Kolik sníte ponechaných ryb?

Kolegové rybáři jíte ryby? Kolik sníte ponechaných ryb za měsíc a rok?
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 3.3.2010 všeobecné - ostatní

Kolik sníte ryb ročně?

A) domácí a mořské4%

B) do 10 ryb38%

C) 10 - 30 ryb24%

D) 30 - 60 ryb5%

E) 60 a více14%

F) nejím ryby16%

Od 4.3.2010 hlasovalo 331 čtenářů.

NČenda 513 - Profil | Pá 5.3.2010 13:09:35

takto vypadá v restauracích s rybama

    NBrix - Profil | Pá 5.3.2010 9:38:16

    Pvl >> Dyť jo :-D

      NPvl - Profil | Pá 5.3.2010 9:32:07

      A je z toho kuchařskej koutek ... To z vás zadavatel otázky nebude mít radost ! :o§)

        NVenca888 - Profil | Pá 5.3.2010 9:29:26

        Brix >> hlavně po rybách člověku rychlejš slehne a může zase začít žrát...

          NBrix - Profil | Pá 5.3.2010 9:24:08

          Raduz >> Rybičky jsou zdravější :-)

            NRaduz - Profil | Pá 5.3.2010 9:23:16

            Kdyby chutnaly po vepřovým, tak proč ne...

              NPvl - Profil | Pá 5.3.2010 9:23:05

              Brix >> Fšecko ano , ale ne všichni "fše" sežerou :o§)

                NBrix - Profil | Pá 5.3.2010 9:19:14

                Raduz >> Fčecko se dá sežrat :-)

                  NVenca888 - Profil | Pá 5.3.2010 9:17:58

                  Raduz >> no jo... světe div se... už pár tisíc let... :-)

                    NRaduz - Profil | Pá 5.3.2010 9:15:40

                    Ty zvířátka co se vytahujou z vody jsou k jídlu??? .)

                      NVenca888 - Profil | Pá 5.3.2010 9:12:00

                      Knapík >> toho se právě bojim - že to bude mít moc kostí. no, jednou to možná zkusim.

                        NVenca888 - Profil | Pá 5.3.2010 9:11:07

                        já dělám zavináče, matesy a rybí saláty výhradně z podměrečnejch candátů (ideální velikost 25-40 cm)... a to pouze z ocasní části... zbytek dávám toulavejm kočkám...

                          NKnapík - Profil | Pá 5.3.2010 9:10:25

                          Venca888 >> já už podoustev jedl, to není špatný maso, je to sice dávno, ale bílé a poněkud kostnaté maso.

                            NBrix - Profil | Pá 5.3.2010 9:03:25

                            kakr >> :-))) A schválně to sem dává, protože ví, že většina bude vobědvat v závodní jídelně, a to pěkně nase.e :-)

                              NPvl - Profil | Pá 5.3.2010 9:00:33

                              Jasně že nemůže ! Když tomu tak není .

                                Nkakr - Profil | Pá 5.3.2010 8:56:33

                                Brix >>
                                Kolega Pvl nemůže napsat, že zavináči jsou z K1 :-))

                                  NBrix - Profil | Pá 5.3.2010 8:54:52

                                  Pvl >> Nojo, to sou voni, šušní si svý místa u vody, neřeknou svý finty na uvaření superkoulí a ještě si mlsaj a nerozdělej se ! :-DDD

                                    NPvl - Profil | Pá 5.3.2010 8:52:27

                                    Panové nezlobte se , je to rodinný recept .Bohužel nejde to, snad chápete . Je mi líto opravdu .

                                      NVenca888 - Profil | Pá 5.3.2010 8:48:58

                                      Pvl >> kurwa... tak tohohle jsem schopen sežrat celej ten tác.. :-)

                                        Nkritik - Profil | Pá 5.3.2010 8:48:30

                                        vesky >> tak nějak nevim .....buď máš velký háky a nebo malý úhoře :-))