Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

NSimonKratky - Profil | Ne 3.1.2010 17:00:47

CoDu >> parodie to není,je to tak,protože to je jediný místo kde se chytaj velký kusy a vědí že pokud tam bude bordel že tam porybný budou pořád a budou mit po kempovaní který jim tam tolerujou,,,,takže si myslím že prostě věděj co je pro ně lepší.Asi jinej kraj jinej mrav:-)))

    Nmetal - Profil | Ne 3.1.2010 16:55:37

    Ciffik >> Zdar, osobně na rybách spim a chtěl bych vydět borce co 2 a víc nocí nespal a byl v pohodě. A myslím, že někdy to ty co nemůžou tam spát, to pěkně, ale pěkně se.....!!! Takže spát, spát a spát!!!! RS to kapitola jen pro otrlé.

      NKa-vec - Profil | Ne 3.1.2010 16:54:06

      kakr >> Vy jste nějaký Anti-kaprař co? No o RS vím většinou dřív než ona o mě :) moc potichu se nepohybujete :-D Když někdo jde poblíž pejsek bafne a já vím že se něco děje (dávám mu už košík a mám ho uvázanyho, takže nikoho pokousat nemůže, z minulosti mám špatné zkušenosti)

        Nkladenskyrizek. - Profil | Ne 3.1.2010 16:53:35

        ahoj s tímhle opravdu problém nemám!!!každého věc jak se u vody chová pokud nějak neporušuje rybářský zákon!!!Taky občas jedu dám pruty do pípáků :o) a čekám na trofejní rybu, kterou pak pustím!!!Lepší než u toho sedět mít zapnuté pípaky a koukat jak to ozobává hejno cejnů a na celý rybník hraje neustálé diskotéka, která ruší ostatní!!!Tenhle tip rybářů preferuji radši než ty co berou podměrečné ryby nebo nechávají po sobě bordel, nedopalky atd u vody!!!!

          Nbaitruner2 - Profil | Ne 3.1.2010 16:50:18

          Glgin >> Muj nazor je ANO muze.

            Nkakr - Profil | Ne 3.1.2010 16:49:47

            Ka-vec >>
            vůbec s tebou nemíním polemizovat a už vůbec ne o mrkání. Jen jsem upozornil, že dlouhé mrkání může mít neblahý dopad na papíry, toť vše.

              NGlgin - Profil | Ne 3.1.2010 16:48:11

              Může RS sebrat papíry za to že chytne spícího rybáře v bivaku třeba cca 5m od nahozených prutů?

                NKa-vec - Profil | Ne 3.1.2010 16:47:37

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> NETIPA >> Přesně tak, to je nejlepší, uvařit něco dobryho, pak si lehnou na lehátko válet se, jen tak se kochat, vychrápat se, pak když se vracím dom, tak ikdyž nejedu s tím že mám novej osobák, hafo fotek, tak jedu s tím že sem se pořádně vyspal a odpočnul si. Lepší než se někde brodit jak mamlas a chytit za celej den třicítku duháka, ale ať si každej dělá co ho baví žejo.

                  Nsplavek - Profil | Ne 3.1.2010 16:47:33

                  Mě osobně taková ta,,moderní sportovní kaprařina" vůbec neoslovila.Koho to tak baví chytat,tak ať si tak chytá.Mě osobně to je jedno,pokud neporušují RŘ,uklidí si po sobě všechny odpadky co za svoji výpravu nadělali,hlukem z nezřízené konzumace alkoholu neobtěžují jiné rybáře,nedělají ze sebe mistry světa.......tak je to jejich věc,jakým stylem chytají.Proti gustu žádný dišputát.
                  Nejsem sportovní kaprař.

                    Ncipa - Profil | Ne 3.1.2010 16:46:30

                    kakr >> za chrápání by vzal papíry jenom chudák co si léčí komplex a ohání se oznáčkem :(
                    (neřeknu ožralej rybář,který vytuhne a neví o světě natož o nějakých prutech)

                      NFreefish - Profil | Ne 3.1.2010 16:45:59

                      kakr- Je třeba chodit tam,kde nikdo nechodí na kontroly a že u nás takových revírů je docela dost!Bohužel o nich ví i masařky ,naštěstí ty se na větší kapry nedostanou.Bez násadáků ovšem automaticky nejsou masařky a to je šance pro nás!

                        Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:44:48

                        Ka-vec >> jde o to jestli ty tři metry budou brány jako bez prodlení,s prodlením,nebo po prodlení :-))

                          Nfoxxx - Profil | Ne 3.1.2010 16:43:03

                          kakr >> Musíš uznat,že sebrat rybářovi papíry jen za to,že leží v bivaku před pruty už je opravdu dost buzerace... podle mně každá rozumná RS toto nechá být,pokud je rybář poblíž prutů a ne 50m daleko!?

                            NHermis_s - Profil | Ne 3.1.2010 16:42:54

                            U vody chrapu,pouzivam pipaky,vlastnim bivak...
                            edit:kaprar nejsem

                              NMetax - Profil | Ne 3.1.2010 16:42:50

                              Ka-vec >>Kdo ti zakazuje při chytání spát? Proč bys měl dlouze mrkat?

                                NNETIPA - Profil | Ne 3.1.2010 16:42:48

                                Ka-vec >> Já osobně bývám často rybářem velmi líným a velice rád na delších výpravách po obědě vytáhnu lehátko na sluníčko (popřípadě pokud je vedro jak sviň tak do stínu) a válím se a válím se

                                  NKa-vec - Profil | Ne 3.1.2010 16:41:07

                                  kakr >> Jak mi ale někdo dokáže že spím? Co když dlouze mrkám? :)

                                    Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:41:02

                                    kakr >>to je ono,každý si to může co je napsáno tak neurčitě vyložit po svém a v případě nějakého kárného řízení to potom může být tvrzení proti tvrzení i když asi vím kdo by vyhrál.
                                    BP by se proto měli upravit a to v mnoha věcech ne jen v tomto.

                                      Nkakr - Profil | Ne 3.1.2010 16:39:38

                                      Ka-vec >>
                                      Může se Ti ovšem přihodit, že budeš kaprař bezpapírový....

                                        NKa-vec - Profil | Ne 3.1.2010 16:39:24

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> NETIPA >> Konečně někdo rozumný :)