Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

Njarda 2004 - Profil | Ne 3.1.2010 13:03:25

Ciffik >>Na tohle dokáže odpovědět hodně lidí jak pozitivně tak negativně. Ale po pravdě jen člověk co strávil na rybách například týden bez pohodlí domova a o konzervách sucharech a ještě tomu v době kdy kapřici nabyly zrovna při chuti. Pak takovej spánek je noc důležitou veličinou.

    NRockDJ - Profil | Ne 3.1.2010 13:03:09

    Kaprař... tedy takový ten typ, bivak, člun, pípáky nejsem. Nevidím na tom nic extra zábavného. Pokud vyrazím na ryby přes noc, spím v autě a to společně s výbavou. Na druhou stranu spánek je třeba, příposlechy jsou jako budík, a pokud mě kaprař svým chováním u vody nijak neomezuje, nevim na spaní u vody žádnej problém.

      Nhunter 1 - Profil | Ne 3.1.2010 13:02:32

      vydrák >> Vystřel se z trenek!!!Největší bordel dělají ti co chodí na dvě hodky a hlavně masaři.

        Nsyny - Profil | Ne 3.1.2010 13:02:00

        Fery >> a navíc ekoterorista...

          NFreefish - Profil | Ne 3.1.2010 13:01:28

          Tady zas někdo chce vidět pořádnou hádku v akci.Je to zbytečná otázka,kapraři budou psát je to normální a antikapraři,že je to hrozné a oni by u vody nikdy nespali, protože v tom není adrenalin.Pojdme radši bobovat ,když je tolik sněhu :-))

            NFery - Profil | Ne 3.1.2010 13:00:42

            Ciffik >> co jiného čekat od vyznavače plavačky a feedru:-))..fakt hloupá debata..

              NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 13:00:41

              foxxx >> já se zatím nehádám :o)) zatím jen vysvětluji...a jak se máš?

                Noskus - Profil | Ne 3.1.2010 12:59:59

                foxxx >> přesně ,tohle nemá smysl.

                  NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 12:59:54

                  oskus >> jj přesně :o))

                    Noskus - Profil | Ne 3.1.2010 12:59:40

                    Kejml >> čus co pivko?

                      Nfoxxx - Profil | Ne 3.1.2010 12:59:36

                      Martin... >> Nehádej se Martine,lepší ani nereagovat,jsou to jen cílené provokace...

                        Noskus - Profil | Ne 3.1.2010 12:59:02

                        Martin... >> to oni neznají .Vezme si židličku na které vydrží sedět dvě hodky chytne si dva kousky a jde domů. :-))

                          Nfoxxx - Profil | Ne 3.1.2010 12:58:42

                          Ciffik >> Tak jsme jenom lidé,po čase se unavíme,takže na týdenní výpravě opravdu někdy spát musíme.V dnešní době v rybařině existují moderní pomůcky,které člověka při záběru probudí (příposlech),tak já v tomto nevidím žádný problém a praktikuji to zcela běžně...:-)
                          Ano,jsem kaprař...

                            NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 12:57:04

                            vydrák >> myslíš? zkusil sis to někdy se vším všudy? Přijet, postavit vše, nafouknout člun, najít vhodné místo a pravidelně krmit? sem tam něco většího zdolat není taky žádný med. člověk si pak po týdnu připadá jak po maratónu...to spíš nejlenivější mi přijdou takový ti krmítkáři

                              NKejml - Profil | Ne 3.1.2010 12:55:40

                              chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

                                Nvydrák - Profil | Ne 3.1.2010 12:54:16

                                Dle mého soudu jsou kapraři nejlenivější část rybářů.A nechávají za sebou nejvíc bordelu.Záměrně se jim vyhybám.

                                  NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 12:51:17

                                  Ciffik >> zeptám se Tě takhle. Vydržel bys chytat pořád 24 hodin celý týden? Myslím že by ses po dvou dnech zhroutil.

                                    NEfis9 - Profil | Ne 3.1.2010 12:51:10

                                    Zajímalo by mě, co z toho rybaření pak mají. Pravda i mně se stalo ze jsem usnula ( za dopoledne v zidlicce) ale ne ucelne a umyslne. Pro nekoho je holt rybarina adrenalinovy zazitek (i kdyz to zrovna nebere) a pro nekoho jen rutina.

                                      Noskus - Profil | Ne 3.1.2010 12:50:13

                                      Aco je na tom špatného?Taky tak chytám ,mám příposlech a ten tě vzbudí.Nebo si myslíš že celí týden nespím .A jaký na to kdo má pohled?Mi je celkem jedno.Když chytám plavačku nebo feeder tak u toho samozřejmě nespím.

                                        Nhenry7 - Profil | Ne 3.1.2010 12:48:11

                                        kazdy potrebuje spanek i kaprari.