- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde sehnat olovo?
Prosím Vás, nevíte, kde by se dalo sehnat olovo na odlévaní olůvek? Mám formičky, ale problém je s materiálem. Nenapadá mne, kde jej vzít. Prosím o radu ...
Autor diskuse: basset - Profil , 6.1.2010 kaprařina - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NTOKR - Profil | Út 5.10.2010 13:34:23
nevím jestli to tu nikdo neříkal, ale stačí známej instalatér, ten určitě čas od času bude rušit rozvody z olověnejch trubek :)
Nloula - Profil | Út 5.10.2010 13:11:25
kilo olova za 30kč
- do 20kg možno poslat na dobírku, větší množství po domluvě dopravym, oblast severní morava.
- od100kg za 25kč/kg
- do 20kg možno poslat na dobírku, větší množství po domluvě dopravym, oblast severní morava.
- od100kg za 25kč/kg
NY@rin - Profil | Út 13.7.2010 10:17:34
geronimo05 >> Pošli mi prosím přes SZ adresu té liberecké prodejny. Díky.
NY@rin - Profil | Út 13.7.2010 10:15:16
sadraj >> Z té Příbrami Ti pošlou i menší kousek. Psal jsem tam maila a odpověděli, že to není problém. Jsou vstřícní.
NGaza - Profil | Pá 9.7.2010 15:15:12
mám mámu na poště a dává mi olovněné plomby co odělávají, myslím že kdyby si se zeptal možná toho budeš mít tuny
Ngeronimo05 - Profil | Pá 9.7.2010 15:06:42
jura1978 >> když dělám krmítka s s oboustraně vrtanýma půlkama , tak asi 35-40g , když chci lehčí , tak jedna polovina formy je plochá ( na fotkách je to vidět - přečuhují kolíčky ), a krmítko má tak 18-20 g. Formu jsem dělal pomocí pilky na železo a stojanové vrtačky dle návodu zde na MRKu od JKL. Ještě budu dělat jednu s menším průměrem vrtání- tak 12 mm, abych mohl používat obě vrtané poloviny formy - krmítko je hezčí :-)
Nsadraj - Profil | Pá 9.7.2010 14:58:16
kiklop >> jo sberna je nejlepčí amele ne ve velkým mmestě tady tak seženeš hliník železo a papír olovo snad ani nemaj a neboo pod pultem jen pro nekoho zkoušel jsme po Praze asi 10 ruznejch sberen a vetšinou berrou jen papíry a železo ono olovo z rozvodu po bouračkách už je vabraný a nový baráky co se delaly po valce a bouraji se už jsou v pizinku tka je tqdy olova nedostatek nevim al kdybych nel jaksi ho nasekat z tý hosky z příbram tka pujdu do to ho jejch naprosto čšistýho a je to bezríce a bez smrradu nedelá se na tom ta hnisne smtdídí struska a je to jen čistý olovo a ta cema zusím 40 kaček za kkilo je fit dobrá vachízí na 10 kaček za 250 olovo který v tabařským kranu stojí vic jak 50 kaček takže i s drahým olovem jsem furt zhsuna na 1/4 -1/5 ceny kupovanýho , jen je problem tu kvovou housku40 kilovou nejak nasejkat nebo nastřihat aby se dalo tavit v malým množství sejerou tojde dost vbblbě chtelo by to nejakej lis nebo podobne aby se to nastřihaleo a nebo bucharem to rozplacatit na cca 1 cm tlustou desku a ta už by šla kleštěma nabo seketkou nakouskovat
NMrknato - Profil | Pá 9.7.2010 14:57:58
basset - >> Na hranicích mezi Sev. a Jižní Koreou ho bude hodně..... problém pak asi bude s formičkami......
Njura1978 - Profil | Pá 9.7.2010 14:40:50
geronimo05 >> Jaká je gramáž těchto krmítek a kde se dá sehnat forma. Dík.
Ngeronimo05 - Profil | Pá 9.7.2010 12:18:00
Křemen >> dám pár fotek pletiva na výrobu krmítek. Dnes jsem ho kupoval v Lbc cena za 1 m stále 49,- Kč. ještě tam měli 22 m , ale není problém objednat. Na dobírku posílají, ale je výhodnější zaplatit částku předem na účet ( levnější poštovné : cca 100 kč ),protože jinak by nás Česká Pošta sedřela z kůže :-) . Kvalita pletiva je přijatelná. Existuje prý i velmi přesné pletivo ( snad z Belgie , ale cena cca 350 ,- Kč / m )
N007krivanek - Profil | Čt 8.7.2010 21:21:35
Ngeronimo05 - Profil | Čt 8.7.2010 20:08:54
no a nebo vypusť rybníky a zastav řeky, a pak to olovo posbírej :-)))
Červené karty: nhgjhgjhgjghj
Čtenáři této diskuse také sledují
NJak na odlévání olova?856
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLexikon boilies komponentů901
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLov z nafukovacího člunu1187
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NDomácí swinger - výroba624
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NMikbaits - pikantní švestka534
NZlatá kaprařská malina1332
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.
















