seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu

1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:20:48

Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:19:50 >> nekoukej já ti to pošlu :-)

    bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:19:50

    tady je to samy duchcov. :D

      1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:18:54

      Carchy >> též zdravím :-)

        1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:18:16

        Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:16:54 >> až bude přítomen ne počítači , už jsem mu psal neboj . No a konec slávy vlezlo by mu to na mozek a byl by moc chytrej :-)))

          Carchy - Profil | Út 9.3.2010 20:17:24

          1Mara >> Zdravim Duchcov:-)

            bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:16:54

            kdy prijde? .D

              bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:16:36

              1Mara >> jj

                1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:15:27

                Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:14:48 >> No hlavně že tomu i rozumí :-)))

                  bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:14:48

                  1Mara >> jj je to v pohode chlap. taky sme spis kecali nez chytali, :-D

                    1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:13:56

                    Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:12:42 >> To chytil tuším Cormoš , 41cm.

                      1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:13:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:12:20 >> spíš Cormoš je super, rovnějšího a férovějšího chlapa neznám :-)), dám mu vědět že se tady oněm tak hezky mluví :-)))

                        bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:12:42

                        1Mara >> kolik mnel ten okys ? na tu rousnici?

                          bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:12:20

                          1Mara >> jj to bylo super.

                            1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:11:18

                            Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:09:35 >> No nedávám iniciáli , ale můžu ti zařídit že se zde oběví :-))))

                              bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:09:58

                              Carchy >> zdarec hradec :D

                                bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:09:35

                                1Mara >> znam ho z rybnika z Třebívlic, parkrat sme se tam potkali a pokecali. nema icq?

                                  Carchy - Profil | Út 9.3.2010 20:09:23

                                  Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:06:09 >> Zduř

                                    1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:08:02

                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:06:09 >> Jasně Cormouše :-)

                                      bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:06:09

                                      1Mara >> nevim koho myslis? petra, ? jinak peknej linek

                                        1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:05:00

                                        Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:04:39 >> ty znáš mojí pravou ruku ? :-)