Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:29:36
Maaatesss >> haha spuer no:DD
NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:27:58
Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 20:19:14 >> jeden háček a návazec snad máš ne? víc ty nepotřebuješ :)
Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:19:14
Maaatesss >> potrebuju voe na zavody,
NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:17:35
Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 20:13:10 >> na plavačku ser.... jo docela sem si zachytal plotičky šli malý ale pak i větší takový salátovky a jeseny pěkný, ale voda studená ještě jak prase.
Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:13:10
Maaatesss >> jj vim ted nechci. potrebuju nakupovat plavacku, ale dik. a co na zatoce?
NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:10:42
Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 20:06:32 >> byl sem minulej týden na zátoce, mam volné rapalky
Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 20:06:32
Maaatesss >> cuz jj byl sem. ale neni moc cas. co ty?
NMaaatesss - Profil | Ne 11.4.2010 20:05:49
Bambus... T.maniak >> bambus - 11.4.2010 19:15:11 >> no nekecej. jak je prďolo? chodíš na ryby?
Nbambus - Profil | Ne 11.4.2010 19:15:11
SwingrUl >> nemam ale na shimano exage by mnely pasovat i civky z alivia hyperloopu a catany.
NSwingrUl - Profil | So 10.4.2010 15:45:31
Nazdar borci, sháním cívku na shimano exage 1000 fa. Nemáte někdo?
Nbambus - Profil | Čt 8.4.2010 20:23:04
numen >> ja tam byl porad na dirkach. sme se tam asi minuly.
Nnumen - Profil | St 7.4.2010 22:06:47
Bambus... T.maniak >> bambus - 7.4.2010 13:40:36 >> tam co máš vyfoceného toho kapříka!
Nbambus - Profil | St 7.4.2010 13:40:36
numen >> kde si je chytal na dírkách ?
Nbambus - Profil | St 7.4.2010 11:35:08
VL.K. >> jo tak to je spatny. at ti to dobre dopadne.
Nnumen - Profil | St 7.4.2010 8:38:18
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> Tyhle jsem tam chytal na dírkách! Já beru hlavně svazovku. Soukromák je jen v době krize,třeba v zimě.
Jinak na anglána teď super revír Račice a Žernoseky.Ale na Feeder mi jdou větší ryby ,než na anglána.
NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:53:36
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:41:31 >> ale berou, jenže já nemůžu pořádně vrazit-(-( jsem po operaci kolene, marodím, o vycházky sice jedu k vodě,ale jen tam kam dojedu autem a chytám na feeder, dobrá rybačka, ale..... Nejradši bych už vyrazil na pár dní pod deštník na pořádnýho kapřka-)-)
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:41:31
VL.K. >> kapri moc neberou?
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:31:21
VL.K. >> japato? to je zatim muj nej na delicku
NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:25:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:24:02 >> v poho, i mistr tesař se někdy utne-)-) když jsem chytal plavačku taky byl pro mě kapřík 60cm mega ryba-)-) ale na plavačkovej cajk dokáže i 60ka udělat pěkný tóčo-)-) Jinak se mám na 2 věci na nic a na howno-(-(
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:24:02
VL.K. >> to vis nejsem takovej kaprobijec jako ty. a co jinak jak se mas .-D
Nbowman - Profil | Út 6.4.2010 20:22:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:17:55 >> Věřím.Když občas chytím kapra,tak tahle velikost mi opravdu přijde velmi bojovná.
NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:22:10
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:16:13 >> je vidět,že jsi srrávný rybář, ty rádi přeháněj-)-)
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:17:55
bowman >> ale bojoval ukázkově :-D
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:17:39
bowman >> jj rikam kolem 60-
Nbowman - Profil | Út 6.4.2010 20:17:35
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> To už je lepší:o)))))
Nbowman - Profil | Út 6.4.2010 20:16:58
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> Trochu uber:-)) Tak 55-60 max.
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:16:42
VL.K. >> opraveno .-D
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:16:13
VL.K. >> sorac chybicka se vloudila, diky za upozorneni :-D
NVL.K. - Profil | Út 6.4.2010 20:15:02
Bambus... T.maniak >> bambus - 6.4.2010 20:13:03 >> hele teď si děláš kozy s těma 90cm u kapříka?? to máš ty, né ten kapřík-)-)
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:13:03
numen >> a tady toho kaprika, kolem 60 cm, 0,10 forpas - zdolavan kolem pul hodky
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 20:11:53
numen >> tady mas moji sobotku zlatou rybku
Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 13:41:20
numen >> cuz este ne ,ale delicku sem vytahl parada. kapřici byli pri chuti a este sem si vytahl rekord na delicku. :-DDD
NWright - Profil | Po 5.4.2010 23:06:54
numen >> dišputace jak víno...
Nnumen - Profil | Po 5.4.2010 22:58:32
Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:28:53 >> žiješ ještě? Co feeder ,již si ho vytáhl?
Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:35:56
1Mara >> to by mu šlo:-)))
N1Mara - Profil | Ne 14.3.2010 12:25:25
Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:21:37 >> No už vím , máš na mysli Dastyho :-))) , jó Dasty je supr chlap a to ho znám taky málo , ale chytá pěkný bobíky :-) je fakt že loni mě u Patlaloše pěkně opil :-))) z Tulamorky :-)))
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:24:42
numen >> ja znam oba,
Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:23:22
Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:21:37 >> Voláka znám, tohohle ne.
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:21:37
numen >> jinak peknej navi, mam ho ve 4000 na plavacku a slouzi dobre
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:21:12
numen >> ale nic , neco sme tu kecali, nemyslel sem cislo na petra volaka ale na rulfika, toho neznas
Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:16:57
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:34:07 >> co chceš od Voláka?? Jinak jsem začal obměňovat navijáčky.Další je na cestě!
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:34:07
hele mizim chlapi . jdu si zaparit nejakou hru. jo uz mam petra icq. Mnel ho na chytej.cz. cuz
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:30:34
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:24:16 >> No popravdě nevím Volaček ? ...
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:29:38
1Mara >> je ted taky koukam ty si taky marek. jsou to moc pekny jmena vid . :-DDDD
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:24:16
1Mara >> kouakm ze znas i petra volačka .D
NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:22:10
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:19:50 >> Mě do toho netahej:-)))
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:21:01
uvdime kdo prijede na ohrře na zahajeni. zatim to vice mene slibil LADAPOSPA. tak prijedte s nim nekdo. dopoledne zavlacime, pak so pujdeme dat obidek a hura na ne zase,
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:20:48
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:19:50 >> nekoukej já ti to pošlu :-)
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:19:50
tady je to samy duchcov. :D
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:18:54
Carchy >> též zdravím :-)
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:18:16
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:16:54 >> až bude přítomen ne počítači , už jsem mu psal neboj . No a konec slávy vlezlo by mu to na mozek a byl by moc chytrej :-)))
NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:17:24
1Mara >> Zdravim Duchcov:-)
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:15:27
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:14:48 >> No hlavně že tomu i rozumí :-)))
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:14:48
1Mara >> jj je to v pohode chlap. taky sme spis kecali nez chytali, :-D
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:13:56
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:12:42 >> To chytil tuším Cormoš , 41cm.
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:13:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:12:20 >> spíš Cormoš je super, rovnějšího a férovějšího chlapa neznám :-)), dám mu vědět že se tady oněm tak hezky mluví :-)))
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:12:42
1Mara >> kolik mnel ten okys ? na tu rousnici?
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:12:20
1Mara >> jj to bylo super.
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:11:18
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:09:35 >> No nedávám iniciáli , ale můžu ti zařídit že se zde oběví :-))))
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:09:58
Carchy >> zdarec hradec :D
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:09:35
1Mara >> znam ho z rybnika z Třebívlic, parkrat sme se tam potkali a pokecali. nema icq?
NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:09:23
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:06:09 >> Zduř
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:08:02
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:06:09 >> Jasně Cormouše :-)
Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:06:09
1Mara >> nevim koho myslis? petra, ? jinak peknej linek
N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:05:00
Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:04:39 >> ty znáš mojí pravou ruku ? :-)