Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

Sven - Profil | Ne 3.1.2010 18:12:13

Čéče, tys mě prokouk´ :-))))) Ale pravdu nemáš. Proti kaprařům vůbec nic nemám a těch slušných, kteří se drží pravidel, které se podpisem svazové průkazky zavázali dodržovat si opravdu vážím. Vadí mi jen ti, kteří na předpisy serou a ještě to vydávají za svou image.

    Freefish - Profil | Ne 3.1.2010 18:03:00

    Sven-Jde vidět ,že jsi nikdy jiným stylem než buchtamšrot nechytal, jinak by jsi nenapsal takovou krávovinu.Věř ,že jsem u prutu z bivaku dřív než 99% dřímajících dědoušů v rezavjejících camping židličkách.Ty prostě jen kapraře nemáš v oblibě ,tak si to přiznej.

      Sven - Profil | Ne 3.1.2010 17:55:20

      Rychet >> kolego, nepsal jsem nic o rychlosti ale o délce úsečky, vytyčené mezi dvěma body na časové přímce. Podle mého názoru se jedná o vzdálenost minimální, takříkajíc tělo na tělo čili cobydup, nebo-li hrc -prc.
      Tedy nikoli ažseozvepípákaajámilostivěvylezuzpelechuapůlhodiny​buduhledatsměrkprutůmabychzdolaloběšence. :-)

        Metax - Profil | Ne 3.1.2010 17:44:21

        anakonda >> Není zač... :-)

          petr.fish - Profil | Ne 3.1.2010 17:44:07

          Pokud je kaprař u vody týden a více tak jistě musí spát (pochopitelně).Je to víceméně i o tom,že by rád chytil většího kapra a ne jako (někteří) jimž stačí posedět pár hodin s cílem přitáhnout domů rybu...Zkrátka kaprařění,feedraření,plavaná a další jsou od sebe odlišné styly lovu ryb.To je asi můj pohled.Jakožto kaprař musím říct,že není nic hezčího,když mě budí PííííP :)

            anakonda - Profil | Ne 3.1.2010 17:43:32

            Metax >> Díky

              Metax - Profil | Ne 3.1.2010 17:42:05

              anakonda >> JRC quad

                Radža - Profil | Ne 3.1.2010 17:29:35

                Jedna fotka z léta, kde to už někteří znás vzdali a radši se natáhli :)
                kaprař nejsem, ale někdy je vyskouším poškádlit

                  anakonda - Profil | Ne 3.1.2010 17:24:14

                  Enigma >> Ty máš pěkný bivak.Co to je za značku?

                    Franta17 - Profil | Ne 3.1.2010 17:23:58

                    Myslim, že tohle už neni rybařina, už to ani neni ten pocit při záběru, párkrát sem to na soukromácích zkoušel, ale už to nedělam, i proto, že se chci vyspat.

                      Rychet - Profil | Ne 3.1.2010 17:20:08

                      Sven >> mýlíš se, není to o rychlosti, není to za jak dlouho, ale říká ti to, že máš vykonat danou činnost bez jakéhokoliv odkladu (tzn. nesmíš v daném okamžiku začít s jinou činností)

                        dosec - Profil | Ne 3.1.2010 17:19:48

                        Pvl >> když jim to nevadí tak by se už mohl prosadit zavést nonstop :-))

                          NETIPA - Profil | Ne 3.1.2010 17:19:25

                          Pvl >> Já, ač si myslím o kaprařích své, tak spaní u prutů je velice bohulibý koníček a má mou podporu

                            Pvl - Profil | Ne 3.1.2010 17:15:26

                            Jak jsem to zde pročítal, tak se mi zdá, že proti spánku u vody argumentují stále stejné nicky . :o§) Vždy a ve všem jsou odpůrci .... Velká většina reakcí je kladná nebo to nevadí . To za předpokladu , slušného chování atd. u vody .Tak si myslím , že to není až zas tak špatné :o§))
                            Snažím se chytat kapry :o§) Párkrát jsem chytal ze spacáku -ale nemusím pravidelně .

                              NETIPA - Profil | Ne 3.1.2010 17:14:06

                              Ka-vec >> No ono to brození má taky něco do sebe. Ostatně já se snažím provozovat rybolov napříč všemi způsoby. Ale i tak si párkrát do roka s kámošema zajedu na delší výpravu se vyválet, vykropit a třeba i něco chytit

                                Enigma - Profil | Ne 3.1.2010 17:08:21

                                Za sebe musím říct,že si rád odpočinu,ale při záběru jsem první u prutů a to i v noci.Nečiní mi to žádný problém.Někdy je to horší třeba po 14 dnech u vody,kdy přicházejí záběry v noci a člověk je pak opravdu utahanej.To už se většinou s klukama sřídáme v hlídání prutů...
                                Jsem kaprař....

                                  Ka-vec - Profil | Ne 3.1.2010 17:08:09

                                  kakr >> No tak nechoďte, to je jednoduchy.

                                    Metax - Profil | Ne 3.1.2010 17:03:32

                                    Je dost hloupé argumentovat tím, že člověk někdy musí spát a týden bez spaní nejde. Nikdo přece nebrání nikomu aby pruty vytáh a šel se pořádně vyspat. Co se týče mě, jsem kaprař, při chytání spím a navíc chytám nonstop. Nevidim na tom nic špatnýho, nikdy se mi nestalo, že bych svým nezdopovědným :-) jednáním způsobil komukoliv nějaké nebezpečí..

                                      baitruner2 - Profil | Ne 3.1.2010 17:02:42

                                      A k otazce.Kdyz jdu spat tak nechytam vytahnu klacky a jdu spat.A To tam je prez leto povolen non-stop lov.Mam uz vyzkousene,ze ryby zacinaji najizdet a brat rano na 9h a koncej kolem 20h.
                                      Chytam vetsinou na feeder.
                                      Jo a po zahajeni uz vetsinou ze brehu nechytam a brouzdam na lodce s wobama atd..

                                        kakr - Profil | Ne 3.1.2010 17:01:07

                                        Ka-vec >>
                                        Nemám zapotřebí chodit v noci a tahat rybáře s bivaků, to rozhodně není můj styl.