Jak převážíte člun???

Zdravím všechny,
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
Autor diskuse: čakin - Profil , 25.2.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 21:09:18

Pali >> pěkně vyskládáno..jak komínky na vojně:o))

    NPali - Profil | Po 13.6.2011 20:14:26

    Terrano, naložené na 10 dní, 3 rybári s komplet výbavou, jedna nerybárka, 2 bivaky, Zodiac Zoom 310, motor, atď. Celkom dobre sme využili každé miestečko, ale pasažieri sedeli pohodlne.

      NEl Duffus - Profil | Po 13.6.2011 19:17:43

      jurasoft >> že já se nepodíval do karty, než jsem něco napsal....

        NEl Duffus - Profil | Po 13.6.2011 11:24:50

        jurasoft >> Nojo schod po sklopení sedaček v kufru Oktávky, znám důvěrně. Hele není pro Tebe lepší si prostě na tejden půjčit tranzita (nebo jakoukoli jinou dodávku)? Jenom si představ, jak dlouho to budeš na to auto nandavat, pak sundavat, na konci zase znova... V dodávce se dcera v pohodě vyspí a pro Vás to na dopravu věcí bude mnohem komfortnější. Oktávkou jsem jel na ryby s kolegou jenom jednou (normál jsem jezdil sám) a už nikdy...

          Nrover - Profil | Po 13.6.2011 10:57:32

          jurasoft >>
          jj, prostorný auto je v tomto případě k nezaplacení, a pokud se dá upravit i pro přespání, nemá to chybu. Na vícedenní výpravy nás jezdí většinou víc, ale s lodí se nikdo nechce tahat, když revír známe, tak bereme jen obyč. nafukovací člun bez pevný podlahy a bez motoru, ...sice trochu nouzovka, ale stačí taky :-)

            Nrover - Profil | Po 13.6.2011 10:38:35

            jurasoft >>
            Pokud se jede na delší výpravu, a jen s jedním autem, problém s místem pro věci je vždy. Někdy pomůže přívěsný vozík, ...když jede více aut, nejlépe i dodávka, dá se "doložit" něco ke kamarádům.
            Přepravku ( kvůli lodi ) jsem po ČR řešil dvakrát, ...je to opravdu a stokorunách, vše klapalo bez problémů, zpátky mi to vezli kolegové, co přijeli po nás :-)

              Ncuchak - Profil | Po 13.6.2011 10:28:05

              rover >> to je dobrý,.. PPL...))

                Nrover - Profil | Po 13.6.2011 9:33:59

                Co se nevejde, to převeze přepravní služba ( PPL a pod.), je to na kila, takže za pár stovek ...

                  NStrop 330 - Profil | Po 13.6.2011 8:51:34

                  Ahoj ja takhle jen na kratke trasy neverim tem pavoukum:-)

                    Npepuco - Profil | So 28.5.2011 15:47:16

                    Ja zatiaľ takto, ale zvažujem príves na gumák

                      Npytlakslama - Profil | Ne 10.4.2011 19:50:49

                      Já takhle . Měl jsem to stáhnutý pavoukama ale těm moc něvěřím . Víc jak sto jsem si jet netroufl . Ted ale koupím malý kurtny a můžu s tím jet kamkoliv daleko .

                        NPlotičkář - Profil | Ne 10.4.2011 18:27:15

                        Na převoz člunu sem si pořídil tohle posunovadlo. Ono to teda bylo obráceně, ale převoz je v pohodě. Hlavně se nebojim s tim pick-upem zajet kamkoliv a od manželky mám pokoj, když jí nehumtuju jejího čtyřkolého mazlíčka. :-)

                          NMika75 - Profil | Ne 14.3.2010 19:23:21

                          Petak >> ja ho nehávam nafúkaný tak na 70%.nemal by sa skaldovať zrolovaný

                            NPetak - Profil | Ne 14.3.2010 19:05:28

                            A jak čluny skladute přes zimu? ti co je vozí zabalené tak je asi nebudou nafukovat, ale co ti ostatní??

                              Ndan.B - Profil | Út 9.3.2010 19:01:34

                              Performer >> zmotata a na stechu

                                NPerformer - Profil | So 6.3.2010 11:43:53

                                Zdravím, kamos co s nim jezdim na ryby ma taky ctverkoveho golfa a nekdy je to des tam vsechno narvat. Navic mame 40 kilovy pytel alias hovado mariner, ktery se vleze jen na zadni sedacky. No a tim v podstate konci jakykoli dalsi manevrovaci prostor. Jedine co pomaha je system zaplnovani sterbinek ruznymi krabickami, krmenim,ci jinymi jednotlivustkami. :-)

                                  NPetr V - Profil | So 6.3.2010 11:37:48

                                  Tak to jde taky

                                    Ndan.B - Profil | So 6.3.2010 8:39:29

                                    VL.K. >> takto nejak cau trtas

                                      NKappa - Profil | St 3.3.2010 14:03:56

                                      Mne se vleze primo na rakev, takze ho jen stahnu kurtnama a bezvadne mi tam sedi...

                                        Nboris.kunín - Profil | St 3.3.2010 12:13:02

                                        oskus >> 200kiláčků není problém a dá se jet do 140ti ale nesmí pršet bo ten odpor vzduchu celkem odlehčuje přítlak na předek:-)