale co není za tlamu musí zpět.