seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:29:36

Maaatesss >> haha spuer no:DD

    NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:27:58

    Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 20:19:14 >> jeden háček a návazec snad máš ne? víc ty nepotřebuješ :)

      Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:19:14

      Maaatesss >> potrebuju voe na zavody,

        NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:17:35

        Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 20:13:10 >> na plavačku ser.... jo docela sem si zachytal plotičky šli malý ale pak i větší takový salátovky a jeseny pěkný, ale voda studená ještě jak prase.

          Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:13:10

          Maaatesss >> jj vim ted nechci. potrebuju nakupovat plavacku, ale dik. a co na zatoce?

            NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:10:42

            Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 20:06:32 >> byl sem minulej týden na zátoce, mam volné rapalky

              Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:06:32

              Maaatesss >> cuz jj byl sem. ale neni moc cas. co ty?

                NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:05:49

                Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 19:15:11 >> no nekecej. jak je prďolo? chodíš na ryby?

                  Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 19:15:11

                  SwingrUl >> nemam ale na shimano exage by mnely pasovat i civky z alivia hyperloopu a catany.

                    NSwingrUl - Profil | So 10.4.2010 15:45:31

                    Nazdar borci, sháním cívku na shimano exage 1000 fa. Nemáte někdo?

                      Nbambus - Profil | Čt 8.4.2010 20:23:04

                      numen >> ja tam byl porad na dirkach. sme se tam asi minuly.

                        Nnumen - Profil | St 7.4.2010 22:06:47

                        Bambus... T.maniak >> bambus - 7.4.2010 13:40:36 >> tam co máš vyfoceného toho kapříka!

                          Nbambus - Profil | St 7.4.2010 13:40:36

                          numen >> kde si je chytal na dírkách ?

                            Nbambus - Profil | St 7.4.2010 11:35:08

                            VL.K. >> jo tak to je spatny. at ti to dobre dopadne.

                              Nnumen - Profil | St 7.4.2010 8:38:18

                              Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> Tyhle jsem tam chytal na dírkách! Já beru hlavně svazovku. Soukromák je jen v době krize,třeba v zimě.
                              Jinak na anglána teď super revír Račice a Žernoseky.Ale na Feeder mi jdou větší ryby ,než na anglána.

                                NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:53:36

                                Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:41:31 >> ale berou, jenže já nemůžu pořádně vrazit-(-( jsem po operaci kolene, marodím, o vycházky sice jedu k vodě,ale jen tam kam dojedu autem a chytám na feeder, dobrá rybačka, ale..... Nejradši bych už vyrazil na pár dní pod deštník na pořádnýho kapřka-)-)

                                  Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:41:31

                                  VL.K. >> kapri moc neberou?

                                    Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:31:21

                                    VL.K. >> japato? to je zatim muj nej na delicku

                                      NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:25:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:24:02 >> v poho, i mistr tesař se někdy utne-)-) když jsem chytal plavačku taky byl pro mě kapřík 60cm mega ryba-)-) ale na plavačkovej cajk dokáže i 60ka udělat pěkný tóčo-)-) Jinak se mám na 2 věci na nic a na howno-(-(

                                        Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:24:02

                                        VL.K. >> to vis nejsem takovej kaprobijec jako ty. a co jinak jak se mas .-D

                                          Nbowman - Profil | Út 6.4.2010 20:22:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:17:55 >> Věřím.Když občas chytím kapra,tak tahle velikost mi opravdu přijde velmi bojovná.

                                            NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:22:10

                                            Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:16:13 >> je vidět,že jsi srrávný rybář, ty rádi přeháněj-)-)

                                              Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:17:55

                                              bowman >> ale bojoval ukázkově :-D

                                                Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:17:39

                                                bowman >> jj rikam kolem 60-

                                                  Nbowman - Profil | Út 6.4.2010 20:17:35

                                                  Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> To už je lepší:o)))))

                                                    Nbowman - Profil | Út 6.4.2010 20:16:58

                                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> Trochu uber:-)) Tak 55-60 max.

                                                      Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:16:42

                                                      VL.K. >> opraveno .-D

                                                        Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:16:13

                                                        VL.K. >> sorac chybicka se vloudila, diky za upozorneni :-D

                                                          NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:15:02

                                                          Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> hele teď si děláš kozy s těma 90cm u kapříka?? to máš ty, né ten kapřík-)-)

                                                            Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:13:03

                                                            numen >> a tady toho kaprika, kolem 60 cm, 0,10 forpas - zdolavan kolem pul hodky

                                                              Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:11:53

                                                              numen >> tady mas moji sobotku zlatou rybku

                                                                Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 13:41:20

                                                                numen >> cuz este ne ,ale delicku sem vytahl parada. kapřici byli pri chuti a este sem si vytahl rekord na delicku. :-DDD

                                                                  NWright - Profil | Po 5.4.2010 23:06:54

                                                                  numen >> dišputace jak víno...

                                                                    Nnumen - Profil | Po 5.4.2010 22:58:32

                                                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:28:53 >> žiješ ještě? Co feeder ,již si ho vytáhl?

                                                                      N1Mara - Profil | Ne 14.3.2010 12:46:39

                                                                      numen >> :-)))

                                                                        Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:35:56

                                                                        1Mara >> to by mu šlo:-)))

                                                                          Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:28:53

                                                                          1Mara >> jj toho.

                                                                            N1Mara - Profil | Ne 14.3.2010 12:25:25

                                                                            Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:21:37 >> No už vím , máš na mysli Dastyho :-))) , jó Dasty je supr chlap a to ho znám taky málo , ale chytá pěkný bobíky :-) je fakt že loni mě u Patlaloše pěkně opil :-))) z Tulamorky :-)))

                                                                              Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:24:42

                                                                              numen >> ja znam oba,

                                                                                Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:23:22

                                                                                Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:21:37 >> Voláka znám, tohohle ne.

                                                                                  Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:21:37

                                                                                  numen >> jinak peknej navi, mam ho ve 4000 na plavacku a slouzi dobre

                                                                                    Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:21:12

                                                                                    numen >> ale nic , neco sme tu kecali, nemyslel sem cislo na petra volaka ale na rulfika, toho neznas

                                                                                      Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:16:57

                                                                                      Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:34:07 >> co chceš od Voláka?? Jinak jsem začal obměňovat navijáčky.Další je na cestě!

                                                                                        Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:34:07

                                                                                        hele mizim chlapi . jdu si zaparit nejakou hru. jo uz mam petra icq. Mnel ho na chytej.cz. cuz

                                                                                          Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:33:34

                                                                                          1Mara >> Volák .D

                                                                                            N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:30:34

                                                                                            Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:24:16 >> No popravdě nevím Volaček ? ...

                                                                                              Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:29:38

                                                                                              1Mara >> je ted taky koukam ty si taky marek. jsou to moc pekny jmena vid . :-DDDD

                                                                                                Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:24:16

                                                                                                1Mara >> kouakm ze znas i petra volačka .D

                                                                                                  Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:23:18

                                                                                                  Carchy >> jasny, :D

                                                                                                    NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:22:10

                                                                                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:19:50 >> Mě do toho netahej:-)))

                                                                                                      Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:21:01

                                                                                                      uvdime kdo prijede na ohrře na zahajeni. zatim to vice mene slibil LADAPOSPA. tak prijedte s nim nekdo. dopoledne zavlacime, pak so pujdeme dat obidek a hura na ne zase,

                                                                                                        N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:20:48

                                                                                                        Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:19:50 >> nekoukej já ti to pošlu :-)

                                                                                                          Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:19:50

                                                                                                          tady je to samy duchcov. :D

                                                                                                            N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:18:54

                                                                                                            Carchy >> též zdravím :-)

                                                                                                              N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:18:16

                                                                                                              Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:16:54 >> až bude přítomen ne počítači , už jsem mu psal neboj . No a konec slávy vlezlo by mu to na mozek a byl by moc chytrej :-)))

                                                                                                                NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:17:24

                                                                                                                1Mara >> Zdravim Duchcov:-)

                                                                                                                  Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:16:54

                                                                                                                  kdy prijde? .D

                                                                                                                    Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:16:36

                                                                                                                    1Mara >> jj

                                                                                                                      N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:15:27

                                                                                                                      Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:14:48 >> No hlavně že tomu i rozumí :-)))

                                                                                                                        Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:14:48

                                                                                                                        1Mara >> jj je to v pohode chlap. taky sme spis kecali nez chytali, :-D

                                                                                                                          N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:13:56

                                                                                                                          Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:12:42 >> To chytil tuším Cormoš , 41cm.

                                                                                                                            N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:13:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:12:20 >> spíš Cormoš je super, rovnějšího a férovějšího chlapa neznám :-)), dám mu vědět že se tady oněm tak hezky mluví :-)))

                                                                                                                              Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:12:42

                                                                                                                              1Mara >> kolik mnel ten okys ? na tu rousnici?

                                                                                                                                Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:12:20

                                                                                                                                1Mara >> jj to bylo super.

                                                                                                                                  N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:11:18

                                                                                                                                  Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:09:35 >> No nedávám iniciáli , ale můžu ti zařídit že se zde oběví :-))))

                                                                                                                                    Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:09:58

                                                                                                                                    Carchy >> zdarec hradec :D

                                                                                                                                      Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:09:35

                                                                                                                                      1Mara >> znam ho z rybnika z Třebívlic, parkrat sme se tam potkali a pokecali. nema icq?

                                                                                                                                        NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:09:23

                                                                                                                                        Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:06:09 >> Zduř

                                                                                                                                          N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:08:02

                                                                                                                                          Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:06:09 >> Jasně Cormouše :-)

                                                                                                                                            Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:06:09

                                                                                                                                            1Mara >> nevim koho myslis? petra, ? jinak peknej linek

                                                                                                                                              N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:05:00

                                                                                                                                              Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:04:39 >> ty znáš mojí pravou ruku ? :-)