seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu

bambus - Profil | Út 9.3.2010 20:01:48

LADAPOSPA >> z Libochovic :D

    LADAPOSPA - Profil | Út 9.3.2010 19:32:57

    Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:26:41 >> A víš kolik je to lidí? A odkud jsi ty?

      LADAPOSPA - Profil | Út 9.3.2010 19:29:30

      Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:26:41 >> tak to néééé. je nás tady celkem 9000. Z toho 4000 indiánů.

        bambus - Profil | Út 9.3.2010 19:26:41

        LADAPOSPA >> jojo v poho, ono ten duchcov je takova prdelka tak sem myslel ze znas. je vas tam 10 sousedu a nemuzete se poznat, no styd se :D

          LADAPOSPA - Profil | Út 9.3.2010 19:25:42

          Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:22:06 >> kámo, neber to ve špatnym, ale já jsem r.v.75 tak mi tito lidi unikaj.

            bambus - Profil | Út 9.3.2010 19:22:06

            LADAPOSPA >> Petr Rulf 1988 je narozenej

              LADAPOSPA - Profil | Út 9.3.2010 19:19:21

              Bambus... T.maniak >> bambus - 9.3.2010 19:04:39 >> nevím nevím. Podle té přezdívky ne.

                bambus - Profil | Út 9.3.2010 19:04:39

                LADAPOSPA >> jj hele znas cormorana? je taky z duchcova..je tu taky.

                  LADAPOSPA - Profil | Út 9.3.2010 18:56:18

                  Bambus... T.maniak >> bambus - 8.3.2010 20:33:36 >> jééééééé kdyby jsi chtěl mít pravdu. Byl bych tam už v půl čtvrtý.

                    numen - Profil | Út 9.3.2010 9:46:47

                    mity >> jestli chceš ještě pořád slušnou matchku ,tak v Colmiku prodávaj zkušební prut ,je to matchka od Colmiku a není špatná . Nemá žádný nápis je černej,ale to ti je jedno. Má ten samý blank jak originál. Stojí 700kč! Kdy si jsi psal ,že něco takového scháníš!

                      mity - Profil | Po 8.3.2010 22:13:35

                      numen >> ok, já ještě na ohři nikdy nechytal...

                        numen - Profil | Po 8.3.2010 21:28:45

                        mity >> chodil jsem na hodně míst a nerad je prozrazuji. Máte jich tam hodně ,ale velikost za naší Ohří kulhá.

                          mity - Profil | Po 8.3.2010 21:21:58

                          numen >> ok, kam chodíš na ty mníky? mám tam dobrý místo, takovej starej splav...mám tam 36 cm pstruha obecňáka...akorád sou problémy s kormoránama

                            Maaatesss - Profil | Po 8.3.2010 21:20:16

                            SwingrUl >> čus...ty už spíš ne?

                              numen - Profil | Po 8.3.2010 21:19:11

                              mity >> Nikdy jsem neřekl ,že nejsou. Chodím tam na mníky! Chytl jsem tam i jiné slušné ryby,pstruhy ,tloušti atd. . Ploučka je nádherná,na feeder krásná voda. Tam bych na normální rybu ,chodil s pickerem. Záleží na tvých finančních možnostech.

                                mity - Profil | Po 8.3.2010 21:17:26

                                numen >> chytal si někdy na ploučce?

                                  Maaatesss - Profil | Po 8.3.2010 21:15:43

                                  Bambus... T.maniak >> bambus >> zkusim omrknout šnůry z USA jestli se to vyplatí

                                    numen - Profil | Po 8.3.2010 21:14:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bambus... T.maniak >> bambus >> Vidím ,že máš znalosti,bohužel na podzim jsem chodil na kaprosaury a naviják nevydržel,ale měl jsem ho 5let! To druhé je taky Colmik Diamont a Zefir.
                                    Chytám spíš jen gumy a pak lehkou vláčku na pstruhovkách.

                                      bambus - Profil | Po 8.3.2010 21:12:31

                                      chlapi koncim. jdu se nadlabnout. mam v veceri jitrnicku. a pak spat. musim rano brigadničit. zdarec

                                        mity - Profil | Po 8.3.2010 21:10:37

                                        numen >> na ploučce jsou ale taky pěkný ryby :P