Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

NNETIPA - Profil | Ne 3.1.2010 16:37:34

Ka-vec >> Tak tak.

    NKa-vec - Profil | Ne 3.1.2010 16:30:48

    Byl sem kaprař, sem kaprař a budu kaprař!!! A na rybách chrápu, proč bych taky nechrápal? Na ryby si jezdím odpočnout, nabrat sílu. Ne abych osud jezdil utahanej, nevyspalej, nervózní... Když mám bivak, nebo lehátko 3 metry od prutů, co bych si nezdříml, může mi to někdo zakázat? NEMŮŽE! Cha cha a v tom je ten vtip :) Nezáviďte nám tu pohodu, to že chytáme větší ryby a přitom u toho můžeme chrápat :o)

      Nvychin - Profil | Ne 3.1.2010 16:28:46

      A co spaní pod pruty,to se může:-)

        NPepin - Profil | Ne 3.1.2010 16:25:09

        dosec >> To máš pravdu! ..ale určitě bych to už nechtěl zažít, jak to bylo dřív. Akorát ten ryb.zákon je furt stejný :o)

          NPetr64 - Profil | Ne 3.1.2010 16:24:44

          dosec >> stejně se divím že ještě nikdo nevymyslel seznam zkratek.Vždyť už se pokoušeli i o slovník hantecu

            Nkakr - Profil | Ne 3.1.2010 16:23:26

            dosec >>
            Je to asi podobná definice, jako byla do nedávna o drogách, množství více než malé. Je zajímavé, jak se přítomnost(vzdálenost) u prutů mění s časem, bývala i definice na "vzdálenost na kterou má pruty v dohledu":-))
            Fakt neporadím, pro někoho může být bez prodlení vteřina, pro druhého minuta:-))

              NMetax - Profil | Ne 3.1.2010 16:21:18

              kakr >> A co je v dnešním "Rybářském řádu" napsáno o spaní?

                NNETIPA - Profil | Ne 3.1.2010 16:21:14

                Já to dělám a dělám to rád. Sice jsem většinou uprostřed noci, kdy se mi rozezvučí hlásič popřípadě nepříčetně zarozlní rolnička zmatenej a chovám se nekoordinovaně a pouze s nechutí vylézám ze spacáku, ale to tak nějak k tomu patří.

                pod příspěvek píšu že kaprař nejsem

                  Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:19:12

                  Petr64 >> nic se neděje já občas v něčem tápu ještě dnes :-))

                    Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:17:03

                    Pepin >> v těch šestnácti jsi o tom věděl houby a pochybuju,že tě zajímala politika jak skoro já v osmnácti,většinu z doslechu tak se tímto neoháněj :-))

                      NPetr64 - Profil | Ne 3.1.2010 16:15:13

                      dosec >> SORRY když se koukneš do karty zjistíš ,že za těch pár dní na MRKu nemusím mít ještě přehled o všech zkratkách

                        Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:14:47

                        kakr >> o to vzít udice bych neměl strach,stačí příposlech s otřesovým čidlem,jde spíš o to jaká je pro RS doba prodlení,abych to lehátko neměl zbytečně blízko,nebo daleko :-)))

                          NPepin - Profil | Ne 3.1.2010 16:13:40

                          kakr >>Komunisty jsem zažil 16 let, i to mě bohatě stačilo!!! Zdrástvuj taváriš...

                            NDenny - Profil | Ne 3.1.2010 16:12:50

                            Pepin >> zalezi,co si pod pojmem dlouhodobe vypravy clovek predstavuje,pokud treba 14 dni,tak se jezdilo velmi casto.
                            Musim se ale priznat,ze u vody jsem nejednou spal,vetsinou je to takove to uklimbnuti,aledokazaljsem i paradne zaspat.U vlacky me to samozdrejme nehrozi,ale kdyz treba clovek rano mrzne a pak se pozdeji do neho opre slunicko a je po nocni,clovek usne,ani nevi jak.Nijak tohle neresim,neni to takove to spani,ze vlezu do spacaku a spim,proste se me to stane jako tisicum dalsich rybaru.

                              Nkakr - Profil | Ne 3.1.2010 16:11:50

                              dosec >>
                              Ještě lepší je si dát pruty přímo do bivaku, aspoň Ti je nikdo nelapne:-))

                                Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:10:42

                                Petr64 >> asi jsi si to špatně přeložil BP znamená bližší podmínky a ne Brněnská přehrada :-))))

                                  Nkakr - Profil | Ne 3.1.2010 16:10:41

                                  Pepin >>
                                  Nepamatuji, máš pravdu, ale něco si o těch dobách a rybaření přečtu.
                                  Kolik si toho pamatuješ o bolševicích, pominu li ,že jste ve škole říkali učitelům soudruhu -žko??

                                    Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 16:07:14

                                    kakr >> nikde ani není napsáno v jaké pozici se má člověk nacházet tak,aby mohl bez prodlení..........tudíž pokud si dám stojan až k bivaku s lehátkem,nebo naopak a budu mít u toho zavřený oči tak mě může RS.... :-)))

                                      NMetax - Profil | Ne 3.1.2010 16:07:13

                                      románek >> Proč by za spánek měla RS brát noty?

                                        NFreefish - Profil | Ne 3.1.2010 16:05:42

                                        Pepin- hláška dne je na světě :-)) dávám za 1