seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu

NCarchy - Profil | So 6.3.2010 21:47:59

SwingrUl >> Normálka bez pouzder,nerad sebou tahám zbytečný věci.Málokdy navijáky sundavám.

    Nnumen - Profil | So 6.3.2010 21:47:57

    Bambus... T.maniak >> bambus >> vláčející plavačkář ,kterej chce chytat i feeder ,nemáš toho nějak moc:-)))))))))))))))))))))))))))))))

      NSwingrUl - Profil | So 6.3.2010 21:42:52

      Carchy >> jak převážíš pruty? Já to vozím v těch pouzdrech

        NCarchy - Profil | So 6.3.2010 21:36:45

          NCarchy - Profil | So 6.3.2010 21:34:39

          SwingrUl >> Mam jich asi 7 a po vyndání prutů už jsem je nikdy nepoužíval

            NSwingrUl - Profil | So 6.3.2010 21:32:15

            Carchy >> Tubus se ti hodí vždy na pruty...

              NCarchy - Profil | So 6.3.2010 21:22:31

              SwingrUl >> zbyl mi tubus,tak kdybys potřeboval...Já měl 270 15-40g

                NSwingrUl - Profil | So 6.3.2010 21:18:00

                Carchy >> To se asi stane u každého výrobku. Kámoš ho má a je spokojený.

                  NCarchy - Profil | So 6.3.2010 21:15:49

                  SwingrUl >> Ani jsem nezabral a bylo to..

                    NSwingrUl - Profil | So 6.3.2010 21:13:57

                    Carchy >> Dík za radu

                      NSwingrUl - Profil | So 6.3.2010 21:13:16

                      Bambus... T.maniak >> bambus >> Tak se stav

                        NCarchy - Profil | So 6.3.2010 21:13:00

                        SwingrUl >> Bacha na sedlo.Nevim jestli jsem nechyt špatnej kus,ale mě u toho Speeda prasklo.

                          NSwingrUl - Profil | So 6.3.2010 21:08:58

                          Dnes mi přišel

                            Nmity - Profil | So 6.3.2010 21:02:37

                            Kde budete zahajovat pstruhovou sezónu?

                              NCarchy - Profil | So 6.3.2010 20:56:23

                              Ještě 91 dní...Nebo tak nějak...

                                NLADAPOSPA - Profil | So 6.3.2010 20:54:36

                                Co kámo, pojedem s tím na tvou Oharku?

                                  NLADAPOSPA - Profil | So 6.3.2010 20:52:21

                                  No a k nim nějaká ta kolegyně Rapala.

                                    NLADAPOSPA - Profil | So 6.3.2010 20:49:57

                                    Poslušně hlásím, jsem připraven. Ron Thompson 2.4 a jeho kolega Berkley IM7 2.7 se už nemohou dočkat.

                                      Nbambus - Profil | So 6.3.2010 19:57:01

                                      mity >> ja vcera doplnil novej vlacak

                                        Nmity - Profil | So 6.3.2010 19:49:01

                                        Tak sem si doplnil zásoby....Hamerky, kvalita za slušnou cenu