- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ÚN Nechranice - nové zákazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:38:56
tak se kuci mějte, zejtra zase chvíli na skle,dobrou všem a díky za příjemnej a pěknej večír..-)
dobrou
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:37:33
ANO! To poznávám dědka(sme mu tak potají říkali)--To byl celej on..-))Za všech okolností profík,a dokázal si ohlídat,ošéfovat vše a nepřehlídnout!..-))
NKáceč - Profil | Ne 3.1.2010 0:35:50
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:30:02
Víš,já bych to viděl asi takle..Z mého pohledu..
Tenkrát, v té době neklidné,kam se snažilo vše utýct..pryč z města..A kam se dalo? Slapáč,Orlas,Hracholusky,Rozkoš..apod...
Ale Nechranky byla voda nějak nenavštěvovaná..proč? Já si myslím,že byla silně podceněná,ale hlavně nedoceněná stran rybářů,kteří si nedokázali nějak uvědomit,že tadle voda skýtá rovněž krásné překvapení,nádherný rybky,zážitky..Prostě nebyla tolik ZNÁMÁ..A byla trocha z ruky,tady na této vodě se nedali dělat známosti,různý sešlosti jako jinde...To je dle mne ten zásadní rozdíl..a proto asi tak dlouho nám vydrželo to krásný,včetně prožití oněch krásných chvil...
Jednou to musel přijít,a můžeme být osudu vděčni,že to trvalo tak dlouho...
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:24:46
já jsem asi před 3 rokama zlikvidoval notýsek,kde jsem si některý věci psával..měl jsem takle Nechranky,rybník v Kryrech,Očihov,Buškovice,kde jsem prostě chodil..Dneska toho moc a moc lituju,právě kůliva těm vzpomínkám..
A měl jsem tam i vše stran právě zmíněných marén,hadů,slizounů,nádherně velikejch plotic,který brávali právě u šípku.-z jara-omotávku z rohlíčku,a plotna 40-45 nebýval problém,..ale taky,leta 83 a výš...-)))
NKáceč - Profil | Ne 3.1.2010 0:22:22
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:20:03
občas to na sobě taky pozoruju,..a tím víc, jak mi letos padne ta 50tá.-()kuwa! a už se bude ze mě stávat opět senilní dítě.--) budu se vracet do děskejch let..-)hihi,ale dokavad to nebudou jistit pemprs XXXL,tak to ještě bude dobrý..-))
On už jen svým příchodem k vodě a zjevením vyvolával autoritu u rybářů..Jen se zjevil( a někdy když špásoval),tak se zjevil jako duch..-)tak každej hnedka lítal, šukal kde co má,jestli má pořádek,podběrák,metr a vše co jak ,jestli je v cajku,noty..prostě přišel p.NĚKDO,..a nemusil ani promluvit...každej šáhl do báglu pro noty,aniž by byl vyzván k předložení...A noblesní vystupování,opravdu na velice vysoké úrovni...
NKáceč - Profil | Ne 3.1.2010 0:19:25
Npavel68 - Profil | Ne 3.1.2010 0:18:19
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:14:58
To bylo snad někdy v roce 86-87,jsme tam s Toníkem Janoviakem a Karlem Provazníkem byli na kapři,když jsem trefil splávečkem na hejno..-) To byla nádhera,foťák tehdy byl ještě ve hvězdách..-)chytili jsme jich tenkrát 17! pamatuji si to jako včera,a největší měla 62 cm,..nádherná ryba,něco úchvatnýho..všechny šli už tenkrát do vody z5,mimo jedné,kterou si Go-Go vzal,že ju musí ochutnat,..-)))
NKáceč - Profil | Ne 3.1.2010 0:13:56
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:11:41
když se daří,tak se daří,viď..-)))upsat se dá v takovémto rozpoložení jedna dvě..-)
NKáceč - Profil | Ne 3.1.2010 0:11:05
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:10:55
NKáceč - Profil | Ne 3.1.2010 0:09:32
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:08:20
Nebo když se chodilo za teplej potok,za rákosíčko,dlouhej klacík,jemnej,okolo 4-4.5m,slabej vlas-20mm,hnojáčky,nebo z kostí u popelnice nalapaný červíky a hurá na marény...
Nádherný kousky,okolo 60-65 cm,to byla nádhera,a jak krásně bojovali,..no zážitečky...
NSAHIB - Profil | Ne 3.1.2010 0:02:58
To nikdo neříká,nepíše...Jak jsem pls..já tam 17!!! let jezdil denně,byť třeba jen na 2-3 hoďky,ale musel jsem tam bejt...Za každýho počasí,jak jsem měl delší volno, šup na kolo,nabalil jsem se a už jsem vyrazil,na mém "stříbrném šípu" zn.Velamos..-)))zaparkoval jsem u šípku,když byla kosa plná.. a bylo mi tak nádherně na duši..přišla RS,koukli na notičky,okolo na pořádek,poklábosili,dali sme si retko,nebo čajíček-kafíčko,a vše krásná pohoda..symbioza lovce,kořisti a kontrolního chrousta..-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51152
NRybáři .. Sázkaři5857
NNechranice - aktuální stav1169
NAkvaristika4245
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NRybáři a mašiny1193
NRadnice - obecný drbník196448
NČR - pivní velmoc?2279
NFóry59885
NFoto historických navijáků287
Kde to žije - všechna témata
14:37NLov pod jezem v letních vedrech? 45
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











