seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu

Nbambus - Profil | Út 6.4.2010 13:41:20

numen >> cuz este ne ,ale delicku sem vytahl parada. kapřici byli pri chuti a este sem si vytahl rekord na delicku. :-DDD

    NWright - Profil | Po 5.4.2010 23:06:54

    numen >> dišputace jak víno...

      Nnumen - Profil | Po 5.4.2010 22:58:32

      Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:28:53 >> žiješ ještě? Co feeder ,již si ho vytáhl?

        N1Mara - Profil | Ne 14.3.2010 12:46:39

        numen >> :-)))

          Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:35:56

          1Mara >> to by mu šlo:-)))

            Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:28:53

            1Mara >> jj toho.

              N1Mara - Profil | Ne 14.3.2010 12:25:25

              Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:21:37 >> No už vím , máš na mysli Dastyho :-))) , jó Dasty je supr chlap a to ho znám taky málo , ale chytá pěkný bobíky :-) je fakt že loni mě u Patlaloše pěkně opil :-))) z Tulamorky :-)))

                Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:24:42

                numen >> ja znam oba,

                  Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:23:22

                  Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:21:37 >> Voláka znám, tohohle ne.

                    Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:21:37

                    numen >> jinak peknej navi, mam ho ve 4000 na plavacku a slouzi dobre

                      Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:21:12

                      numen >> ale nic , neco sme tu kecali, nemyslel sem cislo na petra volaka ale na rulfika, toho neznas

                        Nnumen - Profil | Ne 14.3.2010 12:16:57

                        Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:34:07 >> co chceš od Voláka?? Jinak jsem začal obměňovat navijáčky.Další je na cestě!

                          Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:34:07

                          hele mizim chlapi . jdu si zaparit nejakou hru. jo uz mam petra icq. Mnel ho na chytej.cz. cuz

                            Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:33:34

                            1Mara >> Volák .D

                              N1Mara - Profil | Út 9.3.2010 20:30:34

                              Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:24:16 >> No popravdě nevím Volaček ? ...

                                Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:29:38

                                1Mara >> je ted taky koukam ty si taky marek. jsou to moc pekny jmena vid . :-DDDD

                                  Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:24:16

                                  1Mara >> kouakm ze znas i petra volačka .D

                                    Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:23:18

                                    Carchy >> jasny, :D

                                      NCarchy - Profil | Út 9.3.2010 20:22:10

                                      Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 20:19:50 >> Mě do toho netahej:-)))

                                        Nbambus - Profil | Út 9.3.2010 20:21:01

                                        uvdime kdo prijede na ohrře na zahajeni. zatim to vice mene slibil LADAPOSPA. tak prijedte s nim nekdo. dopoledne zavlacime, pak so pujdeme dat obidek a hura na ne zase,