Jak převážíte člun???

Zdravím všechny,
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
Autor diskuse: čakin - Profil , 25.2.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin Matuš - Profil | Út 14.6.2011 15:33:19

jurasoft >> auto vyhovuje, ale bude doplacenej leasing, tak jde z domu a budu kupovat novýho Sharana. Dávej bacha, jak se ti partikl vyleje z vytle do auta, protože jak ho tam budeš rvát, někde ho trhneš :-)

    NPetr-75 - Profil | Út 14.6.2011 15:29:29

    Člun mám už 5 let nafouklej v garáži na boku u zdi, při skladování jen lehce odfouknu, při nakládce na auto zase dofouknu, uvazuji ho ráčnama k hagusům, drží fest, 90 km není žádnej problém, nakládka/vykládka ve dvou pohoda.

      NMartin Matuš - Profil | Út 14.6.2011 14:59:04

      jurasoft >> nejde o to, kolik člun váží, ale kolik ti zabere prostoru v kufru. Člun zmanipuluješ v pohodě s manželkou, váží kolem 50kg a to se zvládnout dá. Pokud by jsi ho nafouknul v noci, do rána ho na střeše určitě mít nebudeš :-) Chtěl bych to vidět, jak do auta narveš kýbl s partiklem, vyřeš to jednoduše - kašli na kuku, vem jen řepku v pytli kterou spaříš u vody a máš klid.

      Kup si pořádný auto a budeš mít klid. Příští rok prodávám Sharana, tak ti ho nechám :-)))

        NMartin Matuš - Profil | Út 14.6.2011 14:04:33

        jurasoft >> Jirko nic neřeš, dej člun na střechu jak ti radil Luděk, člun přikryj pro sichr plachtou z baumaxu kterou uchytíš po stranách člunu lanem a můžeš v klidu frčet kolem 100km/h. Vyzkoušeno kamarádem, který takhle jel 1200km do Francie krátkou Fabkou a v poho dojel. Člun si krásně sedne mezi hagusy - přidělej ho 2 kurtama podélně, jednou kurtou na špici a druhou na zádi. Člun nejdřív upevni přední kurtou, pak zadní dotáhni a nakonec dej kurty zhruba mezi čelem a lavičkou a cca ve 2/3 člunu u špice. Kurty koupíš na pumpě nebo v autopotřebách. Stojí cca 300 Kč/ks, vyjdou tě tedy na 1200. Nekupuj ty nejlevnější - praskají a nedrží jim ráčna.
        S nákladama a sr.aním věcí na střechu jsi se dostal někam kolem ceny půjčovného vozíku na týden, který se pohybuje kolem 1200-1500/týden. Kup si tažný za 7000Kč a jednou za rok si pujč vozík. Nemusíš pak několik dní řešit jak dostat rybařinu a rodinu do auta.

        A já myslel, že jsi logistik, ještě že nikdo momentálně nechce s náma válčit, protože než by jste tam dopravili techniku, tak by bylo po všem :-)))))))))

          NStroft - Profil | Út 14.6.2011 13:30:06

          jurasoft >> Smailiky tam jsou. Pravdou je, že někde u vody ve 4ráno, foukat člun, by se mi nechtělo.

            NStroft - Profil | Út 14.6.2011 13:04:24

            jurasoft >> Když chceš rybařit, musíš bydlet na baráku, mít velkou gáraž,zahradu,hodnou ženu a dobře zaplacenou práci atd:-))

              NStroft - Profil | Út 14.6.2011 12:27:24

              Chlapi, jedině vozík pod loď. Couvnu do vody, nahážu pruty a za 2minuty jsem na vodě. Večer opět couvnu natáhnu loď navijákem a do 5ti minut jsem pryč.

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 12:27:11

                jurasoft >> 100km/h

                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 12:15:49

                  jurasoft >> dej člun, dnem dolů a do něho naskládej další věci a doufej že nebude pršet)

                    Njurco - Profil | Út 14.6.2011 11:56:21

                    Chlapi len by ma zaujimalo, pozeram že SEAHAWK II prevažate na streche, to sa vam ho nechce zakaždym fukat či kde je problem ? ja som si ho prave objednal tak sa zaujimam ako to je s prepravou :) Dakujem

                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 11:48:24

                      tinkky >> jenže Jirka nemá gulu)) Má malý auto a spousty věcí a snaží vymyslet jak to tam všechno nacpat, ušetřit atd.

                        Ntinkky - Profil | Út 14.6.2011 11:42:41

                        jurasoft >> To veru nie,to by som už asi riešil klasickým prívesným vozíkom za autom.

                          Npeco - Profil | Út 14.6.2011 11:05:22

                          Dida >> tak to nema chybu

                            Npeco - Profil | Út 14.6.2011 11:04:36

                            Mr. T >> aj tak sa da

                              Npeco - Profil | Út 14.6.2011 11:03:54

                              kiwi >> super

                                Npeco - Profil | Út 14.6.2011 11:03:10

                                Pali >> parada

                                  Npeco - Profil | Út 14.6.2011 11:02:48

                                  na streche

                                    Ntinkky - Profil | Út 14.6.2011 10:55:11

                                    jurasoft >> vzdialenost cca 10km ,rýchlost max 60-80 km/h. a čo sa týka polohy člna ,tak takto mi to vyhovuje aby sa mi dal otvorit zadný kufor a zároven to gumové uchytenie vesla na balone člna ,je založené presne za priečnikom takže ked zabrzdím je to stabilnejšie.

                                      Ntinkky - Profil | Út 14.6.2011 7:57:52

                                      Nedá sa z tým jazdit nejako rýchlo,no previezt sa to dá.

                                        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 7:23:43

                                        El Duffus >> No to jsi měl udělat hned)) Mě to bylo v ten moment jasný