Kapři na Odře

Jaké máte zkušenosti s lovem kaprů na řece Odře?Můžete přiložit i nějaké foto.Děkuji
Autor diskuse: sulda - Profil , 3.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

čeman 29 - Profil | Ne 22.4.2012 11:18:11

Štefan >> Ahoj ,chtel jsem se te zeptat co jsou pro tebe kapitalnejsi kousky ,chci si jen udelat predstavu o tom co se tam da chytit pokavad bych se tam rozhodl jed ,dik za odpoved

    Štefan - Profil | Ne 15.4.2012 16:42:25

    Tuto řeku mám kousek od domu. Na kole jsem tam za 10 minut. Odra je zde širší a hlubší, vytváří pěkné zátoky a tůně. Mnoho míst ani lidskou nohu nevidělo, takže člověk má své místečka, na které mu ani nikdo nechodí. Chytnete tu skoro všechny druhy ryb. Kapři berou podle období .. ( v letě přeš noc na 3 rousnice není problém chytnout nějaký kapitálnější kousek), taky parmy, dravci, prostě vše, záleží na metodě lovů. Nejvíc mě ale baví chytat na feeder a přívlačáák. Jo a jinak tam plavou i sumíci nad 120cm, tak se na ně letos chystáme s klukama pořádně zaměřit :) .

      Fil@s - Profil | Ne 15.4.2012 16:15:46

      sushi55 >> Montáží je cela řada, na řeku moc nechodím, ale buď průběžnou s jedním návazcem nebo balaton. Hlavně zakrmit

        oskus - Profil | Ne 15.4.2012 16:05:17

        Mismen96 >> Bohumín - Studénka .-)

          Mismen96 - Profil | Ne 15.4.2012 16:02:11

          oskus >> napověz alespoň u kretých měst

            sushi55 - Profil | Ne 15.4.2012 15:38:26

            chtěl bych tam jít v sobotu (půjdu někde ke studénce )a potřeboval bych poradit jakou mám použít montáž budu chytat na položenou

              gimicek - Profil | Ne 15.4.2012 14:44:27

              axel82 >> rozhodně feedery a možna přiberu i bolo

                axel82 - Profil | Ne 15.4.2012 14:42:57

                gimicek >> co bereš 21 za proutky plavaná nebo feeder

                  gimicek - Profil | Ne 15.4.2012 14:38:56

                  axel82 >> ja myslim,že by se to už dalo zkusit ,ale květen bude jistejši

                    axel82 - Profil | Ne 15.4.2012 14:36:43

                    gimicek >> tak to musím testnout. co myslíš, kdy na ně bude čas? na odře. půlka května?

                      gimicek - Profil | Ne 15.4.2012 14:32:47

                      axel82 >> uz je to davno ale kaprici tam urco jsou

                        axel82 - Profil | Ne 15.4.2012 14:31:23

                        gimicek >> a tohos chytl kdy?

                          gimicek - Profil | Ne 15.4.2012 14:28:48

                          taky přídam jednoho.

                            rover - Profil | Ne 15.4.2012 14:22:16

                            Prý tam zatím jsou, ale je jich strašně málo, a jsou hodně "plachý" ...

                              axel82 - Profil | Ne 15.4.2012 14:15:30

                              zztop >> dobrý:-)

                                rosticz 23 - Profil | Ne 15.4.2012 11:31:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jeden Oderak :) 62 cm

                                  Fil@s - Profil | Ne 15.4.2012 10:52:48

                                  Pár let zpátky jsem na Odru jezdil docela často, a to ke Studénce a Bernarticím.
                                  Chytával jsem kapry kolem 45 cm, párkrát se pověsil i větší, max co jsem dostakl ven byl 56 cm.
                                  Ale dost ryb se mi zamotalo někam do větví.
                                  Od doby, kdy se odrou prohnaly poslední povodně jsem tam nebyl.

                                    rosticz 23 - Profil | Ne 15.4.2012 10:18:41

                                    cejen >> no nejake ryby sem tam videl :)ale nechytal sem......

                                      zztop - Profil | Ne 15.4.2012 7:16:27

                                      axel82 >> Co se ti na té naší čističce nelíbí?Vždyt je tam tak nádherně V noci světla z dálnice a chemičky tolik že nepotřebuješ baterku, Hluk z dálnice jak cip a smrádeček z ostravských lagun. No prostě nááádhera co více si přát. kam se hrabe nějaká studénka:--))).

                                        cejen - Profil | Ne 15.4.2012 3:30:43

                                        rosticz 23 >> jo tam uz sem dlouho nebyl je tam co ještě????