Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NBrix - Profil | Ne 7.2.2010 13:27:08

Jojo, kde jsou ty časy, kdy si každej k vodě přinesl jen to, co unese vod vlaku (neměl auto za prdelí) a když chtěl přespat, tak hezky pod hvězdičkama.... A hlavně nás nebylo tolik. Dneska totiž najít flek, kde by to nevypadalo jako solidně obsazenej kemp (přičemž regulerní kempy vypadaj jak velkocirkus), to je fakt kumšt.

    Npetr12 - Profil | Ne 7.2.2010 13:25:52

    Sven >> ..a až to tam ta banda sbalí..no fuj!..tak to bude zase k pláči.

      Nkakr - Profil | Ne 7.2.2010 13:25:14

      TWIN 69 >> twin69 >>
      Ustanovení o zákazu lovu na rybičku a do čeřínku platící pro mládež není nové.
      Nové je v dodatku jen slůvko VČETNĚ.

      Mládež do 15 let včetně nesmí lovit na nástražní rybky..................

        Nfoxxx - Profil | Ne 7.2.2010 13:25:08

        Kocháč >> Nestačí Ti fotka s pěti bivaky,jedním autem a pořádným vozejkem?Takovou bych měl...:-)

          Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:24:48

          petr12 >> ano máš pravdu,dobytek si neváží ničeho,bohužel to obserou i ti nevinní:o))

            NSven - Profil | Ne 7.2.2010 13:24:34

            Kocháč >> Hned je ta příroda taková veselejší a barevnější. :-)

              Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:23:46

              Kocháč >> přesně ták,nezatěžují přírody jako všelijaký chemický svinstva...

                Npetr12 - Profil | Ne 7.2.2010 13:23:17

                Kocháč >> kuwa řekni to na rovinu,že to je jen a pouze kvůli prasatům u vody..spousta dobytků to těm slušným prostě zkurví..viz.revír labe 36

                  NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:20:57

                  tuzemak >> Přesně a hovna za každým stromem jsou v podstatě hnojivo..

                    Nkakr - Profil | Ne 7.2.2010 13:20:00

                    Kocháč >>
                    Ideální bivak by byl vojenský hangár, do něho vjedeš i s autem a dva lidi ho za hoďku postaví.
                    Ten podlážku nemá:-))

                      Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 13:19:53

                      Na revírech MRS se podstatně změnilo jen to,že mládež do 15 let včetně nesmí lovit na nástražní rybka,ani...čeřínku. To je vše podstatné,takže ohledně bivaků velké NIC

                        NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:19:52

                        petr12 >> No centrálky bych odnesl někam dál od vody, aby mě nerušila. V dnešní době už ta kaprařina tak pokročila, že si život bez těch všech vymožeností snad ani neumím představit. Bez toho se ty ryby chytat ani nedají a všichni co jsou proti jsou jen staří komunisti a estébáci a masaři a ti co závidí, že to taky nemají :o)))

                          Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:19:44

                          Kocháč >> jasně v pohodě,akorát flek o pruměro fotbalovýho hřiště kde ta tráva ož nevyroste,ani plevel nemá šancu,aspoň to nezamoří celý revír:o)))

                            Npetr12 - Profil | Ne 7.2.2010 13:17:45

                            Kocháč >> ..a další na elektrocentrálu s kompem a připojení aby jsi mohl kafrat na mrku..oo))

                              NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:17:42

                              tuzemak >> Však nic neničím a zásadně nepoužívám podlahu, aby se ta tráva už nikdy nevzpamatovala...:o) Komu to může vadit pět šest biwaků na fleku, grill, bečka a tři auta :o))) :o)))

                                Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:15:51

                                Kocháč >> a pro kočko a kanárka že,no hezky městečko staviš o té vode:o)))

                                  NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:15:17

                                  Nemáte někdo nějaký pěkný fotky přírody s biwakama v počtu větším než 10ks, a´t víme o čem se tady vlastně bavíme...

                                    NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:14:33

                                    tuzemak >> a pro psa, ale to jen nějakej menší...

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:13:52

                                      Kocháč >> a ještě trošku větčí pro manželku a děti že:o)))

                                        NSven - Profil | Ne 7.2.2010 13:13:09

                                        Ano je to pravda ale zákaz platí pouze pro bivi zahraniční provenience, působících v lůně české přírody jako cizorodý prvek, narušující estetické cítění milovníků přírody.
                                        Jedná se především o značky Fox, Nash, Behr, Hooligun a Cormoran převyšující svou výškou okolní podrost.